5. TURNIR
NAJMLAJŠIH 2017
Ljubljana - oš Kolezija; 30. 5. 2017
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit ELO
LRat REG šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Cimperman Teo 1049 1785 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 10.5
17.0 0.81
(2008) +*62 1B21 1W10 =W4 1B12
2. Marinč Primož 1783 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana
- DU 4.5 9.0
15.5 0.86
(2008) 1B39 1W37 1B16 1W6 =B3
3. Lavrenčič Matic 1224 1751 LJU Kolezija 4.5 9.0
14.5 1.31
(2008) 1W51 1B28 1W15 1B13 =W2
4. Uštar Jure IV 1700 LJU Gradec ŠD Domžale 4.5 9.0
14.5 2.01
(2008) 1B57 1W36 1W7 =B1
1W13
5. Kosem Anton 1129 1750 LJU Janka Modra ŠS TD
Dol pri 4.5 8.0
13.5 1.54
(2007) 1B38 1W25 =B11 1W14 1W33
6. Matičič Benjamin IV
1660 LJU Trzin ŠD Mengeš-Trzin
4 10.0 16.5
1.79
(2007) 1B34 1W9 1B14 0B2
1W21
7. Omladič Klanjš Filip 1789 LJU Prežihov Voranc ŠK
Komend 4 9.0
15.5 0.26
(2009) 1B46 1W26 0B4 1W16 1B29
8. Despotovič Pavle 1686 LJU Prežihov Voranc 4 9.0
14.5 1.00
(2010) 1W24 1B35 0W13 1B17 1B20
9. Guid Taja WII 1220 1877 LJU Maksa Pečarja ŠK
Ljubljan 4 7.5
13.5 -0.02
(2008) 1W31 0B6 1B33 1W37 1B19
10. Lavrič Mark 1672 DOL Dolenjske Toplice
ŠK Dole 4 7.5
12.0 0.90
(2009) 1W60 1B30 0B1 1W36 1W18
11. Vodnik Val 1810 NOT Brezovica ŠD
Vrhnika 3.5 9.5
14.0 -0.24
(2009) 1W61 1B18 =W5 0B12 1W15
12. Perme Martin 1171 1673 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3.5 8.5
13.5 1.43
(2007) 1B56 =W33 1B22 1W11 0W1
13. Zidar Jernej IV 1254 1904 LJU Janka Modra ŠK
Komenda 3 11.5
17.0 -0.97
(2007) 1B58 1W19 1B8 0W3
0B4
14. Čurič Enej IV 1180 1784 MAR Janka Padežnika
ŽŠK Marib 3 9.0
15.0 -0.73
(2008) 1W50 1B23 0W6 0B5
1B41
15. Šinkovec Blaž 1500 LJU Danile Kumar 3 9.0
15.0 1.20
(2009) 1W17 1B50 0B3 1W30 0B11
16. Prevc Urban 1535 LJU Prežihov
Voranc 3 8.0
14.0 0.97
(2010) 1W48 1B40 0W2 0B7
1W42
17. Beštek Mate 1524 LJU Vič 3 8.0
13.5 0.59
(2008) 0B15 1B24 1W40 0W8 1B43
18. Šefman Vid 1610 LJU Kolezija 3 8.0
13.0 0.40
(2007) 1B32 0W11 1B53 1W35 0B10
19. Maček Inti 1658 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3 8.0
13.0 0.48
(2010) 1W53 0B13 1W41 1B23 0W9
20. Hočevar Nick 1622 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 3 7.5
13.0 0.58
(2010) 1W49 -*22 1B34 1B39 0W8
21. Hočevar Tim 1572 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 3 7.5
12.5 0.59
(2008) 1B54 0W1 1B49 1W42 0B6
22. Žličar Jure 1870 LJU Poljane ŠK
Komenda 3 7.5
12.0 -0.45
(2007) 1B41 -*20 0W12 1B55 1W38
23. Mihajlovič Patricija 1515 LJU Medvode 3 7.0
11.5 0.99
(2008) 1B43 0W14 1B44 0W19 1B36
24. Jelovčan Maks 1500 LJU Medvode 3 7.0
11.0 0.94
(2008) 0B8
0W17 1W61 1B45 1B37
25. Ivanec Janoš 1550 LJU Bičevje ŠD Rokada
Lendava 3 6.5
12.0 0.79
(2008) 1W59 0B5 =W30 =W33 1B34
26. Kodele Alja 1584 NOT ŠK Postojna 3 6.0
11.0 0.28
(2008) 1W47 0B7 0W35 1B54 1W39
27. Križnič Tina 1549 LJU Smlednik ŠK
Komenda 3 6.0
10.0 0.15
(2007) 0B40 0W34 1W31 1B48 1B35
28. Črnič Andrej 1500 LJU Koseze 3 5.0
10.5 0.82
(2008) 1B52 0W3 0B38 1W51 1W44
29. Volčanšek Maks 1631 LJU Rodica ŠD
