22. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2021

Gostovanja; 16.9.2021 - 28.10.2021

 

Spisek ekip:

1.

ŠK KOMENDA POGI

1713

1.

Trebušak Anton

MK

1791

2.

Poglajen Franc

MK

1760

3.

Perme Martin

II

1679

4.

More Erlend

II

1621

5.

Cimperman Teo

II

1623

6.

Žličar Jure

II

1518

7.

Perme Metod

BK

1309

8.

Maček Inti

WII

1229

9.

Babarovič Fran

BK

1108

10.

Keber Aljoša

BK

1062

11.

Perme Stanko

IV

1055

12.

Lapanje Ajda

BK

1022

13.

Fujan Martin

BK

14.

Perme Lojze

BK

15.

Kern Anže

BK

2.

ŠK LJUBLJANA

1994

1.

Srebrnič Vojko

MK

2186

2.

Peršl Bojan

MK

2073

3.

Žmavc Mark

I

1891

4.

Marinko Peter

BK

1825

5.

Sfiligoj Anže

BK

1728

6.

Hribar Andrej

I

1726

7.

Borštar Dušan

I

1681

8.

Babič Miroslav

IV

1671

9.

Tanšek Branko

BK

1520

10.

Tomac Krištof

BK

1264

11.

Petkovič Boris

BK

12.

Komelj Erazem

BK

13.

Juvan Vid

BK

14.

Šetina Miha

BK

15.

Lipovšek Pavel

BK

16.

Gerden Tomaž

BK

3.

ŠK TRZIN BUSCOTRADE

2036

1.

Coklin Marko

MK

2227

2.

Krupenko Peter

III

1922

3.

Krumpak Hinko

MK

1999

4.

Jakob Matthias

BK

1997

5.

Jukan Nesib

MK

1965

6.

Rojs Igor

I

1943

7.

Borišek Anže

I

1915

8.

Leben Dušan

II

1838

9.

Borštnik Aleš

II

1790

10.

Grum Andrej

II

1762

11.

Lanjšček Miha

IV

1743

12.

Bajec Borut

II

1742

13.

Mihelič Mitja

II

1707

14.

Konvalinka Kostja

II

1707

15.

Markič Vladimir

II

1623

16.

Marčetič Dušan

III

1560

17.

Banko Franci

III

1474

18.

Rojs Lan

BK

4.

ŠD DOMŽALE

2148

1.

Plaskan Jure

MK

2186

2.

Olenik Čampa Rudi

MK

2174

3.

Bratko Ivan

MK

2140

4.

Osolin Bojan

MK

2094

5.

Orehek Špela

WFM

2050

6.

Turek Lan Timotej

I

2031

7.

Skok Jože

MK

1961

8.

Osolin Bogdan

MK

1966

9.

Grošelj Petra

WFM

1910

10.

Bizjak Janez

II

1787

11.

Čokan Mirko

I

1683

12.

Hiti Erik

II

1527

13.

Faganel Kaja

III

1481

14.

Timagina Sofia

IV

1472

15.

Žmaucar Miha

BK

1372

16.

Grošelj Jerneja

III

1137

17.

Uštar Jure

II

1174

18.

Farič Jaša

BK

5.

ŠD MENGEŠ - TRZIN

2084

1.

Timagin Petr

FM

2335

2.

Marn Jan

FM

2238

3.

Veskovič Džemal

I

1882

4.

Mihelič Vesna

WI

1882

5.

Sedlar Tomo

II

1860

6.

Simičak Metod

II

1677

7.

Zaitcev Aleksandr

BK

1655

8.

Grašič Marjan

II

1700

9.

Filippovskiy Nikita

III

1532

10.

Ocepek Marjan

II

1596

11.

Hafner Branko

III

1491

12.

Bojko Filip

III

1520

13.

Posavec Zvone

III

1336

14.

Ocepek Jan

III

1294

15.

Štruklec Jakob Vid

III

1345

16.

Anžlovar Matjaž

III

17.

Jerič Miha

IV

18.

Skok Vladimir

II

6.

KPŠRD KAREL JERAJ

1782

1.

Butala Marjan

MK

1870

2.

Mlačnik Janez

MK

1828

3.

Kutin Dušan

I

1824

4.

Vertačnik Viktor

II

1607

5.

Kočevar Leopold

I

1559

6.

Čižman Gregor

II

1513

7.

Kanc Ignacij

II

1398

8.

Štimec Marjan

BK

7.

ŠD ČRNI GRABEN

1786

1.

Hribar Janez

MK

1946

2.

Skok Boris

MK

1889

3.

Marinček Bojan

II

1702

4.

Jemec Viktor

II

1606

5.

Cijan Alojz

II

1638

6.

Erazem Franc

III

1495

7.

Vidergar Milan

II

8.

Krulej Marko

BK

9.

Andrejka Martin

IV

10.

Štepec Žiga

BK

11.

Dolinšek Marjan

III

12.

Novak Andrej

IV

13.

Dolinšek Nejc

BK

14.

Štepec Žiga

BK

15.

Dolinšek Gašper

IV

8.

ŠK KOMENDA POPOTNIK

2093

1.

Lučovnik Tilen

MK

2097

2.

Gantar Jan

MK

2162

3.

Debevec Blaž

MK

2118

4.

Leonardi Caterina

WFM

1994

5.

Juhant Igor

MK

2009

6.

Kobold Andrej

MK

1936

7.

Debeljak Jaka

II

1695

8.

Zidar Jernej

II

1684