19. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2018 – I. LIGA

Gostovanja, 13.9.2018 - 15.11.2018

Poročilo o ELO ratingu:

Priimek in ime             Kat  ELO  N  Rc   Rp    We   W    W-We

Plaskan Jure               MK 2224  3 2013 2138  2,17  2,0  -0,17

Orehek Špela              WFM 2057  1 1905 1905  0,70  0,5  -0,20

Grošelj Petra             WFM 1963  2 1673 1673  1,68  1,0  -0,68

Turek Lan Timotej           I 2000  3 1754 2604  2,37  3,0   0,63

Olenik Čampa Rudi          II 1768  6 1778 1903  2,92  4,0   1,08

Borštar Dušan               I 1723  6 1636 1909  3,59  5,0   1,41

Grošelj Kaja              III 1456  2 1630 1630  0,54  1,0   0,46

Grošelj Jerneja            IV 1133  3 1315 1190  0,85  1,0   0,15

Klander Aleš               II    0  1 1585  735  0,08  0,0  -0,08

Kosanovič Aleksander       BK    0  2 1450 1450  0,37  1,0   0,63

Timagin Piotr              FM 2321  7 1964 2814  6,15  7,0   0,85

Paternoster Janez          II 1872  7 1710 1812  4,86  4,5  -0,36

Mihelič Vesna              WI 1741  6 1705 1978  3,29  5,0   1,71

Ocepek Marjan              II 1609  3 1632  782  1,40  0,0  -1,40

Hribar Franc               II 1409  2 1548 1355  0,65  0,5  -0,15

Bojko Filip               III 1501  1 1388 2238  0,65  1,0   0,35

Posavec Zvone             III 1353  1 1521 1521  0,28  0,5   0,22

Timagina Sofia             BK    0  2 1440  590  0,40  0,0  -0,40

Karnar Marjan              MK 2232  1 2133 2133  0,64  0,5  -0,14

Semeja Mirko               II 1811  8 1810 1767  4,01  3,5  -0,51

Košir Pavla                WM 1817  4 1657 1464  2,74  1,0  -1,74

Kocijančič Igor            BK 1670  7 1664 1506  3,52  2,0  -1,52

Verbole Matjaž            III 1628  5 1527 1676  3,05  3,5   0,45

Erazem Franc              III 1521  5 1485 1485  2,67  2,5  -0,17

Veskovič Džemal             I 1843  9 1787 1953  5,06  6,5   1,44

Sedlar Tomo                II 1836  9 1667 2111  6,29  8,5   2,21

Simičak Metod              II 1754  8 1607 1520  5,41  3,0  -2,41

Grašič Marjan              II 1746  4 1481 1817  3,21  3,5   0,29

Praznik Anton              FM 2133  3 1953 2226  2,08  2,5   0,42

Širaj Anej                  I 1905  7 1836 2066  4,16  5,5   1,34

Marinšek Denis              I 1874  6 1718 1911  4,22  4,5   0,28

Širaj Svit                 II 1682  8 1633 1720  4,50  5,0   0,50

Širaj Vita                 WI 1435  8 1508 1701  3,28  6,0   2,72

Širaj Brin                 BK    0  1 1746  896  0,08  0,0  -0,08

Kutin Dušan                 I 1893  7 1804 1754  4,17  3,0  -1,17

