5. TURNIR NAJMLAJŠIH 2014
Ljubljana
27.5.2014
Končno stanje
Mesto
priimek in ime Tit ELO LRat FED ŠOLA – KLUB Točke MBuch Buch W-We
1. Marn Jan IV 1349 1964 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6 14.5
20.0 1.71
(2004) 1B48 1W11 1B23 1W17 1B9 1W5
2. Šubelj Jan II 1633 2101 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 5 16.5
24.5 0.15
(2004) 1B4
1W21 1B19 1W6 =B5 =W7
3. Paternoster Janez III
1807 LJU Zadobrova ŠK Komenda
5 15.5 23.0
0.69
(2006) 1B32 1W15 0B5 1W16 1B12 1W10
4. Kolar Stare Aleksij 1539 LJU Oskar Kovačič 5 13.5
20.0 3.11
(2004) 0W2
1B20 1W38 1B26 1W18 1W13
5. Malkoč Tilen II 1410 1976 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
4.5 17.0 26.0
0.58
(2004) 1W27 1B26 1W3 1B9
=W2 0B1
6. Mihelič Vesna WII
1919 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
4.5 14.0 21.5
0.42
(2006) 1W33 1B8 1W22 0B2
=W17 1B19
7. Dajčman Aleksander IV 1355 1868 GOR Matija Čopa ŠS T. Zupan
V 4.5
14.0 21.5 0.10
(2004) 0W20 1B35 1B10 1W11 1W28 =B2
8. Adamič Nejc 1668 LJU Zadobrova 4.5 12.5
17.5 1.78
(2004) 1B49 0W6 1B29 =W19 1B22 1B17
9. Dajčman Nikolaj IV 1246 1917 GOR Matija Čopa ŠS T.
Zupan V 4 14.0
23.0 -0.28
(2004) 1B31 1W25 1B16 0W5 0W1
1B24
10. Zidar Jernej 1545 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 4 14.0
20.5 2.07
(2007) 1W37 1B18 0W7 1W21 1B30 0B3
11. Tavčar Jaka 1672 LJU Vič ŠK En Passant
4 13.5 21.5
0.74
(2005) 1W42 0B1 1W32 0B7
1W20 1B27
12. Borzatta Samo 1563 LJU Vič 4 13.0
19.5 1.82
(2006) 1B14 0W22 1B37 1W23 0W3 1B28
13. Pajek Tjaša IV 1796 DOL Mirna ŠK Trebnje BMP 4
12.5 19.5 -0.80
(2005) 1W29 0B16 1W27 1B36 1W24 0B4
14. Škrbec Leon 1500 NOT Anton Globočnik ŠK
Pos
4 9.5 15.0
0.85
(2007) 0W12 0W36 +*50 1B39 1B33 1W25
15. Jelen Anja WII 1564 NOT Ig ŠK Ig 4 8.5
14.0 1.15
(2006) 1W47 0B3 0W36 1B44 1W41 1B21
16. Nareks Matic 1610 CEL Petrovče ŠD
Savinjčan 3.5 14.5
21.5 1.25
(2006) 1B36 1W13 0W9 0B3
1W29 =B18
17. Županič Lekšan Uroš 1732 LJU Miroslava Vilharja ŠK Pos 3.5 13.5 20.5 0.07
(2006) 1B46 1W38 1W20 0B1 =B6
0W8
18. Pibernik Ana WII 1758 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 3.5
13.0 20.0 -0.99
(2004) 1B41 0W10 1B33 1W25 0B4 =W16
19. Drobnič Rok 1206 1834 NOT h. J. Hribarja ŠK Loška d 3
15.0 22.0 -0.42
(2005) 1B39 1W24 0W2 =B8
=B23 0W6
20. Vračko Niko 1506 LJU Tone Čufar 3 14.0
20.0 0.94
(2005) 1B7
0W4 0B17 1W46 0B11 1W36
21. Hvala Arja Ela 1719 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 3 13.5
20.5 -0.84
(2006) 1W35 0B2 1W39 0B10 1B31 0W15
22. Kolšek Meta IV 1363 1744 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 3 13.5
19.5 -0.87
(2004) 1W44 1B12 0B6 0W24 0W8
1B41
23. Malkoč Patrik 1172 1833 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
3 13.0 21.5 -0.95
(2005) 1W34 1B28 0W1 0B12 =W19 =B26
24. Koderman Maj 1628 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3 13.0
