1. turnir
CIKLUSA OSNOVNOŠOLCEV 2013/2014
Ljubljana; 6.9.2013
Končno stanje
Mesto
Priimek in ime Tit ELO LRat FED šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Amon Nejc II 1866 2161 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
6 23.0 32.0
0.51
(2002) 1W20 1B9 1W23 =B12 =B3
1W7 1B4
2. Unuk Laura WM 2017 2277 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6 22.0
31.0 -0.17
(1999) 1B25 1W18 0B4 1W14 1W12 1B3
1W5
3. Markošek Maj II 1663 2025 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5.5 24.0
33.0 1.57
(2001) 1W29 1B19 1W5 1B6
=W1 0W2 1B12
4. Hercog Nuša WII 1622 1981 CEL Hruševec Celjski
ŠK 5 25.5
35.0 1.29
(2003) 1W26 1B11 1W2 0B8
1W9 1B6 0W1
5. Šketa Mark IV 1593 1886 LJU Sostro ŠK
Komenda 5 22.5
29.5 1.13
(2000) 1B44 1W10 0B3 1W21 1B15 1W13 0B2
6. Šubelj Jan II 1589 2026 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 5 22.0
30.5 0.16
(2004) 1B35 1W13 1B7 0W3
1B16 0W4 1B19
7. Žunič Gregor IV 1550 1937 LJU
Majde Vrhovnik ŠK Komenda 5
21.5 31.5 0.76
(2000) 1W17 1B15 0W6 1B11 1W19 0B1
1W13
8. Jelen Miha IV 1551 1951 NOT Ig ŠK Ig 5 19.0
27.0 -0.23
(2002) 0B28 1W24 1B25 1W4 0B13 1W15 1B14
9. Dajčman Aleksander IV 1361 1859 GOR Matija Čopa ŠS T. Zupan
V 5
19.0 25.5 0.70
(2004) 1B45 0W1 1B16 1W29 0B4
1W30 1B17
10. Tisaj Domen 1753 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka
pri Men 5 19.0
25.5 1.86
(2002) 1W37 0B5 1W24 =B23 1W18 =B12 1B16
11. Dajčman Nikolaj IV
1787 GOR Matija Čopa ŠS T. Zupan V
4.5 17.0 24.0
0.55
(2004) 1B38 0W4 1B30 0W7
=B28 1W36 1W23
12. Urh Zala WII 1500 1998 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 4
24.5 33.0 0.00
(2002) 1B36 1W14 1B22 =W1 0B2
=W10 0W3
13. Marn Jan IV 1303 1820 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 22.5
29.5 0.34
(2004) 1W40 0B6 1W26 1B20 1W8
0B5 0B7
14. Amon Jan 1369 1797 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
4 20.5 28.0
0.37
(2003) 1W41 0B12 1W17 0B2 1W26 1B20 0W8
15. Štruklec Jakob Vid 1772 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri
Men 4
20.0 26.5 0.38
(2003) 1B39 0W7 1B33 1W22 0W5
0B8 1B30
16. Piciga Aleksander 1391 1860 LJU Vič ŠK Litija 4 19.0
25.5 -0.23
(2001) 1W43 1B28 0W9 1B32 0W6
1B23 0W10
17. Hiti Erik 1601 LJU Rihard Jakopič ŠD
Domžale 4 18.5
25.0 1.50
(2004) 0B7
1W39 0B14 1W40 1B21 1W25 0W9
18. Kolšek Jan III 1638 1839 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 4 18.0
26.0 -0.77
(2000) 1W33 0B2 0W20 1B31 0B10 1W38 1B29
19. Lavrih Domen IV
1802 LJU Vič ŠK Litija
4 17.5 24.5
0.07
(2002) 1B42 0W3 1W28 1B37 0B7
1W29 0W6
20. Božič Črt 1662 LJU Polje ŠK
Komenda 4 17.0
23.5 0.94
(1999) 0B1
1W45 1B18 0W13 1B38 0W14 1W34
21. Faganel Kaja III 1426 1772 LJU Mirana Jarca ŠD
Domžale 4 16.5
23.0 -0.52
(2003) 1W34 0B23 1W31 0B5 0W17 1B37 1B28
22. Unuk Jan III 1569 1894 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 16.5
22.0 -0.93
