1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2006/2007
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit ELO LRat REG osnovna šola – klub Točke MBuch Buch W-We
1. Rožič Samo II 1851 1997 LJU Toneta Čufarja
ŠK Ig 6 24.5
34.5 0.82
16.6.93 1B30 1W32 =B3 1W9 =W5
1B10 1B8
2. Hiti Domen II 2024 NOT Ig ŠK Ig 6 23.0
32.0 0.82
29.6.95 1W40 1B24 1W10 0B5 1W21 1B13 1W4
3. Brcar Aleš III 1799 DOL Trebnje ŠK Trebnje BMP 6
23.0 31.0 2.71
19.7.94 1W65 1B33 =W1 1B21 1W16 =B4
1B7
4. Kolarič Špela WII 1827 2052 DOL Stari trg ŠD
Kočevje 5.5 24.5
33.0 0.18
22.7.93 1B60 1W39 1B11 1W8 1B7
=W3 0B2
5. Pipan Tim II 1909 LJU Trnovo ŠD Trdnjava 1896 L 5.5
23.5 32.5 1.23
28.8.93 1B52 1W28 1B31 1W2 =B1
0W7 1B17
6. Drnovšek Gal II 1617 1917 GOR Ivana Groharja ŠS
Tomo Zu 5.5 19.0
26.5 0.25
20.5.95 1B58 0W20 1B42 1W28 =B39 1W24 1B16
7. Janželj Tim II 1919 NOT Ig ŠK Ig 5 24.5
33.5 0.59
23.12.94 1W25 1B46 1W17 1B13 0W4 1B5
0W3
8. Zajc Jan II 1901 LJU Preserje ŠK Komenda 5
23.0 32.0 0.59
8.11.93 1W36 1B45 1W20 0B4 1W26 1B11 0W1
9. Gantar Jan II 1894 LJU Vodice ŠK Komenda 5
21.5 30.5 -0.11
20.10.92 1B53 =W19 1W22 0B1 1W33 =B12 1B26
10. Gregorič Urška WI 1788 LJU Domžale ŠD Jus Security D 5
20.5 29.5 0.94
14.11.93 1B48 1W49 0B2 1W34 1B23 0W1
1W22
11. Kralj Samo II 1835 DOL Brinje ŠK Komenda 5
20.5 29.0 0.80
13.11.95 1W41 1B34 0W4 1B45 1W20 0W8
1B29
12. Hajna Tadej 1734 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos 5 20.5
27.0 1.58
6.5.94 -*71 1B59 1W41 1B25 =W17 =W9 1B35
13. Opara Jan II 1881 DOL Trebnje ŠK Trebnje BMP 5
20.0 29.0 0.28
23.1.97 +*44 1W29 1B23 0W7 1B46 0W2
1B28
14. Urbanč Peter III 1915 DOL Otočec ŠD KRKA Novo mesto 5
19.5 27.0 -0.32
25.5.97 1W54 1B38 0W21 0B16 1W25 1B45 1B27
15. Gnidovec Tilen III 1796 LJU Majde Vrhovnik ŠK Komenda 5
17.5 25.0 -0.50
11.2.96 +*61 0B22 0W25 1B48 1W52 1W19 1B23
16. Debeljak Jaka II 1846 LJU Zadobrova ŠD Jus Security 4.5
22.5 32.0 0.16
19.5.94 1B37 =W42 1B19 1W14 0B3 1W39 0W6
17. Hozjan Andrej III 1795 LJU Toneta Čufarja ŠK Ig 4.5
21.5 28.0 0.30
26.8.95 1W56 1B74 0B7 1W29 =B12 1W32 0W5
18. Kobold Andrej II 1578 LJU Mengeš ŠK Komenda 4.5
18.5 25.5 1.98
3.7.94 -*64 1B47 1W44 0B20 1W30 1W42 =B31
19. Markoja Sebastijan II
1715 LJU Bežigrad ŠK Komenda