Mlačnik Janez              MK 1791  8 1723 1723  4,67  4,0  -0,67

Vertačnik Viktor           II 1617  6 1643 1586  2,70  2,5  -0,20

Novakovič Novica           II 1686  3 1398 2248  2,49  3,0   0,51

Čižman Gregor              II 1585  3 1697  847  1,05  0,0  -1,05

Kočevar Leopold             I 1563  2 1522 1522  1,11  1,0  -0,11

Hribar Viktor              MK 1819  8 1779 1638  4,31  2,5  -1,81

Kremzer Zdravko            II 1693  5 1817 1577  1,67  1,0  -0,67

Novak Manfred             III 1719  4 1613 1277  2,54  0,5  -2,04

Kovačič Andrej            III 1668  4 1570 1570  2,40  2,0  -0,40

Blažinčič Ivan             II 1579  2 1605 1798  0,94  1,5   0,56

Brvar Zoran                II 1423  3 1464 2314  1,31  3,0   1,69

Milanovič Jure            III 1486  3 1370 1245  1,90  1,0  -0,90

Jančigaj Sašo Valentin     II 1652  5 1693 1765  2,19  3,0   0,81

Konvalinka Kostja          II 1723  5 1806 1566  2,06  1,0  -1,06

Mihelič Bojan             III 1700  6 1666 1666  3,16  3,0  -0,16

Mihelič Mitja              II 1696  2 1858 1858  0,60  1,0   0,40

Markič Vladimir            II 1667  2 1808  958  0,63  0,0  -0,63

Jukan Damir                II 1494  1 1682  832  0,26  0,0  -0,26

Banko Franci              III 1388  7 1469 1469  2,83  3,5   0,67

Sivčevič Nusret             I 1748  7 1784 1734  3,15  3,0  -0,15

Babič Miroslav             IV 1650  6 1716 1909  2,53  4,5   1,97

Tanšek Branko              BK 1600  5 1582 1342  2,52  1,0  -1,52

Sfiligoj Anže              BK 1660  6 1535 1478  3,83  2,5  -1,33

Kodrič Aleš                BK    0  4 1436 1523  0,60  2,5   1,90

Arčon Roman               III 1612  5 1762  912  1,62  0,0  -1,62

Renko Jože                 IV 1463  8 1724 1637  1,70  3,0   1,30

Herceg Boris               BK 1474  1 1791 2641  0,13  1,0   0,87

Krupenko Katja             BK 1195  2 1595  745  0,16  0,0  -0,16

Grabljevec Stane           II    0  6 1615 1808  0,64  4,5   3,86

Cedilnik Branko            BK    0  5 1523 1595  0,66  3,0   2,34

Malenšek Luka              BK    0  1 1617  767  0,08  0,0  -0,08

Konjar Franc               BK    0  2 1684  834  0,16  0,0  -0,16

More Erlend                II 1579  1 1612 2462  0,45  1,0   0,55

Cimperman Teo              II 1293  7 1660 1351  0,76  1,0   0,24

Perme Metod                BK 1304  2 1678 1485  0,19  0,5   0,31

Perme Martin               II 1201  6 1601 1328  0,48  1,0   0,52

Maček Inti                III 1123  6 1441  591  0,96  0,0  -0,96

Lapanje Ajda               BK 1155  5 1501  651  0,59  0,0  -0,59

 

Poročilo o lokalnem ratingu:

Priimek in ime            Kat  ELO  N  Rc   Rp    We    W    W-We

Plaskan Jure               MK 2285  3 2070 2195  2,15  2,0  -0,15

Orehek Špela              WFM 2060  1 2170 2170  0,35  0,5   0,15

Grošelj Petra             WFM 2032  2 1812 1812  1,56  1,0  -0,56

Turek Lan Timotej           I 2062  3 1861 2711  2,28  3,0   0,72

Olenik Čampa Rudi          II 1964  6 1847 1972  3,83  4,0   0,17

Borštar Dušan               I 1946  6 1841 2114  3,78  5,0   1,22

Grošelj Kaja              III 1784  2 1894 1894  0,70  1,0   0,30

Grošelj Jerneja            IV 1610  4 1659 1659  1,76  2,0   0,24

Klander Aleš               II 1694  2 1604 1411  1,24  0,5  -0,74

Kosanovič Aleksander       BK 1689  3 1597 1472  1,86  1,0  -0,86

Timagin Piotr              FM 2417  7 2055 2905  6,20  7,0   0,80

Paternoster Janez          II 1984  7 1859 1961  4,59  4,5  -0,09

Mihelič Vesna              WI 2133  7 1841 2150  5,86  6,0   0,14

Ocepek Marjan              II 1757  3 1835  985  1,18  0,0  -1,18

Hribar Franc               II 1689  2 1722 1529  0,91  0,5  -0,41

Bojko Filip               III 1857  1 1555 2405  0,85  1,0   0,15

Posavec Zvone             III 1579  2 1668 1475  0,77  0,5  -0,27

Timagina Sofia             BK 1525  3 1607  757  1,17  0,0  -1,17

Karnar Marjan              MK 2160  1 2223 2223  0,41  0,5   0,09

Semeja Mirko               II 1838  8 1962 1919  2,83  3,5   0,67

Košir Pavla                WM 1714  4 1753 1560  1,79  1,0  -0,79

Kocijančič Igor            BK 1731  7 1834 1676  2,57  2,0  -0,57

Verbole Matjaž            III 1739  5 1778 1927  2,33  3,5   1,17

Erazem Franc              III 1765  6 1622 1679  4,12  3,5  -0,62

Veskovič Džemal             I 1902  9 1959 2125  3,97  6,5   2,53

Sedlar Tomo                II 1874  9 1803 2247  5,30  8,5   3,20

Simičak Metod              II 1889  9 1834 1709  5,18  3,0  -2,18

Grašič Marjan              II 1695  9 1585 1805  5,82  7,0   1,18

Praznik Anton              FM 2223  3 1964 2237  2,37  2,5   0,13

Širaj Anej                  I 2170  8 1888 2029  6,62  5,5  -1,12

Marinšek Denis              I 1943  7 1846 2076  4,27  5,5   1,23

Širaj Svit                 II 1940  9 1709 1834  7,04  6,0  -1,04

Širaj Vita                 WI 1803  8 1688 1881  5,20  6,0   0,80

Širaj Brin                 BK 1522  1 1695  845  0,27  0,0  -0,27

Kutin Dušan                 I 1908  7 1960 1910  3,19  3,0  -0,19

Mlačnik Janez              MK 1947  8 1872 1872  4,80  4,0  -0,80

Vertačnik Viktor           II 1809  7 1756 1756  3,97  3,5  -0,47

Novakovič Novica           II 1754  4 1617 2467  2,71  4,0   1,29

Čižman Gregor              II 1657  4 1822 1629  1,28  1,0  -0,28

Kočevar Leopold             I 1775  2 1780 1780  0,99  1,0   0,01

Hribar Viktor              MK 1846  8 1923 1782  3,24  2,5  -0,74

Kremzer Zdravko            II 1721  5 1888 1648  1,44  1,0  -0,44

Novak Manfred             III 1677  4 1831 1495  1,20  0,5  -0,70

Kovačič Andrej            III 1595  4 1796 1796  1,03  2,0   0,97

Blažinčič Ivan             II 1847  2 1836 2029  1,03  1,5   0,47

Brvar Zoran                II 1607  4 1728 2064  1,35  3,5   2,15

Milanovič Jure            III 1610  4 1652 1565  1,78  1,5  -0,28

Jančigaj Sašo Valentin     II 1915  5 1790 1862  3,23  3,0  -0,23

Konvalinka Kostja          II 1817  5 2001 1761  1,49  1,0  -0,49

Mihelič Bojan             III 1690  6 1881 1881  1,62  3,0   1,38

Mihelič Mitja              II 1834  2 1960 1960  0,66  1,0   0,34

Markič Vladimir            II 1822  3 1964 1114  0,99  0,0  -0,99

Jukan Damir                II 1767  1 1940 1090  0,27  0,0  -0,27

Banko Franci              III 1555  8 1688 1688  2,67  4,0   1,33

Levstek Matjaž             IV 1552  1 1694 1694  0,31  0,5   0,19

Sivčevič Nusret             I 1885  7 1952 1902  3,04  3,0  -0,04

Babič Miroslav             IV 1790  6 1820 2013  2,80  4,5   1,70

Tanšek Branko              BK 1611  5 1856 1616  1,08  1,0  -0,08

Sfiligoj Anže              BK 1642  6 1796 1739  1,83  2,5   0,67

Kodrič Aleš                BK 1570  6 1666 1723  2,25  3,5   1,25

Arčon Roman               III 1788  5 1903 1053  1,85  0,0  -1,85

Renko Jože                 IV 1778  8 1870 1783  3,13  3,0  -0,13

Herceg Boris               BK 1557  1 1947 2797  0,09  1,0   0,91

Krupenko Katja             BK 1710  2 1758  908  0,87  0,0  -0,87

Grabljevec Stane           II 1817  6 1919 2112  2,29  4,5   2,21

Cedilnik Branko            BK 1515  7 1660 1818  2,26  5,0   2,74

Malenšek Luka              BK 1500  1 1809  959  0,14  0,0  -0,14

Konjar Franc               BK 1620  2 1847  997  0,45  0,0  -0,45

More Erlend                II 1680  1 1788 2638  0,35  1,0   0,65

Cimperman Teo              II 1834  7 1888 1579  3,00  1,0  -2,00

Perme Metod                BK 1478  2 1796 1603  0,28  0,5   0,22

Perme Martin               II 1894  7 1801 1492  4,30  1,0  -3,30

Maček Inti                III 1753  8 1679  829  4,78  0,0  -4,78

Lapanje Ajda               BK 1527  6 1678  828  1,83  0,0  -1,83