4. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH
2013/2014
Ljubljana;
13.12.2013
Končno stanje
Mesto
Priimek in ime Tit ELO LRat FED šola – klub Točke MBuch Buch W-We
1. Amon Nejc II 1939 2146 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
6.5 24.5 35.0
0.85
(2002) 1B16 1W9 1B11 1W6
=B2 1W7 1B5
2. Markošek Maj II 1667 2034 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6.5 24.0
34.5 1.99
(2001) 1W22 1B23 1W12 1B4 =W1
1B3 1W11
3. Urh Zala WII 1547 1995 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 5.5
24.5 33.0 0.87
(2002) 1B50 1W15 1B7 1W5
1B6 0W2 =B4
4. Hercog Nuša WII 1601 1971 CEL Hruševec Celjski
ŠK 5.5 20.0 29.0 0.55
(2003) 1B43 1W32 1B20 0W2 1B27 1W15 =W3
5. Kolšek Jan III 1627 1827 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 5 22.0
31.5 1.37
(2000) 1B40 1W37 1B13 0B3 1W18 1B8
0W1
6. Šubelj Jan II 1606 1988 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 5 21.5
31.0 0.34
(2004) 1W39 1B27 1W21 0B1 0W3
1B17 1W12
7. Malkoč Tilen IV 1381 1861 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
5 21.5 31.0
0.56
(2004) 1W29 1B30 0W3 1B10 1W17 0B1
1W19
8. Tisaj Domen 1879 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka
pri Men 5 20.5
27.5 0.02
(2002) 1B46 =W26 1B14 =W11 1B19 0W5 1B15
9. Lavrih Domen IV 1809 LJU Vič ŠK Litija 5 17.5
26.0 0.05
(2002) 1W31 0B1 0B26 1W47 1W29 1B18 1W16
10. Bogataj Gašper 1661 GOR Šk.Loka
mesto ŠS T. Zupan 5 17.0
24.5 1.15
(2000) 0B37 1W40 1B42 0W7 1B34 1W24 1B20
11. Šketa Mark IV 1667 1925 LJU Sostro ŠK
Komenda 4.5 23.5
33.0 0.29
(2000) 1W41 1B18 0W1 =B8
1W21 1B23 0B2
12. Žunič Gregor IV 1550 1952 LJU Majde Vrhovnik ŠK
Komenda 4.5 21.0
29.5 -0.38
(2000) 1B48 1W17 0B2 =W26 1W13 1B16 0B6
13. Jelen Miha IV 1545 1966 NOT Ig ŠK Ig 4.5 19.5
27.5 -1.21
(2002) 1W36 =B14 0W5 1W22 0B12 1B28 1W26
14. Amon Jan 1369 1665 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
4.5 17.0 23.5
0.90
(2003) 1B51 =W13 0W8 1B46 0W16 1B38 1W27
15. Štruklec Jakob Vid 1738 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri
Men 4 20.0
28.0 0.41
(2003) 1W34 0B3 1W43 1B30 1W26 0B4 0W8
16. Bizjak Sebastjan IV
1586 PRI Danila Lokarja ŠD Čaven A
4 19.5 28.5
1.62
(2001) 0W1
1B44 1B33 1W32 1B14 0W12 0B9
17. Hiti Erik 1657 LJU Riharda Jakopiča
ŠD Domža
4 19.5 27.5
0.99
(2004) 1W35 0B12 1W31 1B23 0B7 0W6
1B34
18. Širaj Vita 1643 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 4 19.5
26.0 1.00
(2004) 1B49 0W11 1B38 1W20 0B5 0W9
1B28
19. Jereb Lana 1662 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
4 19.0 27.0
0.58
(2003) 0W28 1B25 1W29 1B21 0W8 1B31 0B7
20. Piciga Aleksander 1391 1857 LJU Vič ŠK Litija 4 18.0
26.0 -1.29
(2001) 1W44 1B28 0W4 0B18 1W36 1B30 0W10
21. Marn Jan IV 1300 1861 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 18.0
25.0 -0.93
(2004) 1B42 1W24 0B6 0W19 0B11 1W46 1B29
22. Ponebšek Nik 1585 ZAS Šmartno pri
Litiji 4 17.0
25.0 1.05
(2000) 0B2
1W49 1W25 0B13 0W28 1B44 1W30
23. Mazzini Katarina 1753 LJU Vič ŠK Komenda 4 17.0
24.0 -0.23
(2003) 1B53 0W2 1B39 0W17 1B42 0W11 1B31
24. Ocepek Jan IV 1453 1627 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka
pri Men 4 16.0
23.0 0.23
(2002) 1W45 0B21 1W28 0B27 1W35 0B10 1W33
25. Založnik S. Gal 1583 LJU Polje ŠK Komenda 4 16.0
22.0 -0.14
(2003) +*54 0W19 0B22 1B45 0W30 1W41 1B35
