KLUBSKI NOVOLETNI TURNIR
2004
Komenda; 30.12.2004
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit ELO
LRat FED Klub Točke MBuch Buch Zmage W-We
1. Hribar Bojan MK 2258
2211 SLO ŠK Komenda 14 104.5 121.5 0.0 0.80
26.3.77 1W19 1B16 1W8 1B3
1W2 0W4 1B5
1B7 1W6 1B10 1B9
1W18 1W14
1B13 1B15
2. Ogradi Gregor I 2093 1721 SLO ŠK Komenda 12. 103.5
121.0 0.0 4.70
7.9.85 0W13 1B21 1W6 1B9
0B1 =W3 1W10 1B4
1W7 1B5 1B8
1W15 1W16
1B14 1W20
3. Kohek
Vladimir II 1940 SLO ŠK Komenda 11. 108.5 125.5 0.0 0.10
22.10.45 1W22 1B13 1W9 0W1
0B8 =B2 1W23 0W6
1B11 1W4 1B5 1B7
1W10
1B15 1W14
4. Kern Marjan II 1905 SLO ŠK Komenda 11 109.5 128.0 0.0 0.90
7.9.54 -*0 +*24 1B18 1W19 1W7 1B1
1B8 0W2 0W5
0B3 1W6 1B10 1W12
1B9 1W13
5. Juhant
Igor MK 1994 SLO ŠK Komenda 10 107.5 125.0 0.0 -1.85
26.3.66 1B11 0W8 0B10 1W17 1B6 1B16 0W1
1W12 1B4 0W2 0W3
1B9 1W7
1B18 1W21
6. Nadvešnik
23.7.90 1W7 =W10 0B2 1B23 0W5
1B19 1W16 1B3 0B1 =W9
0B4 1W11 1B8
1W17 1W22
7. Trebušak
Anton MK 2084 1876 SLO ŠK Komenda 9
110.0 129.5 0.0 -1.35
2.5.46 0B6 1B17 1W11 1W10 0B4 1W8
1B9 0W1 0B2
1W23 1B13 0W3 0B5
1W16 1W18
8. Kozarski
Filip II
1621 SLO ŠK Komenda 8.5 109.0 126.5 0.0 2.50
24.10.91 1W12 1B5 0B1
1W20 1W3 0B7 0W4
=B9 0W10 1B11 0W2 1B13 0W6
1B21 1B16
9. Kozarski
Lara WI 1500 SLO ŠK Komenda 8 108.5 125.5 0.0 4.55
27.4.90 1W18 1B23 0B3 0W2
1B20 1B13 0W7 =W8 1B16 =B6
0W1 0W5 1B22
0W4 1B10
10. Nadvešnik
Vilma WMK 1927 1807 SLO ŠD Vele Domžale 7.5 108.5 126.0 0.0 -2.25
7.3.62 1W21 =B6 1W5
0B7 0W16 1W11 0B2 1W14 1B8
0W1 1B17 0W4 0B3
1B20 0W9
11. Trpin
30.10.85 0W5 1B12 0B7 =W13 1W15 0B10 1W18 1B23 0W3 0W8
1B21 0B6 0W17
=B22 1B19
12.
Zajc Rado 1500 SLO ŠK
Komenda 7 81.5
95.0 0.0 1.38
20.5.66 0B8 0W11 +*24 1W18
0B23 1W20 1B13 0B5 0W15 1B22 0W14 1W21
0B4
0W19 1B17
13.
Peterlin Edi II 1500 SLO ŠK Komenda 6.5 103.5 120.5 0.0
2.45
10.8.87 1B2 0W3 =W23 =B11 1B19 0W9 0W12 =B22 1B14 1B15 0W7 0W8
1B18
0W1 0B4
14. Zajc
Jan III 1500 SLO ŠK Komenda 6.5 88.5 105.5 0.0
1.16
8.11.93 0W16 0B19 1W21 =B15 1W17 0W23 1B20
0B10 0W13 +*24 1B12 1W22 0B1
0W2 0B3
15. Plevel
Peter II 1693 SLO ŠK Komenda 6.5 88.0 105.0 0.0 -2.62
1.8.42 0W17 0B20 1B22 =W14 0B11 0B18 +*24
1W19 1B12 0W13 1W23 0B2
1B21
0W3 0W1
16. Markelj
Gašper
II 1626 SLO ŠK Komenda 6 97.0 114.0 0.0 -1.44
20.5.78 1B14 0W1 0W20 1B22 1B10 0W5 0B6
1W21 0W9 0B17 +*24 1W19 0B2
0B7 0W8
17. Nadvešnik
Matej II 1500 SLO ŠK Komenda 6 83.0
96.0 0.0 0.52
27.8.91 1B15 0W7 0W19 0B5 0B14 +*24 1W21 0B18 1W22 1W16 0W10 0B20 1B11
0B6 0W12
18. Košir
Pavla WM
2061 1779 SLO ŠD Vele Domžale 5.5 88.5 105.5 0.0 -4.25
12.4.42 0B9 =W22 0W4 0B12 1B21 1W15 0B11 1W17 0B23 1W20 1B19
0B1 0W13
0W5 0B7
19. Markelj
Jernej
III 1605 SLO ŠK Komenda 5 84.5 101.5 0.0 -2.72
5.5.83 0B1 1W14 1B17 0B4 0W13 0W6
0B22 0B15 +*24 0W21 0W18 0B16 1W20
1B12 0W11
20. Hribar
Franc II 1500 SLO ŠD Mengeš 5 81.5
97.0 0.0 -0.76
18.2.50 0W23 1W15 1B16 0B8 0W9
0B12 0W14 +*24 0B21 0B18 1W22 1W17 0B19
0W10 0B2
21. Hrovat
Alfonz
II 1511 SLO ŠK Komenda 4 84.0 99.5
0.0 -1.76
5.10.40 0B10 0W2 0B14 +*24 0W18 1W22 0B17 0B16 1W20
1B19 0W11 0B12 0W15
0W8 0B5
22. Peterlin
Franc 1555 SLO ŠK Komenda 3.5 82.5 97.5
0.0 -3.80
8.2.50 0B3 =B18 0W15 0W16 +*24 0B21 1W19 =W13
0B17 0W12 0B20 0B14 0W9
=W11 0B6
23. Štefanič
Tomaž
II 1708 SLO ŠK Komenda
ODSTOPIL -1.70
24.10.80 1B20 0W9 =B13 0W6 1W12 1B14 0B3
0W11 1W18 0B7 0B15 15B0 0B0
0B0 0B0
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar by Ales Drinovec verzija
1.00.14, Lastnik: Franc Poglajen
Komenda, Slovenija, 30.12.2004, 15 kol svicar
Igralni cas: 5 minut