(2002) 1W31 1B32 0W12 0B15 0W23 1B41 1W24
23. Bojko Filip IV 1512 1916 LJU Trzin ŠS ŠD Loka pri
Meng
3.5 21.5 30.5 -0.77
(2000) 1B30 1W21 0B1 =W10 1B22 0W16 0B11
24. Vah Denis 1513 LJU Trnovo 3.5 19.0
26.5 2.04
(2003) 1W27 0B8 0B10 =W25 1W31 1B32 0B22
25. Mazzini Katarina 1664 LJU Vič ŠK Komenda 3.5 18.0
25.5 0.22
(2003) 0W2
1B43 0W8 =B24 1W35 0B17 1W36
26. Kolšek Meta IV 1379 1611 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 3.5 16.5
22.5 0.84
(2004) 0B4
1W38 0B13 1W44 0B14 1W33 =W27
27. Pajek Tjaša IV 1839 DOL Mirna ŠK Trebnje BMP 3.5
15.0 19.5 -2.20
(2005) 0B24 1W44 0B29 1W33 =B36 =W28 =B26
28. Bogataj Gašper 1602 GOR Šk.Loka
mesto - ŠS T. Zup
3 20.0 26.5
1.09
(2000) 1W8
0W16 0B19 1B39 =W11 =B27 0W21
29. Ocepek Jan IV 1453 1640 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka
pri Men 3 18.0
25.0 0.54
(2002) 0B3
1W42 1W27 0B9 1W37 0B19 0W18
30. Tavčar Jaka 1573 LJU Vič 3 16.5
23.0 0.75
(2005) 0W23 1B41 0W11 1B42 1W32 0B9 0W15
31. Pibernik Ana 1567 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 16.0
21.0 0.18
(2004) 0B22 1W34 0B21 0W18 0B24 1W44 1W41
32. Deželak Nik 1719 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri
Jelš 3 15.5
21.5 -1.60
(2005) +*46 0W22 1B40 0W16 0B30 0W24 1B38
33. Čadež Bine 1518 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
3 15.5 21.0
0.80
(2003) 0B18 1W35 0W15 0B27 1W39 0B26 1W37
34. Jelen Anja 1500 NOT Ig ŠK Ig 3 12.0
16.5 0.40
(2006) 0B21 0B31 1W45 0W36 1B44 1W42 0B20
35. Mlakar Matej 1653 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3 11.5
18.0 -1.01
(2003) 0W6
0B33 0B37 1W43 0B25 1W39 1B40
36. Založnik S. Gal 1624 LJU Polje ŠK Komenda 2.5 16.0
22.0 -0.55
(2003) 0W12 0B40 1W42 1B34 =W27 0B11 0B25
37. Širaj Svit 1500 NOT Begunje 2 17.0
24.5 -0.59
(2006) 0B10 +*46 1W35 0W19 0B29 0W21 0B33
38. Hvala Inja
Ajda 1500 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
2 16.0 21.0 -0.05
(2003) 0W11 0B26 1W43 1B45 0W20 0B18 0W32
39. Paternoster Jošt 1500 LJU Zadobrova 2 15.0
19.5 -1.13
(2002) 0W15 0B17 +*46 0W28 0B33 0B35 1W45
40. Širaj Vita 1503 NOT Begunje 2 14.0
20.0 -0.31
(2004) 0B13 1W36 0W32 0B17 0B41 1W43 0W35
41. Hvala Arja Ela 1500 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 2 13.5
18.5 -0.97
(2006) 0B14 0W30 0B44 +*46 1W40 0W22 0B31
42. Paternoster Darja 1501 LJU Zadobrova 2 12.5
17.5 -1.12
(2004) 0W19 0B29 0B36 0W30 +*46 0B34 1W44
43. Rončevič
Lovro 1542 DOL K2M
Dolenjske Toplice ŠS 2 11.5
16.0 -1.44
(2005) 0B16 0W25 0B38 0B35 1W45 0B40 +*46
44. Paternoster Jani 1552 LJU Zadobrova 1 14.5
21.0 -1.89
(2006) 0W5
0B27 1W41 0B26 0W34 0B31 0B42
45. Mihelič Vesna 1525 LJU Nove Jarše 1 12.0
17.5 -2.51
(2006) 0W9
0B20 0B34 0W38 0B43 +*46 0B39
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.04 beta
Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenia, 6.9.2013, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:\lj3ps1tm