FIDE TURNIR 2014

Ljubljana, 10.9.-12.11.2014

Končno stanje

 

Mesto Priimek in ime         Kat  ELO LRat FED Klub                     Točke MBuch Buch  W-We

  1. Urh Zala             WII 1636 1760 SLO ŠK Stari Mayr Kranj            7  41.5  53.0  1.63

              (2002)         1W8  =B6  =B10 1W11 1B24 1W2  =B3  =W4  1W9

  2. Markošek Maj          II 1756 1820 SLO ŠK Komenda                     7  39.5  51.0  0.83

              (2001)         =W10 1B26 1W6  =B13 1W17 0B1  1W9  1B14 1W3

  3. Tisaj Domen           IV 1578 1610 SLO ŠD Mengeš-Trzin                7  38.5  49.0  2.82

              (2002)         1W23 1B22 =W13 1B28 1B7  1W4  =W1  1B12 0B2

  4. Unuk Jan             III 1566 1664 SLO ŠK Komenda                   6.5  39.0  49.5  1.90

              (2002)         1W31 1B11 1W12 1W7  1B27 0B3  1W20 =B1  0W5

  5. Mlačnik Janez         MK 1878 1876 SLO KPŠRD Karel Jeraj Ljublja    6.5  37.0  47.0 -0.27

              (1964)         =B20 0W10 1B15 0W9  1B18 1W8  1B28 1W16 1B4

  6. Šubelj Jan            II 1653 1803 SLO ŠK Komenda                   6.5  36.5  45.5  0.40

              (2004)         1B15 =W1  0B2  0W20 1B41 1B22 1W18 1W21 1B16

  7. Pridigar Lovro       III 1686 1723 SLO ŠK Postojna                    6  34.5  45.0  0.19

              (2001)         1W32 1B9  1W21 0B4  0W3  0B14 1B29 1W27 1W12

  8. More Erlend           II 1659 1696 SLO ŠK Komenda                     6  32.0  42.5  0.34

              (1968)         0B1  =W15 1B31 1W30 =B35 0B5  1W24 1W28 +*20

  9. Hribar Andrej          I 1690 1748 SLO ŠD KC LJUBLJANA              5.5  40.5  51.5  0.23

              (1975)         1B30 0W7  1B20 1B5  =W12 1W11 0B2  1W17 0B1

 10. Kamenšek Ivan         II 1733 1732 SLO ŠD Podpeč                    5.5  36.5  47.0  0.09

              (1947)         =B2  1B5  =W1  0W27 =B28 =B15 1W25 =W23 1B14

 11. Faganel Kaja         III 1395 1563 SLO ŠD Domžale                   5.5  34.0  44.0  0.93

              (2003)         1W34 0W4  1B37 0B1  +*20 0B9  1W19 1B25 =B17

 12. Piciga Aleksander     IV 1393 1547 SLO ŠK Litija                      5  36.5  45.5  1.25

              (2001)         1B41 1W19 0B4  =W16 =B9  1B32 1W17 0W3  0B7

 13. Jelen Miha            IV 1572 1669 SLO ŠK Ig                          5  35.0  45.0 -0.09

              (2002)         1B24 1W37 =B3  =W2  =B14 0W16 =B21 0W18 1B27

 14. Žunič Gregor         III 1593 1647 SLO ŠK Komenda                     5  34.0  45.0  0.73

              (2000)         0B29 1W33 1B30 1B21 =W13 1W7  =B16 0W2  0W10

 15. Bogataj Tomaž         II 1688 1700 SLO ŠD Podpeč                      5  33.5  43.5  0.16

              (1978)         0W6  =B8  0W5  1B26 1B34 =W10 0B27 1W29 1B31

 16. Lavrih Domen          IV 1564 1682 SLO ŠK Litija                      5  33.5  41.5 -0.18

              (2002)         0W22 1B43 1W29 =B12 1W44 1B13 =W14 0B5  0W6

 17. Vizjak Stanislav              1500 SLO Celje                          5  31.5  40.5  1.51

              (1948)         1W36 1B40 =W32 1W19 0B2  1W27 0B12 0B9  =W11

 18. Širaj Vita           WII 1424 1599 SLO ŠD Vrhnika                     5  30.0  38.5  0.51

              (2004)         1W40 0B28 1W26 0B44 0W5  1W39 0B6  1B13 1W23

 19. Hvala Inja Ajda          1220 1500 SLO ŠK Postojna                    5  28.5  36.5  0.93

              (2003)         1W25 0B12 1W38 0B17 0W32 1W35 0B11 1B42 1W30

 20. Čop Jaka              II 1711 1739 SLO ŠK Ig                        4.5  38.0  48.5  0.48