4.5 18.0 24.5
0.86
26.3.97 1W76 =B9 0W16 1B67 1W40 0B15 1B39
20. Drofenik Tim II 1740 LJU Marije Vere ŠK Komenda 4
22.0 29.0 0.15
16.11.93 1W77 1B6 0B8
1W18 0B11 0W23 1B54
21. Gabrovšek Domen II 1787 LJU Zadobrova ŠD Jus Security 4
21.5 29.0 -0.13
8.6.94 1W47 1B68 1B14 0W3 0B2
0W29 1W40
22. Pišljar Matjaž IV 1628 LJU Milana Šuštaršiča 4
21.5 28.5 1.32
10.10.93 +*79 1W15 0B9 1W31 0B24 1W46 0B10
23. Prošek Aleš 1630 LJU Milana
Šuštaršiča 4 21.0
28.5 1.69
28.8.92 1W63 1B35 0W13 1B27 0W10 1B20 0W15
24. Jereb Jaka II 1761 LJU Domžale ŠK Komenda 4
20.5 28.5 0.01
22.7.92 1B73 0W2 1B54 =W33 1W22 0B6 =B34
25. Abe Aljaž III 1581 LJU Trzin ŠS ŠD Loka pri Meng 4
20.5 28.5 1.90
8.9.95 0B7
1W62 1B15 0W12 0B14 1W56 1B46
26. Petrovčič Gregor III
1748 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos
4 20.5 27.0
0.52
29.4.94 -*68 1W57 1B53 1W30 0B8 1B38 0W9
27. Petrovčič Peter IV 1757 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4
20.5 26.5 -0.20
17.1.96 -*74 1W43 1B36 0W23 1B37 1B48 0W14
28. Cankar Neža WI 1730 LJU Vodice ŠK Komenda 4
19.5 25.0 0.15
18.3.94 1W80 0B5 1W51 0B6
1W41 1B49 0W13
29. Škrabanja Karolina WII
1707 ZAS Litija ŠK Litija
4 19.0 27.0
0.29
17.12.95 1W55 0B13 1W48 0B17 1W47 1B21 0W11
30. Abe Blaž II 1591 LJU Trzin ŠS ŠD Loka pri Meng 4
19.0 26.5 1.20
8.9.95 0W1
1B77 1W35 0B26 0B18 1W51 1W47
31. Lučovnik Tilen III 1779 LJU Majde Vrhovnik ŠD Jus Sec 4
19.0 26.0 -0.97
21.3.95 1B57 1W71 0W5 0B22 1B53 =W34 =W18
32. Bezlaj Zala IV 1761 LJU Waldorfska šola ŠD dr.Mil 4
18.0 26.5 -0.34
19.1.94 1W50 0B1 1W52 =B40 1W60 0B17 =W33
33. Bernik Alja IV 1637 LJU Waldorfska šola ŠD dr.Mil 4
18.0 25.5 0.92
11.3.96 1B66 0W3 1W68 =B24 0B9
1W61 =B32
34. Kunaver Jur IV 1689 LJU Mirana Jarca 4 18.0
24.0 0.29
6.8.94 1B69 0W11 1W74 0B10 1W50 =B31 =W24
35. Černe Nicole Yvett III
1816 PRI Solkan ŠK Nova Gorica
4 17.0 24.5 -1.53
29.9.94 1B51 0W23 0B30 1W57 1B58 1W65 0W12
36. Brank Bine IV 1551 LJU Hinka Smrekarja 4
15.0 22.0 1.20
21.1.95 0B8
1W70 0W27 0B50 1W55 1B67 1W45
37. Hrovat Miha IV 1534 LJU Domžale ŠK Komenda 4
14.0 20.0 1.48
15.3.97 0W16 1B75 0W46 1B79 0W27 1W66 1B49
38. Mejak Severin III 1718 LJU Mirana Jarca 4 13.5
19.5 -0.55
19.11.95 1B78 0W14 0B65 1W74 1B51 0W26 1B52