26. Mlakar Matej 1597 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3.5 21.5
29.0 1.57
(2003) 1W33 =B8 1W9
=B12 0B15 =W27 0B13
27. Malkoč Patrik 1244 1678 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 3.5 20.0
27.5 0.08
(2005) 1B47 0W6 1B41 1W24 0W4
=B26 0B14
28. Lozar Denis 1500 PRI Dobravje
ŠD Čaven Ajdovšč
3 20.0 27.5
1.03
(2001) 1B19 0W20 0B24 1W41 1B22 0W13 0W18
29. Kaluža Dominik 1523 NOT Miroslava
Vilharja 3 19.0
24.5 0.93
(2006) 0B7
1W52 0B19 1W33 0B9 1W32 0W21
30. Stupar Teo IV 1619 PRI Danila Lokarja ŠD Čaven A 3
18.5 24.0 -0.16
(2001) 1B52 0W7 1B37 0W15 1B25 0W20 0B22
31. Koradin
Elena IV 1500 PRI Dobravje
ŠD Čaven Ajdovšč 3
18.0 25.0 0.98
(2000) 0B9
1W50 0B17 1W39 1B32 0W19 0W23
32. Kolšek Meta IV 1379 1672 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 3 16.0
24.0 -1.30
(2004) 1W38 0B4 1W36 0B16 0W31 0B29 1B42
33. Županič Lekšan Uroš 1500 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 3 16.0
22.0 -0.47
(2006) 0B26 +*54 0W16 0B29 1W40 1W48 0B24
34. Jenko Ambrož 1500 LJU Komenda-Moste 3 15.5
22.0 0.43
(2001) 0B15 0W43 1B49 1W48 0W10 1B36 0W17
35. Pregelj Klemen 1500 PRI Danila Lokarja ŠD
Čaven A 3 15.5
20.0 0.12
(2004) 0B17 0W42 1B53 1W40 0B24 1W43 0W25
36. Hvala Arja Ela 1549 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 3 15.0
21.5 0.21
(2006) 0B13 1W47 0B32 1W37 0B20 0W34 1B46
37. Paternoster Darja 1500 LJU Zadobrova 3 15.0
21.5 0.45
(2004) 1W10 0B5 0W30 0B36 0B48 1W51 1B50
38. Kobal Silvester 1500 PRI Danila Lokarja 3 14.5
21.0 0.44
(1998) 0B32 1W48 0W18 =B43 1W50 0W14 =B39
39. Adamič Nejc 1555 LJU Zadobrova 3 14.5
20.0 -0.19
(2004) 0B6
1W53 0W23 0B31 1B47 =W42 =W38
40. Mihelič Vesna 1511 LJU Nove Jarše 3 14.5
20.0 0.03
(2006) 0W5
0B10 1W51 0B35 0B33 1W52 1B48
41. Paternoster Jani 1525 LJU Zadobrova 3 13.5
19.5 0.08
(2006) 0B11 1W51 0W27 0B28 1W49 0B25 1B47
42. Širaj Svit 1522 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 2.5 17.0
22.5 0.05
(2006) 0W21 1B35 0W10 1B52 0W23 =B39 0W32
43. Koderman Maj 1555 LJU Nove Jarše 2.5 15.5
23.0 -0.67
(2005) 0W4
1B34 0B15 =W38 =W46 0B35 =W44
44. Tešič Rado 1521 LJU Zadobrova 2.5 14.0
18.5 -0.48
(2004) 0B20 0W16 0B47 1B51 1W52 0W22 =B43
45. Vrhovec Žiga 1500 LJU Kolezija 2.5 11.0
15.5 -1.13
(2004) 0B24 =W46 0B48 0W25 1B53 0W47 +*54
46. Skomina Tej 1524 PRI Danila Lokarja ŠD
Čaven A 2 16.0
23.0 -0.45
(2003) 0W8
=B45 1W50 0W14 =B43 0B21 0W36
47. Kepa Evgen 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 15.0
22.0 -0.70
(2000) 0W27 0B36 1W44 0B9 0W39 1B45 0W41
48. Jelen Anja 1543 NOT Ig ŠK Ig 2 14.5
21.0 -1.42
(2006) 0W12 0B38 1W45 0B34 1W37 0B33 0W40
49. Rudolf Boštjan 1500 LJU Kolezija 2 13.5
18.0 -1.58
(1999) 0W18 0B22 0W34 +*54 0B41 0B50 1W53
50. Paternoster Jošt 1557 LJU Zadobrova 2 13.0
19.0 -1.53
(2002) 0W3
0B31 0B46 1W53 0B38 1W49 0W37
51. Lavrih Jernej 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 12.5
17.5 -1.70
(2002) 0W14 0B41 0B40 0W44 +*54 0B37 1B52
52. Zebec Sergej 1500 LJU Kolezija 1 13.0
17.5 -2.73
(2004) 0W30 0B29 +*54 0W42 0B44 0B40 0W51
53. Izlakar Marcel 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 1 11.5
16.0 -2.53
(2000) 0W23 0B39 0W35 0B50 0W45 +*54 0B49
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.05
Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenia, 13.12.2013, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:\lj13p4tm