              (1998)         =W5  1B27 0W9  1B6  -*11 1W24 0B4  1W30 -*8

 21. Marn Jan             III 1447 1631 SLO ŠK Komenda                   4.5  32.5  40.5 -0.31

              (2004)         1W43 1B29 0B7  0W14 1B23 =W28 =W13 0B6  =W24

 22. Vidmar Klara          IV 1367 1544 SLO ŠK Komenda                   4.5  30.5  40.5  0.76

              (2002)         1B16 0W3  0W27 1B37 =B29 0W6  =W34 =B33 1W28

 23. Mazzini Katarina      IV 1265 1513 SLO ŠK Komenda                   4.5  30.5  40.0  0.83

              (2003)         0B3  0W25 1W36 1B39 0W21 1B33 1W32 =B10 0B18

 24. Trplan Filip          IV 1236 1542 SLO ŠK Komenda                   4.5  30.0  39.0  0.90

              (2004)         0W13 1B41 1W39 1B25 0W1  0B20 0B8  1W32 =B21

 25. Malkoč Patrik            1187 1500 SLO ŠK Postojna                  4.5  29.5  37.0  0.64

              (2005)         0B19 1B23 1W42 0W24 1B40 =W29 0B10 0W11 1B32

 26. Založnik Vesna        WI 1542 1600 SLO ŠD Kočevje                   4.5  26.5  35.0 -0.10

              (1968)         0B27 0W2  0B18 0W15 1B43 =W36 1B39 1W38 1B34

 27. Kozarski Aleksander  III 1477 1550 SLO ŠK Komenda                     4  36.5  47.5  0.73

              (1964)         1W26 0W20 1B22 1B10 0W4  0B17 1W15 0B7  0W13

 28. Jeršič Aleks          IV      1500 SLO ŠK En Passant                  4  35.5  46.0  0.53

              (2006)         +*44 1W18 1B35 0W3  =W10 =B21 0W5  0B8  0B22

 29. Grošelj Kaja         III 1355 1559 SLO ŠD Domžale                     4  32.5  42.0  0.17

              (2002)         1W14 0W21 0B16 1B33 =W22 =B25 0W7  0B15 1W36

 30. Ditrich Saša          II 1506 1590 SLO Ljubljana                      4  31.0  38.5 -0.19

              (1947)         0W9  1B34 0W14 0B8  1W37 1B40 1W35 0B20 0B19

 31. Paternoster Janez    III      1563 SLO ŠK Komenda                     4  26.5  34.5 -0.79

              (2006)         0B4  0B32 0W8  1W43 0B42 1W37 +*44 1B35 0W15

 32. Mihelič Vesna        WII      1575 SLO ŠK Komenda                   3.5  32.0  41.5 -1.36

              (2006)         0B7  1W31 =B17 1W35 1B19 0W12 0B23 0B24 0W25

 33. Jereb Lana           WII 1319 1592 SLO ŠK Postojna                  3.5  27.5  35.0 -0.92

              (2003)         0B37 0B14 1W34 0W29 1B39 0W23 1B38 =W22 -*44

 34. Širaj Anej           III 1466 1680 SLO ŠD Vrhnika                   3.5  27.0  34.0 -2.38

              (2003)         0B11 0W30 0B33 1B36 0W15 1W41 =B22 1W40 0W26

 35. Mlakar Matej          IV      1533 SLO ŠK Komenda                   3.5  26.0  33.5 -0.85

              (2003)         1W42 1B36 0W28 0B32 =W8  0B19 0B30 0W31 1W41

 36. Založnik S. Gal               1500 SLO ŠK Komenda                   3.5  25.5  32.0 -0.47

              (2003)         0B17 0W35 0B23 0W34 1W38 =B26 1W43 1B39 0B29

 37. Varga Ivan           III 1397 1500 SLO ŠK Trzin                     3.5  25.0  31.5 -0.79

              (1936)         1W33 0B13 0W11 0W22 0B30 0B31 =W40 1B43 +*42

 38. Širaj Svit               1065 1500 SLO ŠD Vrhnika                     3  23.0  29.5 -1.23

              (2006)         =W39 =B42 0B19 0W41 0B36 1W44 0W33 0B26 1W43

 39. Kaluža Dominik                1500 SLO ŠK Postojna                  2.5  27.5  35.0 -1.51

              (2006)         =B38 1W44 0B24 0W23 0W33 0B18 0W26 0W36 1B40

 40. Paternoster Darja             1500 SLO ŠK Komenda                   2.5  25.5  33.0 -2.00

              (2004)         0B18 0W17 +*44 1B42 0W25 0W30 =B37 0B34 0W39

 41. Ocepek Jan            IV 1318 1500 SLO ŠD Mengeš-Trzin              2.5  24.0  32.0 -1.72

              (2002)         0W12 0W24 =B43 1B38 0W6  0B34 0W42 +*44 0B35

 42. Koderman Maj                  1500 SLO ŠK Komenda                   2.5  23.0  29.5 -1.36

              (2005)         0B35 =W38 0B25 0W40 1W31 0B43 1B41 0W19 -*37

 43. Jelen Anja           WII      1500 SLO ŠK Ig                        1.5  25.0  32.0 -2.35

              (2006)         0B21 0W16 =W41 0B31 0W26 1W42 0B36 0W37 0B38

 44. Županič Lekšan Uroš           1500 SLO ŠK Postojna                       ODSTOPIL -0.62

              (2006)         -*28 0B39 -*40 1W18 0B16 0B38 -*31 -*41 -*33

 

Arbiter: Poglajen Franc

WinSvicar verzija 2.01.08

Lastnik: Franc Poglajen

Ljubljana, Slovenija, 10.9.2014-12.11.2014, 9 kol svicar

Igralni cas: 90 min za 40 potez + 30 min + 30 sek/pot Datoteka: D:\lj4fide3