39. Polanc Uroš II 1764 LJU Danile Kumar ŠD Jus Secur 3.5
20.5 29.0 -0.14
14.7.94 1W59 0B4 1W58 1B49 =W6
0B16 0W19
40. Zajc Leja WI 1603 LJU Domžale ŠK Komenda 3.5
18.5 26.5 0.84
9.5.94 0B2
1W73 1B43 =W32 0B19 1W60 0B21
41. Vidic Teja III
1530 LJU DomžaleŠK Komenda
3.5 18.5 26.0
0.84
1.9.98 0B11 1W66 0B12 1W55 0B28 =W43 1W50
42. Berk Jan III 1678 LJU Domžale 3.5 17.5
24.5 -0.35
19.7.92 1W75 =B16 0W6 0B60 1W62 0B18 1B61
43. Ribič Gal 1500 LJU Kolezija 3.5 15.5
22.0 0.84
13.12.96 1W72 0B27 0W40 1B64 0W49 =B41 1B60
44. Zalar Matej 1535 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos 3.5 12.5
19.0 0.32
1.5.96 -*13 =W69 0B18 0B63 1W77 1B72 1B64
45. Leonardi Caterina III
1709 LJU Majde Vrhovnik ŠK Komenda
3 19.0 26.0 -0.78
6.10.96 1B70 0W8 1B56 0W11 1B65 0W14 0B36
46. Kolbl Teja III 1744 PRI Nova Gorica ŠK Nova Goric 3
18.5 25.5 -1.34
30.3.94 1B62 0W7 1B37 1W65 0W13 0B22 0W25
47. Janželj Lara III
1506 NOT Ig ŠK Ig
3 18.0 24.5
0.55
12.12.97 0B21 0W18 1B76 1W54 0B29 1W58 0B30
48. Skvarča Anže IV 1510 LJU Mengeš ŠK Komenda 3
17.0 24.0 0.83
5.2.96 0W10 1B72 0B29 0W15 1B70 0W27 1B66
49. Jernejc Luka IV 1617 LJU Mirana Jarca 3 17.0
23.5 -0.50
12.4.96 1W67 0B10 1B71 0W39 1B43 0W28 0W37
50. Grabar Matevž IV 1500 DOL Louisa Adamiča Grosuplje 3
17.0 23.0 0.48
1.9.96 0B32 0W60 1B66 1W36 0B34 1W53 0B41
51. Kralj Manca III 1528 DOL Brinje ŠK Komenda 3
16.5 22.0 0.41
21.3.97 0W35 1B63 0B28 1W72 0W38 0B30 1W71
52. Svetič Klemen 1560 LJU Kolezija 3 16.0
23.0 0.55
13.7.93 0W5
1B76 0B32 1W71 0B15 1W73 0W38
53. Bizjak Žiga 1550 DOL Louisa Adamiča
Grosuplje 3 16.0
22.5 0.27
20.9.94 0W9
1B55 0W26 1B75 0W31 0B50 1B68
54. Urbanč Maja III 1577 DOL Otočec ŠD KRKA Novo mesto 3
15.5 22.0 0.06
15.3.96 0B14 1W78 0W24 0B47 1B71 1W57 0W20
55. Krašovec Tina 1500 LJU Kolezija ŠD
Trdnjava 1896 3 15.5
20.5 -0.01
18.8.94 0B29 0W53 1W59 0B41 0B36 1W74 1B65
56. Stankovič Ioann 1519 LJU Milana
Šuštaršiča 3 15.0
21.5 0.13
1.4.97 0B17 1W64 0W45 =B61 =W67 0B25 1W69
57. Janežič Eva IV 1500 LJU Domžale ŠK Komenda 3
15.0 21.0 0.76
4.3.94 0W31 0B26 1W70 0B35 1W75 0B54 1W67
58. Mejak Maj IV 1580 LJU Mirana Jarca 3 14.0
19.5 0.13
14.9.98 0W6
1B80 0B39 1W68 0W35 0B47 1B73
59. Antekolovič Matic IV
1500 LJU Majde Vrhovnik
3 12.5 19.5 0.20
