19. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2018

ZAKLJUČNI TURNIR

Komenda; 22. 11. 2018

 

Najboljše deske

 

   Priimek in ime            Klub                       Točke  Uspeh

Najboljša 1. deska

 1. Coklin Marko             ŠK TRZIN BUSCOTRADE1       4.5/5    90%

 2. Olenik Čampa Rudi        ŠD DOMŽALE TAJFUN          4.5/5    90%

 3. Veskovič Džemal          ŠD MENGEŠ - TRZIN 1        4.0/5    80%

 4. Gantar Jan               ŠK KOMENDA POPOTNIK        3.5/5    70%

 5. Banfi Gregor             ŠK TRZIN BUSCOTRADE2       2.0/3    67%

 6. Trussevich Simon         ŠK LJUBLJANA 1             3.0/5    60%

 7. Jančigaj Sašo Valentin   ŠK TRZIN PEKOS PUB         3.0/5    60%

 8. Jeran Boštjan            ŠS BOR DOB                 2.5/5    50%

 9. Sivčevič Nusret          ŠK LJUBLJANA 2             1.0/2    50%

10. Semeja Mirko             DU KAMNIK                  2.0/5    40%

 

Najboljša 2. deska

 1. Perič Bernard            ŠS BOR DOB                 4.5/5    90%

 2. Mihelič Vesna            ŠD MENGEŠ - TRZIN 2        4.0/5    80%

 3. Debevec Blaž             ŠK KOMENDA POPOTNIK        3.5/5    70%

 4. Mihelič Mitja            ŠK TRZIN                   3.5/5    70%

 5. Novakovič Novica         ŠK KOMENDA POGI            2.5/4    62%

 6. Žmavc Mark               ŠK LJUBLJANA 1             3.0/5    60%

 7. Konvalinka Kostja        ŠK TRZIN PEKOS PUB         3.0/5    60%

 8. Cedilnik Branko          ŠK MEDVODE 2               2.0/4    50%

 9. Rojs Igor                ŠK TRZIN BUSCOTRADE1       2.0/5    40%

10. Borštar Dušan            ŠD DOMŽALE TAJFUN          2.0/5    40%

 

Najboljša 3. deska

 1. Lučovnik Tilen           ŠK KOMENDA POPOTNIK        5.0/5   100%

 2. Skok Boris               ŠS BOR DOB                 4.0/5    80%

 3. Miceli Dario Edgardo     ŠK TRZIN                   3.5/5    70%

 4. Borišek Anže             ŠK TRZIN BUSCOTRADE1       3.0/5    60%

 5. Hribar Andrej            ŠK LJUBLJANA 1             3.0/5    60%

 6. Markič Vladimir          ŠK TRZIN PEKOS PUB         3.0/5    60%

 7. Klander Aleš             ŠD DOMŽALE TAJFUN          2.5/5    50%

 8. Herceg Boris             ŠK MEDVODE 2               2.0/4    50%

 9. Simičak Metod            ŠD MENGEŠ - TRZIN 1        2.0/5    40%

10. Erazem Franc             DU KAMNIK                  2.0/5    40%

 

Najboljša 4. deska

 1. Osolin Bogdan            ŠS BOR DOB                 5.0/5   100%

 2. Levstek Matjaž           ŠK TRZIN                   4.0/5    80%

 3. Verbole Matjaž           DU KAMNIK                  4.0/5    80%

 4. Marčetič Dušan           ŠK TRZIN BUSCOTRADE2       3.0/4    75%

 5. Leben Dušan              ŠK TRZIN BUSCOTRADE1       3.5/5    70%

 6. Topolovec Vid            ŠK LJUBLJANA 1             3.5/5    70%

 7. Koželj Janez             ŠD MENGEŠ - TRZIN 2        3.0/5    60%

 8. Kodrič Aleš              ŠK LJUBLJANA 2             2.0/4    50%

 9. Zidar Jernej             ŠK KOMENDA POPOTNIK        2.0/5    40%

10. Grošelj Jerneja          ŠD DOMŽALE TAJFUN          2.0/5    40%

 

Najboljša 5. deska

 1. Abrahamsberg Dragica     ŠK LJUBLJANA 2             3.0/4    75%