BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR
NAJMLAJŠIH 2005
Komenda, 27.12.2005
Končno stanje
Mesto
Priimek in ime Tit ELO LRat FED Klub - šola Točke MBuch Buch W-We
1. Stanič
Urban III 1757
oš Vodmat 6.5
23.0 31.5 2.16
2.6.96 1W17 1B10 1W3 1B2
1W6 =B4 1B8
2. Kralj
Samo III 1800
ŠK Grosuplje 5.5
22.0 31.5 0.39
13.11.95 1B13 1W20 1B12 0W1 1B10 1W3
=W4
3. Urbanč Peter
1620 ŠD Novo mesto 5 22.0
29.5 2.20
25.5.97 1B27 1W9 0B1
1B7 1W11 0B2 1W12
4. Abe Aljaž III 1554
ŠS ŠD Loka pri Mengšu
5 21.0 30.5
2.34
8.9.95 1W21 0B7 1W17 1B18 1W5
=W1 =B2
5. Leonardi Caterina III 1672
ŠK Komenda
5 19.5 26.5
1.01
6.10.96 1B23 0W6 1B14 1W15 0B4
1W11 1B9
6. Drnovšek Gal III
1877 ŠS Tomo Zupan Kranj 4.5
21.5 31.5 -0.75
20.5.95 1W15 1B5 =W7
1B12 0B1 0W8 1B14
7. Markoja Sebastjan IV 1754
ŠK Komenda
4.5 20.5 26.5 -0.26
26.3.97 1B26 1W4 =B6
0W3 0W8 1B21 1W15
8. Lučovnik
Tilen III 1775
ŠD Jus Security Domžale 4.5
19.5 29.0 0.30
21.3.95 1B18 =W14 0B9 1W20 1B7
1B6 0W1
9. Škrabanja Karolina WII 1779
ŠK Litija
4 21.0 29.0 -1.04
17.12.95 1W19 0B3 1W8
0B11 1B14 1W10 0W5
10. Mušič Peter IV 1569
oš Vodice
4 20.0 29.5
1.06
11.8.95 1B16 0W1 1B13 1W19 0W2
0B9 1B18
11. Kimovec
Anže IV 1553
ŠS ŠD Loka pri Mengšu
4 19.0 25.0
1.06
18.12.95 1B22 0W12 1B26 1W9 0B3
0B5 1W19
12. Bombek Miha IV 1718
ŠK Žalec
4 18.5 26.0 -0.41
1.6.97 1W25 1B11 0W2 0W6
1B23 1W18 0B3
13. Govc Rok IV 1521
ŠK Žalec
4 15.5 22.0
0.92
29.10.95 0W2
1B24 0W10 0W14 1B27 1W17 1B21
14. Abe Blaž III 1582
ŠS ŠD Loka pri Mengšu
3.5 20.5 26.5
0.77
8.9.95 1W28 =B8 0W5
1B13 0W9 1B16 0W6
15. Anžlovar Nejc III
1525 ŠS ŠD Loka pri Mengšu 3.5
18.5 25.5 1.05
1.6.95 0B6
1W23 1B22 0B5 =W16 1W20 0B7
16. Gregorc Jure 1500 oš Trzin 3.5
14.0 19.0 0.21
28.2.96 0W10 0B17 1W24 1W26 =B15 0W14 1B25
17. Zajc Tine IV 1500
ŠK Komenda
3 18.5 27.0 -0.01
19.6.98 0B1
1W16 0B4 0W21 1W22 0B13 1W24
18. Tavčar Jan IV 1500
ŠS ŠD Loka pri Mengšu
3 17.5 23.5
0.34
3.4.96 0W8
1B28 1W25 0W4 1B19 0B12 0W10
19. Urbanč Maja 1512 ŠD Novo mesto 3 16.0
21.0 0.13
15.3.96
0B9 1W27 1B20 0B10 0W18 1W23 0B11
20. Kučer Tine IV 1658
ŠK Žalec
3 15.0 21.5 -1.20
8.9.95 1W24 0B2 0W19 0B8
1W26 0B15 1W23
21. Vidic Teja 1500 oš Domžale 3 14.5
20.5 -0.01
1.9.98 0B4
0W26 1B27 1B17 1W24 0W7 0W13
22. Janželj Lara
1500 oš Ig 3
11.5 16.5 -0.36
12.12.97 0W11 1B25 0W15 0W23 0B17 1B28 1W26
23. Kralj Manca 1500 oš Brinje 2
16.5 22.5 -0.66
21.3.97 0W5
0B15 1W28 1B22 0W12 0B19 0B20
24. Vrhovnik Luka 1500 oš Preserje pri Radomljah 2
13.5 18.5 -1.22
5.12.98 0B20 0W13 0B16 1W28 0B21 1W27 0B17
25. Kučer
Robert 1500 oš Žalec 2 11.5
16.5 -1.22
4.12.98 0B12 0W22 0B18 0W27 1B28 1B26 0W16
26. Ogrinec
Urban 1500 oš Toma Brejca 1 16.5
23.0 -1.87
6.6.98 0W7
1B21 0W11 0B16 0B20 0W25 0B22
27. Rozman Andraž 1500 oš Komenda-Moste 1
14.0 20.0 -2.29
26.8.99 0W3
0B19 0W21 1B25 0W13 0B24 0W28
28. Gruden Damir 1500 oš Komenda-Moste 1
12.0 16.5 -2.36
16.12.98 0B14 0W18 0B23 0B24 0W25 0W22 1B27
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar by
Ales Drinovec, verzija
1.10.07, Lastnik: Franc Poglajen
Komenda, Slovenija, 27.12.2005, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 minut