13.6.96 0B39 0W12 0B55 1W76 0B66 1W70 1B72
60. Hostnik Miha 1609 ZAS Šmartno pri
Litiji 2.5 17.5
25.0 -0.65
24.9.94 0W4
1B50 =W67 1W42 0B32 0B40 0W43
61. Dolenc Martin 1525 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 2.5 13.5
20.0 -0.26
16.9.97 -*15 0B67 1W69 =W56 1B63 0B33 0W42
62. Ivančič Lenart 1500 LJU Kolezija 2.5 13.5
19.0 -0.30
3.8.95 0W46 0B25 =W63 1B69 0B42 0W64 1W75
63. Žagar Žnidarši Nace 1500 LJU Majde Vrhovnik 2.5 13.5
19.0 -0.72
10.3.98 0B23 0W51 =B62 1W44 0W61 0B71 1B76
64. Leitgeb Andrej 1500 LJU Prule 2.5 12.5
19.0 -0.44
6.6.96 -*18 0B56 1W78 0W43 =B68 1B62 0W44
65. Banjačkovič Aleksander 1528 LJU Spodnja Šiška 2 17.0
25.0 -0.03
29.4.93 0B3
1W79 1W38 0B46 0W45 0B35 0W55
66. Čuček Miha 1500 NOT Ig 2 16.5
22.0 -1.22
3.11.97 0W33 0B41 0W50 1B77 1W59 0B37 0W48
67. Kavčič Klemen 1500 LJU Toneta
Čufarja 2 16.0
23.0 -0.73
12.7.97 0B49 1W61 =B60 0W19 =B56 0W36 0B57
68. Hrovat Katja 1500 LJU Domžale ŠK
Komenda 2 15.5
22.0 -1.22
3.4.98 +*26 0W21 0B33 0B58 =W64 =B69 0W53
69. Leskovar Filip 1500 LJU Mirana Jarca 2 14.5
18.5 -1.15
10.1.96 0W34 =B44 0B61 0W62 1B80 =W68 0B56
70. Ivanc Staš 1500 LJU Kolezija 2 14.0
18.0 -1.15
15.4.96 0W45 0B36 0B57 1W80 0W48 0B59 1B79
71. Gončin Goran 1500 LJU Spodnja
Šiška 2 13.5
21.5 -1.22
15.8.93 +*12 0B31 0W49 0B52 0W54 1W63 0B51
72. Brcar Matej 1500 DOL Trebnje ŠK
Trebnje BMP 2 13.5
17.5 -1.43
29.8.99 0B43 0W48 1W80 0B51 1B74 0W44 0W59
73. Prezelj Vid IV 1500 LJU Majde Vrhovnik 2 13.0
18.5 -0.80
2.11.98 0W24 0B40 0W75 1B78 1W79 0B52 0W58
74. Lučovnik
29.12.97 +*27 0W17 0B34 0B38 0W72 0B55 =W77
75. Leonardi Dejan 1500 LJU Majde Vrhovnik ŠK
Komenda 1.5 14.0
19.5 -1.65
27.9.99 0B42 0W37 1B73 0W53 0B57 =W76 0B62
76. Jusufagič Aladdin 1500 LJU Spodnja Šiška 1.5 13.0
19.0 -1.58
1.3.94 0B19 0W52 0W47 0B59 1W78 =B75 0W63
77. Slak Marko 1500 LJU Mirana
Jarca 1.5 13.0
17.0 -1.51
15.12.94 0B20 0W30 0B79 0W66 0B44 1W80 =B74
78. Mauer Peter 1500 DOL Louisa Adamiča
Grosuplje 1.5 11.0
15.0 -1.58
9.5.98 0W38 0B54 0B64 0W73 0B76 =W79 1B80
79. Bajc Žiga 1500 NOT Miroslava
Vilhar ŠK Posto 1.5 10.5
16.0 -1.44
16.9.98 -*22 0B65 1W77 0W37 0B73 =B78 0W70
80. Boštjan Rudolf 1500 LJU Kolezija 0 10.5
16.0 -3.08
25.1.99 0B28 0W58 0B72 0B70 0W69 0B77 0W78