ZAKLJUČNI
TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2016/2017
Ljubljana; oš KOLEZIJA; 16. 6. 2017
KONČNO STANJE
Mesto Priimek
in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Jelen Miha III 1574
2139 NOT Ig ŠK Ig
6.5 22.5 31.0
1.63
(2002) 1B15 1W7 1B2
=W6 1B10 1W3 1B4
2. Vah Denis II 1362
2012 LJU Trnovo ŠD Vrhnika
5 23.0 33.5
0.94
(2003) 1W9
1B8 0W1 1B11 0B3
1W5 1B12
3. Škrbec Leon IV 1503
2009 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj
5 20.5 30.0
1.17
(2007) -*10 1W15 1B14 1B8 1W2
0B1 1W6
4. Urh Zala WFM 1720 2148 GOR Orehek ŠK Stari
Mayr Kran 4.5 20.5
30.0 0.24
(2002) -*25 =B5 1W23 1W7
1B8 1B6 0W1
5. Marn Jan III 1692 2200 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 18.0
26.0 -0.49
(2004) -*27 =W4 1B20 1W19 1B16 0B2 1W14
6. Paternoster Janez III 1262 1951 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 4 21.5
31.0 0.38
(2006) 1B17 1W16 =B7 =B1
1W12 0W4 0B3
7. Sraka Lan III 1278 1875 LJU Vič ŠK En
Passant 4 20.5
30.0 0.98
(2005) 1W14 0B1 =W6
0B4 1W11 =B10 1W17
8. Vodnik Val 1805 NOT Brezovica ŠD
Vrhnika 4 18.5
26.5 0.58
(2009) 1B21 0W2 1B25 0W3
0W4 1B18 1B20
9. Tavčar Jaka 1177 1750 LJU Vič ŠK
Komenda 4 18.5
26.0 0.97
(2005) 0B2
1W18 0B11 1W25 1W13 =B14 =W10
10. Mihelič Vesna WII 1374 2087 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 18.0
27.5 -0.75
(2006) -*3
1W17 1B18 1B16 0W1 =W7 =B9
11. Kaluža Dominik 1200 1841 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 4 18.0
26.0 1.03
(2006) -*28 1B19 1W9 0W2
0B7 1W16 1B23
12. Žličar Jure 1149 1899 LJU Poljane ŠK
Komenda 4 17.5
25.0 0.07
(2007) -*29 1B24 1W27 1B13 0B6 1W17 0W2
13. Cimperman Teo 1082 1803 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 16.5
22.5 0.58
(2008) -*32 1W21 1B29 0W12 0B9 1W15 1B19
14. Jelen Anja III 1116 1677 NOT Ig ŠK Ig 3.5 18.0
24.0 0.84
(2006) 0B7
1W32 0W3 1B26 1B15 =W9 0B5
15. Sraka Luna III 1286 1778 LJU Vič ŠK En
Passant 3 18.5
27.0 -0.66
(2006) 0W1
0B3 1W24 1B29 0W14 0B13 1B28
16. Marinč Primož 1797 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana - DU 3
18.5 26.0 -0.08
(2008) 1W20 0B6 1B28 0W10 0W5
0B11 1B25
17. Lavrenčič Matic 1222 1703 LJU Kolezija 3 18.0
24.5 0.18
(2008) 0W6
0B10 1W31 1B28 1W18 0B12 0B7
18. Maček Inti 1602 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3 17.0
24.0 0.82
(2010) 1W19 0B9 0W10 1B21 0B17 0W8 1W27
19. Omladič Klanjšček Filip 1789 LJU Prežihov Voranc ŠK Komend 3
17.0 24.0 -1.07
(2009) 0B18 0W11 1W30 0B5 1B24 1W28 0W13
20. Perme Martin 1144 1655 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 15.5
21.0 0.25
(2007) 0B16 =W23 0W5 1B32 =W21 1B27 0W8
21. Lavrič Mark 1299 1669 DOL Dolenjske Toplice ŠK
Dole 3 14.0
20.5 -1.05
(2009) 0W8
0B13 +*22 0W18 =B20 =W29 1B26
22. Prevc Urban 1535 LJU Prežihov
Voranc 3 13.0
17.5 1.06
(2010) 0B0
-*26 -*21 0W24 1W32 1B30 1B29
23. Halilovič Elma 1117 1841 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 2.5 15.5
22.5 -1.49
(2006) -*30 =B20 0B4 0W30 1W31 1B26 0W11
24. Novak Lan 1534 LJU Nove Jarše 2
16.0 21.0 0.13
(2008) -*31 0W12 0B15 1B22 0W19 0W25 1B32
25. Matičič Benjamin IV 1164 1660 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 2 15.0
21.0 -0.95
(2007) -*4
1B31 0W8 0B9 0W28 1B24 0W16
26. Kurachkova Anastasia 1500 LJU Mirana Jarca ŠK
Komenda 2 14.5
19.0 0.39
(2005) 0B0
-*22 1B32 0W14 1B30 0W23 0W21
27. Petrušič Luka 1578 LJU Nove Jarše 2 14.0
20.5 -0.51
(2008) -*5
0W28 0B12 1B31 1W29 0W20 0B18
28. Filippovskiy Nikita 1061 1614 LJU Danile Kumar 2 14.0
20.0 -0.18
(2005) -*11 1B27 0W16 0W17 1B25 0B19 0W15
29. Šefman Vid 1610 LJU Kolezija 1.5
16.0 22.0 -1.18
(2007) -*12 1B30 0W13 0W15 0B27 =B21 0W22
30. Lavrinc Nik 1545 LJU Nove Jarše ŠS TD
Dol pri 1.5 13.5
19.0 -0.89
(2009) -*23 0W29 0B19 1B23 0W26 0W22 =B31
31. Novak Vid 1500 LJU Nove Jarše 1.5 12.5
17.0 -0.48
(2010) -*24 0W25 0B17 0W27 0B23 1W32 =W30
32. Bezek Lan 1500 LJU Nove Jarše 0 15.0
21.0 -2.46
(2008) -*13 0B14 0W26 0W20 0B22 0B31 0W24
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana, oš Kolezija, Slovenija, 16.6.2017, 7 kol
svicar,
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:/lj17pztm