2.
TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2010/2011
Ljubljana, 26.11.2010
Končno stanje
Mesto
Priimek in ime Kat ELO LRat Reg
osnovna šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1.
Kralj Manca WII 1748 1935 DOL
Brinje ŠK Komenda 6.5 23.5
32.0 1.54
1997 +*28
1B33 1W19 1B12
1W10 1B9 =W5
2.
Leonardi Caterina WI 1751 1941 LJU
Majde Vrhovnik ŠK Komenda 6 22.0
31.0 1.17
1996 1B72
1W56 1B24 1W26
=B3 =W23 1W11
3.
Bratkovič Jakob II 1870 LJU Vodmat
ŽŠK Maribor 6 22.0
30.5 1.52
2000 1W85
1B54 1W60 1B5
=W2 =B6 1W9
4. Brcar Matej III 1566 1933 DOL dr.Pavla Lunačka ŠK Trebn 6
21.0 29.5 0.61
1999 1W48
0B29 1B55 1W45
1W39 1B12 1W10
5. Bombek Miha II 1840 1985 CEL Žalec ŠK
Žalec 5.5 25.0
34.0 0.39
1997 1B63
1W27 1B16 0W3
1B24 1W15 =B1
6. Klančičar Vid III 1769 DOL Dolenjske Toplice ŠD KRKA 5.5
23.5 31.5 2.63
1997 1B90
1W44 1B23 =W13
1B25 =W3 =W7
7. Žnidarič Anže II 1931 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 5.5
22.0 29.5 0.25
1999 1B96
1W34 0B9 1W29
1B27 1W18 =B6
8. Novakovič Julian III
1905 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
5.5 18.0 26.0
0.39
1999 1B68
0W60 1B71 1W49
1B56 =W13 1B23
9. Rozman Monika WII 1788 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 5
24.5 33.5 1.42
2000 +*58
1B73 1W7 1W15
1B18 0W1 0B3
10. Debeljak Vid II 1800 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
5 23.5 30.5
1.71
1996
1B106 1W62 1B17 1W14
0B1 1W26 0B4
11. Dolinar Jan III 1804 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 5
22.5 31.5 1.22
1999 1W61
1B30 1W25 0B18
1W53 1W14 0B2
12. Markošek Maj III 1861 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 5
22.0 31.0 0.10
2001 1B66
1W45 1B31 0W1
1B30 0W4 1B34
13. Mejak Maj III 1767 1937 LJU Mirana Jarca
ŠD dr.Milan
5 22.0 30.0 -0.04
1998 =W73
1B84 1W37 =B6
1W21 =B8 =B17
14. Unuk Laura WII 1740 1919 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5 22.0
30.0 -0.25
1999 1W67
1B36 1W21 0B10
1W42 0B11 1W41
15. Opalič
David IV 1875 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 5
22.0 29.5 0.24
1999 1W89
1B20 1W41 0B9
1W33 0B5 1W39
16. Amon Nejc IV 1575 1800 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
5 21.5 30.5
1.50
2002 1W43
1B35 0W5 1B36
=B17 1W37 =B25
17. Janželj
Lara WII 2003 NOT Ig ŠK Ig 5 21.5
29.5 -0.67
1997 1W59
1B39 0W10 1B60
=W16 1B31 =W13
18. Globevnik Gregor III
1874 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
5 21.0 29.0
0.24
2002 1B91
1W80 1B29 1W11
0W9 0B7 1W33
19. Globevnik Miha IV 1770 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 5
19.5 28.5 0.52
2000 1W69
1B58 0B1 1W62
0B23 1W30 1B32
20. Urh Zala 1683 GOR Orehek ŠK
Stari Mayr Kran 5
19.5 26.0 1.43
2002 1B112 0W15 1B69
0W24 1B43 1W38
1B40
21. Jarc Žan IV 1765 LJU Venclja Perka ŠS ŠD Loka 5
18.0 23.5 0.45
1997 1W108 1B75 0B14
1W52 0B13 1W62
1B46
22. Založnik S. Domen IV
1815 LJU Polje ŠK Komenda
5 17.5 24.5
0.03
1997 1B76
=W55 =B52 =W57
1B54 =B40 1W29
23. Čop Jaka II 1984 NOT Ig ŠK Ig 4.5 24.5
33.5 -0.82
1998 1W71
1B42 0W6 1B50
1W19 =B2 0W8