18.5 0.64
(2005)
1W45 0B19 1W30 1B22 0B13 0W9
25. Paternoster Darja 1667 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 3 13.0
18.5 -0.45
(2004) 1W30 0B9 1W44 0B18 1W32 0B14
26. Širaj Svit 1681 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 3 12.5
19.5 -0.35
(2006) 1B40 0W5 =B34 0W4
1B35 =W23
27. Bratkovič Aljaž 1533 LJU Vodmat
3 12.0
18.5 0.78
(2004) 0B5
1W40 0B13 1W42 1B36 0W11
28. Dragar Erazem 1656 LJU Nove Jarše 3 11.5
17.5 -0.25
(2006) 1B43 0W23 1B42 1W34 0B7 0W12
29. Bokal Šter Lan 1500 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 3
11.0 17.0 0.72
(2005) 0B13 1W43 0W8 1B40 0B16 1W37
30. Osterman Enej 1500 LJU Janka Modra 3 11.0
16.5 0.48
(2006) 0B25 1W31 0B24 1B43 0W10 1W39
31. Črtanec Furst
Tobias 1515 LJU Danile
Kumar 3 10.5
16.0 0.61
(2004) 0W9
0B30 1W40 1B45 0W21 1B34
32. Šubelj Nik 1504 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 3
10.0 15.5 0.77
(2007) 0W3
1B47 0B11 1W37 0B25 1W38
33. Bogovčič Leon 1521 LJU Ledina 2.5 11.0
16.5 0.10
(2006) 0B6
1W46 0W18 =B35 0W14 1B44
34. Hojnik Andraž 1505 LJU Janka Modra 2.5 10.0
13.5 0.33
(2005) 0B23 1W49 =W26 0B28 1B48 0W31
35. Košorok
Anej 1500 LJU
Kašelj 2.5 9.5
14.5 0.45
(2006) 0B21 0W7 1B47 =W33 0W26 1B46
36. Simonič Nejc 1500 LJU Milana
Šuštaršiča 2 14.0
21.0 -0.35
(2005) 0W16 1B14 1B15 0W13 0W27 0B20
37. Žibert Aljaž 1500 LJU Spodnja Šiška 2 12.0
17.0 -1.34
(2005) 0B10 +*50 0W12 0B32 1W46 0B29
38. Đokić Pavle 1500 LJU Vodmat 2 11.0
18.0 -1.15
(2008) +*50 0B17 0B4 0W41 1W42 0B32
39. Božnar Nejc 1505 GOR Orehek 2 10.5
14.5 -0.39
(2005) 0W19 1B45 0B21 0W14 1W47 0B30
40. Likar Zoja 1500 LJU Nove Jarše 2 10.5
14.0 -0.69
(2005) 0W26 0B27 0B31 0W29 1B49 1W45
41. Brinovec Lucy 1500 CEL Žalec ŠK Žalec 2 10.0
14.5 -0.29
(2007) 0W18 0B44 1W49 1B38 0B15 0W22
42. Matičič Benjamin 1500 LJU Trzin ŠS ŠD Loka pri
Men 2
9.0 13.5 -0.48
(2007) 0B11 1W48 0W28 0B27 0B38 1W47
43. Petkovšek Gabrijel 1500 LJU Komenda-Moste 2 8.0
11.5 -1.26
(2007) 0W28 0B29 0B46 0W30 +*50 1W48
44. Drašler Matej 1500 NOT Ivana Cankarja
Vrhnika 1.5 10.5
16.0 -0.86
(2005) 0B22 1W41 0B25 0W15 =B45 0W33
45. Pibernik Tilen 1500 LJU Komenda-Moste 1.5 8.5
12.5 -1.27
(2006) 0B24 0W39 1B48 0W31 =W44 0B40
46. Klemenc Filip 1500 LJU Vodmat 1 9.5
14.5 -1.67
(2005) 0W17 0B33 1W43 0B20 0B37 0W35
47. Treven Tadej 1500 NOT Ivana Cankarja
Vrhnika 1 9.5
14.5 -2.39
(2007) 0B15 0W32 0W35 +*50 0B39 0B42
48. Prelec Iztok 1525 NOT Ivana Cankarja 1 7.5
14.5 -1.73
(2006) 0W1
0B42 0W45 1B49 0W34 0B43
49. Miklavčič Aljaž 1500 NOT Ivana Cankarja
Vrhnika 1 7.5
12.0 -2.24
(2007) 0W8
0B34 0B41 0W48 0W40 +*50
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.05
Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenia, 27.5.2014, 6 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:\lj14p5tn