6. TURNIR NAJMLAJŠIH 2014
Ljubljana
17.6.2014
Končno stanje
Mesto
priimek in ime Tit ELO LRat FED ŠOLA – KLUB Točke MBuch Buch W-We
1. Šubelj Jan II 1659 2070 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 5.5 16.0
24.0 0.67
(2004) 1B22 1W7 1B8
1W6 =B2 1W9
2. Dajčman Nikolaj IV 1274 1896 GOR Matija Čopa ŠS T. Zupan
V 5
17.0 25.5 1.50
(2004) 1B18 1W12 1B15 1W3 =W1
=B4
3. Dajčman Aleksander IV 1383 1864 GOR Matija Čopa ŠS T. Zupan
V 5
15.0 22.0 1.40
(2004) 1B17 1W30 1B9 0B2
1W7 1W6
4. Malkoč Patrik 1167 1838 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 4.5 14.0
22.0 1.01
(2005) 1W21 1B10 1B18 1W19 0B6 =W2
5. Drobnič Rok 1206 1834 NOT h.J. Hribarja ŠK
Loška do 4.5 13.0
19.0 0.82
(2005) 1B23 1W31 0B6 1W30 1B13 =W8
6. Marn Jan IV 1379 1950 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 17.5
26.5 0.11
(2004) 1W16 1B14 1W5 0B1
1W4 0B3
7. Kolšek Meta IV 1363 1774 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 4 15.0
23.0 0.66
(2004) 1W25 0B1 1W11 1B27 0B3
1W22
8. Pajek Tjaša IV 1793 DOL Mirna ŠK Trebnje BMP 4
15.0 22.0 0.55
(2005) 1W40 1B27 0W1 =B11 1W10 =B5
9. Pritržnik
Maj IV 1781 CEL Dobrna Celjski ŠK 4
14.5 22.0 0.55
(2004) 1B32 1W20 0W3 1B22 1W14 0B1
10. Sraka Lan 1682 LJU Vič ŠK En Passant
4 14.0 20.5
1.24
(2005) 1B35 0W4 1W20 1B12 0B8
1W19
11. Hvala Arja Ela 1206 1703 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 13.5
18.5 1.06
(2006) 1B41 1W24 0B7 =W8
=B15 1W26
12. Pibernik Ana WII 1747 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 4
12.5 19.5 0.12
(2004) 1W33 0B2 1W21 0W10 1B27 1B17
13. Jeršič Aleks IV 1763 LJU Vič ŠK En Passant 4
11.0 17.5 -0.18
(2006) 0B20 1W32 1B17 1W31 0W5 1B21
14. Kaluža Dominik 1740 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 3.5 14.0
19.0 0.27
(2006) 1B39 0W6 1B23 1W15 0B9
=W16
15. Paternoster Janez III
1813 LJU Zadobrova ŠK Komenda
3.5 13.0 19.5 -0.49
(2006) 1B38 1W28 0W2 0B14 =W11 1B23
16. Dragar Erazem 1656 LJU Nove Jarše 3.5 11.0
16.0 0.86
(2006) 0B6
1W39 0B19 1W28 1W33 =B14
17. Borzatta Samo 1563 LJU Vič 3 14.0
21.0 0.99
(2006) 0W3
1B33 0W13 1B25 1B24 0W12
18. Širaj Svit 1655 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 3 13.5
20.0 0.21
(2006) 0W2
1B25 0W4 1B20 0B19 1W34
19. Mihelič Vesna WII
1890 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
3 13.0 19.0 -1.67
(2006) 0W27 1B34 1W16 0B4 1W18 0B10
20. Bokal Šter Lan 1500 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 3
13.0 19.0 1.35
(2005) 1W13 0B9 0B10 0W18 1B35 1W31
21. Kolar Stare Aleksij 1553 LJU Oskar Kovačič 3 12.0
17.5 0.95
(2004) 0B4
1W41 0B12 1W32 1B30 0W13
22. Adamič Nejc 1658 LJU Zadobrova 3 11.0
18.0 0.14
(2004) 0W1
1B40 1B37 0W9 1W34 0B7
23. Jelen Anja WII 1552 NOT Ig ŠK Ig 3 11.0
15.5 0.94
(2006) 0W5
1B42 0W14 1B33 1B31 0W15
24. Širaj Vita WII 1819 NOT Begunje ŠD Vrhnika 3
10.5 16.0 -1.79
(2004) 1W26 0B11 0W27 1B40 0W17 1B32
25. Hojnik Andraž 1505 LJU Janka Modra 3 10.0
15.0 0.88
(2005) 0B7
0W18 1B36 0W17 1B39 1W30
26. Zidar Jernej 1545 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 3 9.5
14.5 0.83
(2007) 0B24 1W35 0B30 1W39 1W28 0B11
27. Nareks Matic 1609 CEL Petrovče ŠD
Savinjčan 2.5 14.0
20.5 0.85
(2006) 1B19 0W8 1B24 0W7
0W12 =B28
28. Tavčar Jaka 1672 LJU Vič ŠK En Passant
2.5 10.5 15.5 -1.05
(2005) 1W37 0B15 1W34 0B16 0B26 =W27
29. Đokić Pavle 1500 LJU Vodmat 2.5 7.5
11.0 0.54
(2008) -*34 -*37 0B39 =W36 1B42 1W38
30. Županič Lekšan Uroš 1732 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 2 13.5
18.5 -1.73
(2006) 1W42 0B3 1W26 0B5
0W21 0B25
31. Paternoster Darja 1684 LJU Zadobrova ŠK Komenda 2
12.0 18.0 -1.56
(2004) 1W36 0B5 1W38 0B13 0W23 0B20
32. Božnar Nejc 1505 GOR Orehek 2 12.0
17.0 0.06
(2005) 0W9
0B13 1W41 0B21 1B37 0W24
33. Kosem Anton 1500 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 2 11.5
16.5 -0.32
(2007) 0B12 0W17 1B35 0W23 0B16 1W39
34. Škrbec Leon 1500 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 2 10.5
14.0 -0.44
(2007) +*29 0W19 0B28 1W42 0B22 0B18
35. Simonič Nejc 1500 LJU Milana
Šuštaršiča 2 9.5
14.5 -0.68
(2005) 0W10 0B26 0W33 1B41 0W20 1B40
36. Pibernik Tilen 1500 LJU Komenda-Moste 2 8.5
13.0 -0.71
(2006) 0B31 0W38 0W25 =B29 1W41 =B37
37. Treven Tadej 1500 NOT Ivana Cankarja
Vrhnika 2 8.5
13.0 -1.01
(2007) 0B28 +*29 0W22 =B38 0W32 =W36
38. Šubelj Nik 1527 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 1.5 10.5
15.5 -0.57
(2007) 0W15 1B36 0B31 =W37 -*40 0B29
39. Matičič Benjamin 1500 LJU Trzin ŠS Mengeš – Trzin 1
13.0 18.5 -1.42
(2007) 0W14 0B16 1W29 0B26 0W25 0B33
40. Klemenčič Gašper 1515 LJU Vodice 1 10.5
14.5 -0.66
(2007) 0B8
0W22 1B42 0W24 -*38 0W35
41. Paternoster David 1500 LJU Zadobrova 1 9.0
13.0 -1.66
(2008) 0W11 0B21 0B32 0W35 0B36 1W42
42. Miklavčič Aljaž 1500 NOT Ivana Cankarja
Vrhnika 0 8.0
12.5 -2.62
(2007) 0B30 0W23 0W40 0B34 0W29 0B41
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.05
Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenia, 17.6.2014, 6 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:\lj14p6tn