24. Žunič Gregor IV 1798 LJU Majde Vrhovnik ŠK Komenda 4.5
22.0 31.0 0.02
2000 1W65
1B77 0W2 1B20
0W5 1B35 =B28
25. Stanič Urban I 2019 LJU Vodmat
ŠD Vrhnika 4.5 21.0
29.5 -1.38
1996 1B81
1W64 0B11 1W34
0W6 1B36 =W16
26. Tiselj Peter II 1628 1815 NOT Anton Globočnik
ŠK Postoj 4.5 19.5
28.5 -0.33
1996 1W79
1B57 1W53 0B2
=W31 0B10 1W54
27. Fajdiga Matej IV 1734 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 4.5
19.5 27.0 0.51
1998 1W87
0B5 1W67 1B59
0W7 =B53 1W56
28. Gombač Matevž 1551 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
4.5 15.5 22.5
2.58
2001 -*1
1W104 0B38 1B82 1W64
1B42 =W24
29. Bajuk Jože 1705 LJU Nove Jarše 4 22.5
31.5 0.71
1997 1B74
1W4 0W18 0B7
1W67 1B58 0B22
30. Slapničar Tine III 1613 ZAS Šmartno ŠK Litija 4
22.0 30.0 1.06
1998 1B32
0W11 1B47 1W38
0W12 0B19 1W65
31. Kolšek Jan III 1603 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 4
21.5 29.5 2.11
2000 1W70
1B38 0W12 1B41
=B26 0W17 =B37
32. Smogavec Roman 1500 CEL Rogaška
Slatina 4 20.0
28.0 1.83
1999 0W30
1B79 1W35 0B33
1B44 1W50 0W19
33. Petauer Eva III 1716 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 4
19.5 27.0 0.08
1998 1B103 0W1 1B91
1W32 0B15 1W68
0B18
34. Šivavec Jaka III 1713 LJU Domžale ŠK Komenda 4
19.5 27.0 0.29
2000 1W95
0B7 1W66 0B25
1W48 1B61 0W12
35. Flucher Vid IV
1605 CEL Rogaška Slatina ŠK Šmarje
4 19.5 26.5
0.29
1998 1B46
0W16 0B32 1W93
1B47 0W24 1B78
36. Unuk Jan IV 1689 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4
19.5 26.0 0.43
2002 1B99
0W14 1B43 0W16
1B66 0W25 1B68
37. Vidmar Urban IV 1800 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 4
19.0 27.0 -0.90
1996 +*110 =W52 0B13
1W70 1B55 0B16
=W31
38. Kandič Anja IV 1777 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4
19.0 26.0 -1.25
1998 1B93
0W31 1W28 0B30
1W71 0B20 1B63
39. Viharev Nadja III 1734 LJU n.h.Maksa
Pečarja ŠK Kome 4 19.0
26.0 0.29
1999 1B105 0W17
1B96 1W44 0B4
1W63 0B15
40. Petauer Janez IV 1778 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 4
18.5 25.5 -0.83
1999 1W94
0B53 1W72 =B54
1B57 =W22 0W20
41. Batič Jan 1745 NOT Anton
Globočnik ŠK Postoj 4 18.5
25.5 -0.34
1998 1B88
1W82 0B15 0W31
1B72 1W52 0B14
42. Dolinar Matic III 1730 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 4
18.5 24.5 -0.20
1999 1B104 0W23 1B68
1W63 0B14 0W28
1B72
43. Furlan Martin 1500 LJU Poljane 4 18.0
26.0 1.90
1998 0B16
1W83 0W36 1B79
0W20 1B64 1B62
44. Tekavec Flavijan 1595 LJU Nove Jarše 4 17.0
24.5 0.29
1997 1W114 0B6 1W74
0B39 0W32 1B88
1W70
45. Tešič Dalibor IV 1687 LJU Zadobrova 4 16.0
24.0 -0.20
1998 1W100 0B12 1W65
0B4 0W61 1B94
1W66
46. Tisaj Domen 1500 LJU Mengeš 4 16.0
23.0 1.34
2001 0W35
0B61 1B88 1W91
1B81 1W55 0W21
47. Suša Maks 1500 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
4 16.0 21.0
1.20
2003 0B52
1W106 0W30 1B85 0W35
1B71 1W77
48. Krejič Nik 1548 NOT Anton Globočnik
ŠK Postoj 4 15.5
23.0 1.48
2002 0B4
1W103 0B64 1W75 0B34
1W74 1B60
49. Čop Maruša 1657 NOT Ig ŠK Ig 4 15.0
22.0 -0.48
2001 0W84
1B102 1W75 0B8 0W58
1B69 1W61
