BOŽIČNO
NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH
Komenda, 30.12.2008
Končno
stanje
Mesto
Priimek in ime Kat ELO LRat FED Klub -
šola Točke MBuch Buch W-We
1. Čop Jaka III 1730 SLO ŠK Ig 6.5 23.0
32.5 2.02
23.1.98 1B20 1W10 1B4 =W2
1B11 1W5 1B3
2. Zorko Zoja WII
1858 SLO Celjski ŠK
6.5 23.0 31.5
0.90
14.8.98 1W32 1B14 1W3 =B1
1B5 1W4 1W12
3. Unuk Laura WII
1653 SLO ŠK Komenda
5 24.0 33.5
1.43
9.11.99 1W13 1B6 0B2
1W8 1B19 1W7 0W1
4. Žunič Gregor IV
1650 SLO ŠK Komenda
5 23.0 32.5
1.01
24.5.00 1B9
1W19 0W1 1B17 1W6 0B2
1B10
5. Novakovič Julian IV
1665 SLO ŠK Komenda
5 22.5 32.5
1.15
26.1.99 1W17 1B16 1W12 1B7 0W2
0B1 1W14
6. Nikič Sašo 1560 SLO ŽŠK Maribor LANCom
5 20.0 26.5
1.57
8.10.00 1B29 0W3 1B20 1W15 0B4
1W11 1B9
7. Terglav Gašper III
1734 SLO ŠD Trdnjava 1896 Ljubljan 4.5
21.0 28.5 -0.46
29.8.99 +*30 1W11 =B8 0W5
1B15 0B3 1W24
8. Žnidarič Anže III
1660 SLO ŠS Tomo Zupan Kranj
4.5 19.5 27.5
0.02
30.1.99 1B18 1W21 =W7 0B3
1B9 0W10 1B17
9. Šimenc Blaž 1500 SLO OŠ Janka Modra 4 21.5
29.0 1.13
23.6.01 0W4
1B23 1W14 1B12 0W8 1B13 0W6
10. Dolinar Jan 1536 SLO oš
Stražišče 4 20.5
27.5 0.92
29.7.99 1W33 0B1 0W13 1B16 1W21 1B8 0W4
11. Marolt Gregor 1557 SLO OŠ Janka Modra 4 20.0
29.0 0.71
14.4.98 1W25 0B7 1W16 1B13 0W1
0B6 1W21
12. Jakič Urška WII
1574 SLO ŠK Ig
4 18.5 27.0
0.50
23.8.98 1B31 1W22 0B5 0W9
1B18 1W20 0B2
13. Magerl Žan 1500 SLO OŠ Janka Modra 4 18.0
25.5 0.85
6.10.98 0B3
1W30 1B10 0W11 1B22 0W9 1B19
14. Dolinar Matic 1518 SLO oš
Stražišče 4 17.5
26.5 1.06
29.7.99 1B27 0W2 0B9
1W22 1B28 1W19 0B5
15. Kosem Matic 1612 SLO OŠ Janka Modra 4 17.0
24.5 -0.20
28.2.98 0W16 1B25 1W18 0B6 0W7
1B23 1W20
16. Dolinar Tomaž 1500 SLO oš
Škofja Loka mesto 4 17.0
23.5 0.99
1.2.00 1B15 0W5 0B11 0W10 1W29 1B30 1W27
17. Peter Almoš 1500 SLO oš
Trebnje 3.5 18.0
24.5 0.70
9.2.98 0B5
1W29 1B28 0W4 =W24 1B26 0W8
18. Selan Rok 1500 SLO OŠ Primož
Trubar 3.5 16.0
22.5 0.77
31.5.98 0W8
1B34 0B15 1W23 0W12 =B24 1B28
19. Rozman Monika III
1500 SLO ŠS Tomo Zupan Kranj
3 18.5 25.5
0.20
27.12.00 1W34 0B4 1W21 1B27 0W3
0B14 0W13
20. Marinko Janez 1500 SLO Komenda-Moste 3
18.5 25.5 0.13
19.5.01 0W1
1B33 0W6 1B26 1W27 0B12 0B15
21. Urbanč Ana 1500 SLO ŠD KRKA Novo
mesto 3 17.0
24.5 -0.08
19.7.01 1W24 0B8 0B19 1W25 0B10 1W22 0B11
22. Mekše Vid 1500 SLO OŠ Janka Modra 3 17.0
23.0 -0.36
24.2.98 1W23 0B12 1W26 0B14 0W13 0B21 1W31
23. Leonardi Miha 1500 SLO ŠK Komenda 3 15.5
21.5 -0.82
14.10.01 0B22 0W9 1B31 0B18 1W32 0W15 +*34
24. Kosem Peter 1551 SLO OŠ Janka Modra 3 15.0
21.5 -0.71
26.11.00 0B21 1W28 0B27 1W30 =B17 =W18 0B7
25. Selan Erik 1500 SLO oš
Primož Trubar 3 15.0
20.5 -0.76
31.3.00 0B11 0W15 1B29 0B21 0W26 +*34 1W32
26. Kreča Žak 1500 SLO Ig 3 14.0
19.5 -0.50
10.8.02 0B28 1W31 0B22 0W20 1B25 0W17 1W30
27. Bogataj Gašper 1500 SLO ŠS Tomo Zupan Kranj 2.5
15.5 21.5 -0.93
3.3.00 0W14 1B32 1W24 0W19 0B20 =W28 0B16
28. Ravnikar Žan 1500 SLO Komenda-Moste 2.5 15.5
21.5 -0.93
14.1.00 1W26 0B24 0W17 1B32 0W14 =B27 0W18
29. Urbanija Nina 1500 SLO oš
Domžale 2 15.0
20.5 -1.94
3.3.01 0W6
0B17 0W25 +*34 0B16 0B31 1W33
30. Vasiljeva
Sonja 1500 SLO Domžale 2 15.0
19.5 -0.94
16.3.01 -*7
0B13 1W33 0B24 1W31 0W16 0B26
31. Čop Maruša 1500 SLO ŠK Ig 2 12.5
17.0 -1.36
21.8.01 0W12 0B26 0W23 1B33 0B30 1W29 0B22
32. Kavčič Anže 1500 SLO Ig 2 12.0
19.0 -0.80
28.10.02 0B2
0W27 1B34 0W28 0B23 1W33 0B25
33. Urbanč Tina 1500 SLO Otočec 1 12.5
18.0 -2.94
28.4.04 0B10 0W20 0B30 0W31 +*34 0B32 0B29
34. Leonardi Dejan IV
1678 SLO ŠK Komenda ODSTOPIL -2.19
27.9.99 0B19 0W18 0W32 -*29 -*33 -*25 -*23
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 1.10.19Lastnik:
Franc Poglajen
Komenda,
Slovenija, 30.12.2008, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 minut Datoteka: KO8PSBNN