Ljubljana,
oš MILANA ŠUŠTARŠIČA, 13.4.2018
KONČNO STANJE
Mesto Priimek in ime
Kat ELO LRat reg šola
- klub Točke MBuch Buch W-We
1. Širaj
Anej II 1645 2150 NOT
Begunje ŠD Vrhnika 7
22.5 31.0 1.67
(2003) 1W33 1B18 1W23 1B6 1W3
1B11 1W5
2. Paternoster
Janez II 1358 1977 LJU
Zadobrova ŠD Mengeš-Trzin 5.5 24.0
31.5 0.89
(2006) 1B47 =W14 =W8 1B7
1W10 1B6 =W3
3. Mihelič
Vesna WI 1626 2166 LJU
Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 5.5 23.5
33.5 -0.02
(2006) 1B30 1W27 1B9 1W5
0B1 1W16 =B2
4. Zidar Jernej II 1350 1894 LJU Janka Modra
ŠK Komenda 5.5 22.5
30.5 1.41
(2007) 1W34 1B17 1W7 =B11 0W5
1B14 1B12
5. Olenik Čampa Rudi II 1362 1981 ZAS Montessori
Šahovsko društ 5 24.5
34.5 0.86
(2007) 1W29 1B15 1W16 0B3 1B4
1W8 0B1
6. Lavrenčič Matic II 1189 1897 LJU Kolezija ŠK Ljubljana 5
23.0 33.0 1.05
(2008) 1B37 1W24 1B10 0W1 1B18 0W2
1B13
7. Kolšek Meta WII 1243 1766 NOT Anton
Globočnik ŠK Nova G 5 21.0
29.0 1.51
(2004) 1B44 1W12 0B4 0W2
1B37 1W20 1B16
8. Jeršič Aleks II 1535 1880 LJU Vič ŠK
Ljubljana 5 20.5
29.0 1.03
(2006) +*54 1W30 =B2 1B23 =W11 0B5
1W18
9. Tisaj Tilen II 1122 1877 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 5 20.0
28.5 0.26
(2009) 1W25 1B21 0W3 0B17 1W33 1B26 1W19
10. Cimperman Teo II 1167 1850 LJU Nove Jarše
ŠK Komenda 5 20.0
28.0 0.46
(2008) 1B42 1W20 0W6 1B26 0B2
1W31 1W17
11. Vah Denis II 1418 2022 LJU Trnovo
ŠD Vrhnika 4.5 23.0
32.0 -0.43
(2003) 1B46 1W19 1B13 =W4 =B8
0W1 =B15
12. Guid Taja WI 1259 1935 LJU Maksa
Pečarja ŠK Ljubljan 4.5 22.0
31.0 -0.44
(2008) 1W28 0B7 1B14 1W24 1B27 =B13 0W4
13. Žličar Jure II 1165 1866 LJU Poljane ŠK
Komenda 4.5 21.0
29.0 0.37
(2007) 1B32 1W22 0W11 1B21 1B19 =W12 0W6
14. Đokić Pavle III 1133 1774 LJU Vodmat ŠK
Komenda 4.5 20.5
28.0 0.59
(2008) 1W36 =B2 0W12 1B46 1W20 0W4 1B28
15. Halilovič Elma 1135 1775 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 4.5 18.5
26.5 0.54
(2006) 1B41 0W5 1B34 0W19 1B29 1W22 =W11
16. Kaluža Dominik II 1332 1864 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos 4 21.0
29.0 -0.19
(2006) 1W43 1B26 0B5 1W31 1W17 0B3
0W7
17. Tavčar Jaka 1151 1732 LJU Vič ŠK Komenda 4 21.0
27.5 0.78
(2005) 1B51 0W4 1B32 1W9
0B16 1W27 0B10
18. Založnik S. Gal IV 1219 1788 LJU Polje ŠK
Komenda 4 20.5
29.0 0.28
(2003) 1B48 0W1
1B29 1W22 0W6 1B21 0B8
19. Uštar Jure II 1113 1782 ZAS Gradec
Šahovsko društvo D 4 20.0
28.0 0.08
(2008) 1W35 0B11 1W28 1B15 0W13 1B34 0B9
20. Žitnik Aleksander 1639 LJU Toneta
Čufarja 4 18.0
25.0 0.62
(2005) 1W40 0B10 1W47 1W35 0B14 0B7 1W30
21. Petrušič Luka 1697 LJU Nove
Jarše 4 18.0
24.5 0.11
(2008) 1B49 0W9 1B42 0W13 1B25 0W18 1B32
22. Lapanje Ajda 1015 1677 LJU Nove Jarše
ŠK Komenda 4 17.5
22.5 0.13
(2007) 1W53 0B13 1W36 0B18 1W32 0B15 1W35
23. Širaj Svit II 1230 1880 NOT Begunje
ŠD Vrhnika 4
17.0 27.0 -0.85
(2006) 1B38 1W31 0B1 0W8
1B30 0B28 1W29
24. Filippovsky Nikita 1064 1738 LJU Danile Kumar ŠK
Ljubljana 4 17.0
24.0 -0.44
(2005) 1W45 0B6 1W25 0B12 0W34 1B43 1W38
25. Bogataj Mark 1518 LJU
Medvode 4 17.0
23.5 1.56
