ZAKLJUČNI TURNIR MLADIH 2017/2018
Komenda;
15.6.2018
KONČNO STANJE
Mesto
Priimek in ime Kat ELO LRat reg šola
- klub Točke MBuch Buch W-We
1. Širaj Svit II 1419 1910 NOT Beginje ŠD
Vrhnika 6 23.0
32.0 1.99
(2006) 1B13 1W4 =B2
=W14 1B5 1W8 1B3
2. Vah Denis II 1474 2059 LJU Trnovo ŠD
Vrhnika 5.5 21.5
30.5 0.28
(2003) 1W14 1B15 =W1 1B10 1B8
0W3 1W7
3. Tisaj Tilen II 1122 1894 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 5 23.0
32.0 1.49
(2009) 1W17 1B9 1W6
0W8 1B4 1B2
0W1
4. Kolšek Meta WII 1243 1786 NOT Anton Globočnik ŠK Nova
G 5
20.0 26.5 1.83
(2004) 1W24 0B1 1W9
1B12 0W3 1B16 1B8
5. Halilovič Elma 1135 1805 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 5 18.5
25.0 1.26
(2006) 1W25 =B6 1W15 1B24 0W1
=B7 1W9
6. Paternoster Janez II 1358 2007 LJU Zadobrova ŠD
Mengeš-Trzin 4.5 20.5
27.5 -0.94
(2006) 1B12 =W5 0B3
1W20 0B7 1W17 1B11
7. Cimperman Teo II 1201 1828 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 19.5
27.0 1.43
(2008) -*26 1W18 1B20 1B16 1W6 =W5
0B2
8. Lavrenčič Matic II 1210 2003 LJU Kolezija ŠK
Ljubljana 4 22.5
30.5 -0.79
(2008) 1W20 1B16 1W10 1B3 0W2
0B1 0W4
9. Žličar Jure II 1165 1872 LJU Poljane ŠK
Komenda 4 22.0
30.5 -0.34
(2007) 1B11 0W3 0B4
1W13 1B12 1W14 0B5
10. Zidar Jernej II 1359 1844 LJU Janka Modra ŠK
Komenda 4 17.5
25.0 -0.15
(2007) 1B18 1W21 0B8 0W2
1B17 0W11 1B14
11. Đokić Pavle III 1133 1806 LJU Vodmat ŠK
Komenda 4 17.5
23.5 0.02
(2008) 0W9
1W13 0B14 1B22 1W21 1B10 0W6
12. Tavčar Jaka 1151 1766 LJU Vič ŠK Komenda 4 15.5
22.0 0.14
(2005) 0W6
1B25 1B21 0W4 0W9 1B22 1W15
13. Prevc Urban 1624 LJU Prežihov Voranc ŠK
Komend 4 15.0
22.5 1.36
(2010) 0W1
0B11 1W25 0B9 1B23 1W20 1W16
14. Perme Martin II 1205 1781 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3.5 20.5
29.0 0.40
(2007) 0B2
1W19 1W11 =B1 1W15 0B9 0W10
15. Markun Ožbej IV 1115 1789 GOR Franceta Prešerna ŠS
TZ P 3 18.5
27.0 -1.17
(2006) 1B19 0W2 0B5
1W17 0B14 1W18 0B12
16. Maček Inti III 1080 1783 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3 17.5
23.0 -1.44
(2010) 1B22 0W8 1B24 0W7
1B18 0W4 0B13
17. Perme Stanko IV
1576 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
3 16.5 23.0
0.68
(2009) 0B3
1W23 1W19 0B15 0W10 0B6 1W21
18. Širaj Brin 1496 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 3 13.5
20.0 1.05
(2010) 0W10 0B7 1W23 1B21 0W16 0B15 1W22
19. Lapanje Ajda 1486 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 3
11.0 16.0 0.07
(2007) 0W15 0B14 0B17 +*26 0W22 1B23 1W20
20. Filippovsky Nikita 1064 1740 LJU Danile Kumar ŠK
Ljubljana 2 17.0
22.5 -1.86
(2005) 0B8
1W22 0W7 0B6 1W24 0B13 0B19
21. Žitnik Aleksander 1629 LJU Toneta Čufarja 2 16.0
20.5 -1.50
(2005) 1B23 0B10 0W12 0W18 0B11 1W24 0B17
22. Timagina Sofia 1465 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 2 14.5 20.5
-0.50
(2011) 0W16 0B20 +*26 0W11 1B19 0W12 0B18
23. Klopčič Jan 1459 LJU Ketteja in
Murna 2 12.0
16.5 -1.29
(2011) 0W21 0B17 0B18 +*25 0W13 0W19 1B24
24. Lapanje Aneja 1474 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 1
14.5 21.0 -1.39
(2009) 0B4
+*26 0W16 0W5 0B20 0B21 0W23
25. Starc Filip 1490 LJU ValentinVodnik ODSTOPIL -0.63
(2007) 0B5
0W12 0B13 -*23 0B0 0B0 0B0
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Komenda,
Slovenija, 15.6.2018, 7 kol svicar
Igralni
čas: 15 mim Datoteka: C:/ko18pztm