KLUBSKI
NOVOLETNI TURNIR 2011
Komenda, 30.12.2011
Končno stanje
Mesto
Priimek in ime Kat ELO LRat FED Klub Točke MBuch Buch W-We
1.
Lučovnik Tilen II 1828 1864 SLO ŠK
Komenda 12 108.5
125.0 3.70
1995 1W13 0B5 1W24 1B6
=W2 =W3 1B4
1W9 =B8 1B20 1W14 1B7
1W12 1W15 =B10
2.
Markoja Sebastijan I 1927 1876 SLO ŠK
Komenda 11.5 108.5
125.0 2.49
1997 =B11 1W20 =B4 1W8
=B1 1W9 1W5
=B3 1W13 1B12 =W7 =B6
=W10 1B16 1B21
3.
Gantar Jan MK 2212 1912 SLO ŠK
Komenda 11 108.0
122.0 1.82
1992 1W23 1B18 =W5 0B4
1W11 =B1 1W6 =W2
1B17 =W8 1B9 1B16 1W14 0B7
1W12
4. Kozarski Filip I 1960 1907 SLO ŠK Komenda 11 107.5 125.0 1.69
1991 1W19 1B24 =W2 1W3
1B9 0B5 0W1
1B6 1W11 1B18 1W12 1W8 =B15 0B10 1W7
5. Debevec Blaž MK 2066 2117 SLO ŠK Komenda 10 111.0 128.0 -2.25
1988 1B12 1W1 =B3
=W9 1B14 1W4 0B2
1W17 1B7 1W10 0B8 0W15 0W6
1B13 1W20
6. Ogradi Gregor I 2065 1921 SLO ŠK Komenda 9 109.0 123.0 -0.85
1985 0B24 1W16 1B23 0W1 1B12 1W14 0B3
0W4 0B10 1B19 1W11 =W2 1B5 1W9 =B8
7. Kralj Samo MK 1942 1910 SLO ŠK Komenda 8 112.0 129.5 -1.41
1995 1B16 1W15 0B9 0W14 0B13 1B19 1W10 =B8 0W5
1W17 =B2 0W1 1B11 1W3
0B4
8. Leonardi Caterina WI 1795 1828 SLO ŠK Komenda 8 110.0 125.5 -0.37
1996 =B20 =W11 1B18 0B2 =W10 =W13 1B14 =W7 =W1
=B3 1W5 0B4
=W9 =B22 =W6
9. Juhant Igor MK 1926 1974 SLO ŠK Komenda 8 105.5 121.0 -2.44
1966 1W21 1B17 1W7 =B5
0W4 0B2 1W11 0B1
0W12 1B22 0W3 1W20 =B8 0B6 1B19
10. Unuk Laura WMK 1737 1533 SLO ŠK Komenda 8 100.0 114.0 4.90
1999 0W17 1B21 0B14 1W23 =B8 =W12 0B7
1W24 1W6 0B5 =B16 =W22 =B2 1W4 =W1
11. Vidic Teja WI 1867 1624 SLO ŠK Komenda 8 98.0 111.5
3.07
1998 =W2 =B8
1W17 =B13 0B3 1W15 0B9 1W20 0B4
=W16 0B6 1B19 0W7 1W23 1B22
12. Trebušak
Anton MK 1960 1773 SLO ŠK
Komenda 7.5 103.0 118.5
-0.19
1946 0W5 0B13 1B20 1W19 0W6 =B10 1W22 1B18 1B9 0W2
0B4 1W17 0B1 1W21 0B3
13. Zajc Jan II 1612 SLO ŠK Komenda 7.5 95.5 109.5
2.66
1993 0B1 1W12 =B15 =W11 1W7 =B8 0B17
1W16 0B2 0W14 1W21 0B18 1B22 0W5 1B23
14. Štrajhar Albin II
1828 SLO ŠK Komenda
7.5 93.0 107.0 -1.62
1942 0W18 1B19 1W10 1B7 0W5
0B6 0W8 0B21 1W22 1B13 0B1 1W23 0B3 1W20 =B15
15. Zidarič Jožef II
1837 SLO ŠK Komenda
7.5 90.0 104.0 -2.05
1948 1W22 0B7 =W13 =B17 =W16 0B11 0B20 1W23 1W18 0B21 1W19
1B5 =W4 0B1 =W14
16. Kralj Manca WI 1730 1633 SLO ŠK Komenda 7.5 89.5 103.0
1.36
1997 0W7 0B6
1B22 1W24 =B15 0W17 1B23 0B13 1W21 =B11 =W10 0W3 1B20 0W2
1B18
17. Kern Marjan II 1844 SLO ŠK Komenda 7 95.0 108.0 -2.91
1954 1B10 0W9 0B11 =W15 1W20 1B16 1W13 0B5 0W3
0B7 =W18 0B12 1B23 0W19 +*24
18. Zajc Tine III 1500 SLO ŠK Komenda 6 89.0 102.0
1.58
1998 1B14 0W3 0W8
0B20 =B22 1W23 1B19 0W12 0B15 0W4
=B17 1W13 0B21 +*24 0W16
19. Zajc Radovan IV 1629 SLO ŠK Komenda 6 88.5 101.5
0.30
1966 0B4 0W14 1W21 0B12 1B24 0W7 0W18 1B22 1B23 0W6 0B15 0W11 +*24 1B17 0W9
20. Trpin Alenka WI 1806 1500 SLO ŠK Komenda 5.5 99.0 113.0
1.71
1985 =W8 0B2
0W12 1W18 0B17 1B21 1W15 0B11 +*24 0W1
1W23 0B9 0W16 0B14 0B5
21. Kozarski Aleksander III
1722 SLO ŠK Komenda
5 85.5 99.0 -3.74
1964 0B9 0W10 0B19 =W22 =B23 0W20 0B24 1W14 0B16 1W15
0B13 +*24 1W18 0B12 0W2
22. Bernik Alja WI 1680 1500 SLO ŠK Komenda 4 89.5
99.5 -0.71
1996 0B15 0B23 0W16 =B21 =W18
1W24 0B12 0W19 0B14 0W9 +*24 =B10 0W13
=W8 0W11
23. Košir Pavla WM 1944 1645 SLO Šahovsko društvo
Domžale 2.5 89.0 103.5 -4.83
1942 0B3 1W22 0W6
0B10 =W21 0B18 0W16 0B15 0W19 +*24 0B20 0B14 0W17 0B11 0W13
24. Plevel Peter II 1704 SLO ŠK Komenda ODSTOPIL -1.91
1942 1W6 0W4
0B1 0B16 0W19 0B22 1W21 0B10 -*20
-*23 -*22 -*21 -*19 -*18 -*17
Arbiter:
Franc Poglajen
WinSvicar verzija 2.00.07 beta
Lastnik: Franc Poglajen
Komenda,
Slovenija, 30.12.2011, 15 kol svicar
Igralni
cas: 5 min Datoteka: C:/ko1hsknt