(2008) 0B9
1W49 0B24 1W39 0W21 1B36 1B31
26. Ivanec Janoš III 1642 LJU Bičevje ŠD Rokada Lendava 4
17.0 23.0 0.58
(2008) 1B50 0W16 1B45 0W10 1B35 0W9 1W39
27. Hočevar Tim II 1225 1803 NOT Anton
Globočnik ŠK Postoj 4 16.5
23.0 -0.24
(2008) 1W52 0B3 1W46 1B33 0W12 0B17 1W34
28. Bauk Urban 1539 LJU Koseze 3.5 17.5
24.0 1.25
(2004) 0B12 1W44 0B19 =W42 1B45 1W23 0W14
29. Jelovčan Maks 1560 LJU Medvode 3 18.5
26.5 0.61
(2008) 0B5
1W41 0W18 1B36 0W15 1B40 0B23
30. Novak Lan 1640 LJU Nove
Jarše 3 18.0
26.0 -0.02
(2008) 0W3
0B8 1W41 1B43 0W23 1W42 0B20
31. Jelen Blaž 1699 ZAS Šmartno
pri Litiji 3 18.0
25.5 -0.81
(2004) 1W39 0B23 1W43 0B16 1W38 0B10 0W25
32. Papikinos Guze Christor Mark 1517 LJU Koseze 3 18.0
23.5 0.60
(2004) 0W13 1B39 0W17 1B51 0B22 1W37 0W21
33. Sirk Gregor 1603 ZAS Šmartno
pri Litiji 3 17.5
26.0 -0.04
(2004) 0B1
1W48 1B40 0W27 0B9 0W35 1B42
34. Mihajlovski Alexander 1525 LJU Koseze 3
17.5 24.0 1.07
(2005) 0B4
1W51 0W15 1B50 1B24 0W19 0B27
35. Bergant Jakob 1500 LJU Medvode 3 17.0
21.5 0.66
(2006) 0B19 1W47 1W53 0B20 0W26 1B33 0B22
36. Jelenčič Jalen 1500 LJU Koseze 3 16.0
21.0 0.29
(2010) 0B14 1W37 0B22 0W29 1B53 0W25 1B47
37. Širaj Brin 1538 NOT Begunje
ŠD Vrhnika 3 15.5
22.0 -0.04
(2010) 0W6
0B36 1W44 1B49 0W7 0B32 1W45
38. Morgan Ian 1523 ZAS Šmartno
pri Litiji 3 14.5
19.5 0.27
(2006) 0W23 0B45 1W51 1B40 0B31 1W44 0B24
39. Krum Matevž 1500 LJU Nove Jarše 3 14.0
19.0 0.13
(2008) 0B31 0W32 1W52 0B25 1W46 1W45 0B26
40. Špec Luka 1500 LJU
Koseze 3 12.5
17.5 -0.56
(2009)
0B20 +*54 0W33 0W38 1B52
0W29 1B50
41. Fonda Enej 1500 LJU
Koseze 3 11.5
16.5 0.23
(2004) 0W15 0B29 0B30 0W45 1B48 1W53 1W46
42. Novak Vid 1508 LJU Nove
Jarše 2.5 15.5
21.0 0.03
(2010) 0W10 1B53 0W21 =B28 1W47 0B30 0W33
43. Kern Ožbej Vid 1516 LJU Milana
Šuštaršiča 2.5 14.0
19.0 0.02
(2005) 0B16 1W50 0B31 0W30 1B49 0W24 =B44
44. Jelnikar Tim 1500 LJU Koseze 2.5 13.0
19.0 -0.53
(2010) 0W7
0B28 0B37 1W52 1W50 0B38 =W43
45. Klopčič Jan 1500 LJU Ketteja in
Murna 2
16.5 23.5 -0.88
(2011) 0B24 1W38 0W26 1B41 0W28 0B39 0B37
46. Istinič Orson 1593 LJU Toneta
Čufarja 2 15.5
21.0 -1.09
(2006) 0W11 1B52 0B27 0W14 0B39 1W51 0B41
47. Kuzma Benjamin 1550 LJU Medvode 2 14.5
21.5 -1.30
(2008) 0W2
0B35 0B20 1W48 0B42 1W49 0W36
48. Bauk Uroš 1500 LJU
Koseze 2 10.0
14.5 -1.45
(2009) 0W18 0B33 0W49 0B47 0W41 +*54 1B53
49. Marn Evelina 1500 LJU Nove Jarše
ŠD Mengeš-Trzi 1.5 13.0
18.5 -1.58
(2010) 0W21 0B25 1B48 0W37 0W43 0B47 =B51
50. Milojević Gal 1500 LJU Koseze 1.5 12.5
18.0 -2.26
(2009) 0W26 0B43 +*54 0W34 0B44 =B52 0W40
51. Kok Tara 1500 LJU
Koseze 1.5 12.5
17.5 -2.00
(2009) 0W17 0B34 0B38 0W32 +*54 0B46 =W49
52. Babič Pika 1500 LJU
Koseze 1.5 11.5
16.0 -2.01
(2009) 0B27 0W46 0B39 0B44 0W40 =W50 +*54
53. Miljanović Tijana 1500 LJU Koseze 1 13.0
18.5 -2.76
(2009) 0B22 0W42 0B35 +*54 0W36 0B41 0W48
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana;
oš Milana Šušt, Slovenija, 13.4.2018, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 mim Datoteka: C:/lj18p8tm