ZAKLJUČNI
TURNIR NAJMLAJŠIH 2016
Komenda,
oš Komenda-Moste, 20.12.2016
Končno stanje
Mesto Priimek in
ime Tit ELO LRat REG
šola - klub Točke
Mbuch Buch W-We
1. Zidar Jernej IV 1205
1916 LJU Janka Modra ŠK Komenda 4.5 10.0
16.0 1.00
(2007) 1B19 1W8 =B4
1W10 1W3
2. Mihelič Vesna III 1318
1983 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
4 10.5 17.0
0.35
(2006) 1W17 1B5 1W6
0B3 1W9
3. Nareks Matic IV 1334
2009 CEL Petrovče ŠD Savinjčan
4 10.0 17.5
0.41
(2006) 1B13 1W9 1B7
1W2 0B1
4. Halilovič Elma 1067 1816 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 9.5
16.0 0.92
(2006) 1W22 1B15 =W1 =B6
1W13
5. Širaj Svit 1099 1724 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 4 8.0
13.5 1.45
(2006) 1B23 0W2 1B18 1W12 1B7
6. Paternoster Janez III 1249 1880 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 3.5 10.0
16.0 0.19
(2006) 1B18 1W12 0B2 =W4
1B8
7. Smolej Žiga 1884 OBA Dragotin Kette ŠK
Rimex I 3 9.5
15.5 -0.43
(2007) 1W20 1B16 0W3 1B15 0W5
8. Kosem Anton 1723 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 3 8.5
15.0 0.54
(2007) 1W24 0B1 1W20 1B11 0W6
9. Marinč Primož 1736 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana
- DU 3 8.5
13.5 0.60
(2008) 1W26 0B3 1W19 1B16 0B2
10. Cimperman Teo 1607 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3 8.0
13.0 1.06
(2008) 1W27 =B17 1W11 0B1 =W16
11. Sraka Luna 1340 1777 LJU Vič ŠK En
Passant 3 8.0
11.5 -0.75
(2006) 1B14 1W25 0B10 0W8 1B18
12. Omladič Klanjšček Filip 1672 LJU Prežihov Voranc ŠK Komend 3
7.5 13.5 0.28
(2009) 1W21 0B6 1W22 0B5
1W20
13. Jelen Luka 1607 NOT Ig ŠK Ig 3 7.5
12.0 0.88
(2008) 0W3
1B26 1W28 1B17 0B4
14. Šefman Vid 1504 LJU Kolezija 3 6.5
10.0 1.18
(2007) 0W11 1B27 0W16 1B21 1W19
15. Perme Martin 1187 1654 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 5.5
10.0 0.43
(2007) 1B28 0W4 1B25 0W7
1B22
16. Žličar Jure 1717 LJU Poljane ŠK
Komenda 2.5 9.0
12.5 -0.45
(2007) 1B29 0W7 1B14 0W9
=B10
17. Lavrenčič Matic 1590 LJU Kolezija 2.5 7.0
11.5 0.22
(2008) 0B2
=W10 1B26 0W13 1B25
18. Zorko Lana 1550 GOR Predoslje ŠS TZ
Prevodi D 2 8.5
14.5 0.26
(2009) 0W6
1B21 0W5 1B24 0W11
19. Volčanšek Maks 1573 LJU Rodica ŠD
Domžale 2 8.0
13.0 -0.20
(2008) 0W1
1B24 0B9 1W25 0B14
20. Bolka Matija 1554 GOR Cerklje ŠK
Komenda 2 8.0
11.5 0.10
(2008) 0B7
1W23 0B8 1W28 0B12
21. Tisaj Tilen 1500 LJU Mengeš 2 7.0
11.0 -0.19
(2009) 0B12 0W18 1B23 0W14 1B26
22. Paternoster David 1545 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 2 6.5
11.0 0.03
(2008) 0B4
1W29 0B12 1W27 0W15
23. Križnič Lovro 1500 LJU Smlednik 2 4.5
9.0 -0.64
(2009) 0W5
0B20 0W21 +*30 1B28
24. Križnič Tina 1500 LJU Smlednik 2 4.5
8.0 -0.05
(2007) 0B8
0W19 1B29 0W18 1B27
25. Križanec Patrik 1500 LJU Danile Kumar 1 7.5
12.5 -1.24
(2008) +*30 0B11 0W15 0B19 0W17
26. Maček Inti 1503 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 1 7.5
11.5 -0.95
(2010) 0B9
0W13 0W17 1B29 0W21
27. Širaj Tisa 1500 NOT Begunje 1 7.0
11.0 -1.78
(2008) 0B10 0W14 +*30 0B22 0W24
28. Širaj Brin 1500 NOT Begunje 1 6.5
11.0 -1.56
(2010) 0W15 +*30 0B13 0B20 0W23
29. Rekič Anej 1500 LJU Smlednik 1 5.0
7.5 -1.66
(2007) 0W16 0B22 0W24 0W26 +*30
30. BYE1
0 6.5 10.0
0.00
(----) -*25 -*28 -*27 -*23 -*29
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.00.04 Lastnik: Franc Poglajen
Komenda, Oš Komenda-Moste, Slovenija, 20.12.2020, 5
kol svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:/ko16pztn