Domžale 3 5.0
10.0 0.00
(2008) 0B35 1W57 1B51 1W38 0W7
30. Sprajc Jakob 1500 LJU Venclja Perka 2.5 8.0
13.0 0.38
(2008) 1W45 0W10 =B25 0B15 1W52
31. Baksa Maša 1500 LJU Kolezija 2.5 7.5
13.0 0.48
(2008) 0B9
=W32 0B27 1W40 1B49
32. Perme Stanko 1500 LJU Komenda-Moste 2.5 5.0
8.0 0.15
(2009) 0W18 =B31 0W52 1B61 1W50
33. Markošek Bine 1733 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 2
10.5 16.0 -0.90
(2008) 1W55 =B12 0W9 =B25 0B5
34. Križnič Lovro 1500 LJU Smlednik 2 9.5
14.5 0.02
(2009) 0W6
1B27 0W20 1B52 0W25
35. Markus David 1500 DOL Brinje ŠK En
Passant 2 9.0
16.0 0.26
(2010) 1W29 0W8 1B26 0B18 0W27
36. Povirk Juš 1521 LJU Janka Modra 2 9.0
15.5 -0.14
(2008) 1W44 0B4 1W43 0B10 0W23
37. Želj Lan 1563 CEL 3. oš Celje
Celjski ŠK 2 9.0
14.5 -0.13
(2010) 1W42 0B2 1W54 0B9
0W24
38. Križanec Patrik 1504 LJU Danile Kumar 2 9.0
14.0 0.36
(2008) 0W5
1B60 1W28 0B29 0B22
39. Golobič Gaber 1500 LJU Koseze 2 8.5
14.0 0.13
(2008) 0W2
1B59 1B47 0W20 0B26
40. Tešanovič Maks 1500 LJU Kolezija 2 8.5
12.5 -0.35
(2009) 1W27 0W16 0B17 0B31 1W55
41. Bezeljak Knafe Leon 1500 LJU Koseze 2 8.0
12.0 0.45
(2008) 0W22 1B47 0B19 1W53 0W14
42. Rupar Živa 1500 LJU Medvode 2 7.0
12.0 -0.18
(2008) 0B37 1W46 1W45 0B21 0B16
43. Ščavničar Andraž 1500 LJU Danile Kumar 2 7.0
11.5 -0.92
(2009) 0W23 +*62 0B36 1W46 0W17
44. Šolmajer Vito 1500 LJU Kolezija 2 6.0
10.0 -0.45
(2010) 0B36 1B55 0W23 1W58 0B28
45. Gorta Nik 1557 LJU Janka Modra 2 5.5
9.5 -0.90
(2007) 0B30 1W56 0B42 0W24 1B53
46. Dudič Georgij 1500 LJU Poljane 2 5.0
10.0 -0.16
(2010) 0W7
0B42 1W56 0B43 1W54
47. Rekič Anej 1500 LJU Medvode 2 5.0
9.0 -0.38
(2007) 0B26 0W41 0W39 1B56 1B58
48. Šefman Bor 1500 LJU Kolezija 2 5.0
9.0 -0.88
(2010) 0B16 0B51 +*62 0W27 1W57
49. Pavšek Tina 1500 LJU Kolezija 1.5 7.0
11.5 -0.73
(2009) 0B20 1W52 0W21 =B50 0W31
50. Fink Ružič David 1500 LJU Koseze 1.5 7.0
10.5 -0.66
(2008) 0B14 0W15 1B60 =W49 0B32
51. Gračnar Luka 1500 CEL 3. oš Celje 1 8.0
14.0 -0.51
(2010) 0B3
1W48 0W29 0B28 -*59
52. Abramovič Nik 1500 LJU Koseze 1 7.0
11.5 -1.50
(2008) 0W28 0B49 1B32 0W34 0B30
53. Markl Vičič Matic 1500 LJU Koseze 1 7.0
11.0 -1.06
(2011) 0B19 1W58 0W18 0B41 0W45
54. Rojac Aleks 1500 LJU Kolezija 1 7.0
10.0 -1.19
(2010) 0W21 1B61 0B37 0W26 0B46
55. Intihar Dolina Gal 1500 LJU Prežihov Voranc 1 6.0
10.0 -0.81
(2010) 0B33 0W44 1B59 0W22 0B40
56. Jemec Nika 1500 LJU Koseze 1 6.0
9.5 -1.19
(2008) 0W12 0B45 0B46 0W47 1W61
57. Jelnikar Tim 1500 LJU Koseze 1 5.5
11.0 -1.06
(2010) 0W4
0B29 0B58 1W60 0B48
58. Babič Stanek David 1500 LJU Kolezija 1 5.0
9.0 -1.08
(2010) 0W13 0B53 1W57 0B44 0W47
59. Stopar Anže 1500 LJU Domžale ŠD Domžale 1
5.0 8.5 -1.43
(2008) 0B25 0W39 0W55 +*62 -*51
60. Kmet Blaž 1500 LJU Kolezija 1 4.5
8.5 -1.76
(2010) 0B10 0W38 0W50 0B57 +*62
61. Brenk Gašper 1500 LJU Koseze 0 6.5
11.0 -2.14
(2010) 0B11 0W54 0B24 0W32 0B56
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
oš Kolezija, Slovenija, 30.5.2017, 5 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj17p5tn