50. Mundjar
Aleksander IV 1703 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 14.5
19.5 0.04
2000 -*75
1B108 1B86 0W23 1W89
0B32 1W67
51. Utješanović
Damjan 1500 LJU Nove
Jarše 4 13.0
18.0 0.78
1997 0W53
0B65 1B105 1W87 0B63
1W100 1B81
52. Devjak Amadej IV 1609 LJU Tone Čufar 3.5 20.0
28.0 0.49
1998 1W47
=B37 =W22 0B21
1W78 0B41 =W58
53. Jerič Miha IV 1581 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri Men 3.5 20.0
28.0 1.70
2000 1B51
1W40 0B26 1W64
0B11 =W27 -*59
54. Božič Črt 1666 LJU Polje ŠK
Komenda 3.5 19.0
27.0 0.35
1999 1B98
0W3 1B87 =W40
0W22 1B57 0B26
55. Bojko Filip IV 1672 LJU Trzin ŠS ŠD Loka pri Meng 3.5 18.5
27.0 -0.21
2000 1W78
=B22 0W4 1B76
0W37 0B46 1W85
56. Stanič Veronika III 1717 LJU Vodmat
ŠD Vrhnika 3.5 18.5
26.5 -0.49
2000 1W101 0B2 1W89
1B61 0W8 =B59
0B27
57. Dolinar Tomaž 1645 GOR Šk.Loka mesto ŠS Tomo Zup 3.5
17.5 24.5 -0.20
2000 +*113 0W26 1B98
=B22 0W40 0W54
1B84
58. Hreščak Ivana 1500 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
3.5 17.5 24.5
1.76
2000 -*9
0W19 1B97 1W80
1B49 0W29 =B52
59. Pridigar Lovro 1572 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
3.5 17.0 24.0
1.10
2001 0B17
1W88 1B114 0W27 1B70
=W56 -*53
60. Bogataj Gašper 1705 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
3 19.5 27.5 -0.64
2000 1W97
1B8 0B3 0W17
0B68 1W90 0W48
61. Amon Jan 1500 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
3 19.5 27.5
1.18
2003 0B11
1W46 1B80 0W56
1B45 0W34 0B49
62. Hostnik Miha 1633 ZAS Šmartno ŠK
Litija 3 19.5
27.0 -0.64
1996 1W86
0B10 1W84 0B19
1W69 0B21 0W43
63. Kogovšek Krištof IV
1571 LJU n.h. Maksa Pečarja
3 19.0 26.5
0.48
1999 0W5
1B101 1W82 0B42 1W51
0B39 0W38
64. Novšak Noah III
1736 LJU Poljane ŠK Komenda
3 18.5 25.0 -1.76
1998 1W102 0B25 1W48
0B53 0B28 0W43
1B88
65. Hostnik Jakob 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 3 18.0
25.5 0.62
1998 0B24
1W51 0B45 =B74
=W73 1W80 0B30
66. Kmetič Val 1501 LJU Trzin 3 18.0
25.0 0.76
2003 0W12
1B78 0B34 1W83
0W36 1B89 0B45
67. Gazibarič
David 1519 LJU Nove Jarše 3 18.0
24.5 0.69
2000 0B14
1W99 0B27 1W92
0B29 1W76 0B50
68. Flucher Rok IV 1515 CEL Rogaška Slatina ŠK Šmarje 3
17.5 25.0 0.97
2001 0W8
1B92 0W42 1B84
1W60 0B33 0W36
69. Jakše Jakob 1500 DOL Dolenjske
Toplice ŠS K2M 3 17.0
24.0 0.62
2001 0B19
1W90 0W20 1B77
0B62 0W49 1W98
70. Tomažič Aleksej 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 3 17.0
23.0 0.48
1997 0B31
1W93 1W77 0B37
0W59 1B73 0B44
71. Žerdin Lenart 1564 LJU Tone Čufar 3 16.5
23.0 0.41
2002 0B23
1W105 0W8 1B95 0B38
0W47 1B87
72. Kmetič Anej 1563 LJU Trzin 3 16.0
24.0 0.48
1999 0W2
1B95 0B40 1W90
0W41 1B97 0W42
73. Lipar Blaž IV 1552 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri Men 3
16.0 23.0 -0.01
1998 =B13
0W9 0B76 1W86
=B65 0W70 1B97
74. Šipec Simon 1500 CEL Rogaška
Slatina 3 16.0
22.0 -0.01
2001 0W29
1B94 0B44 =W65
=W76 0B48 1W93
75. Marn Jan 1500 LJU Nove
Jarše 3 15.5
22.5 -0.28
2004 +*50
0W21 0B49 0B48
0W85 1W96 1B89
76. Čehič Limoni
Benjamin IV 1500 LJU Domžale 3
15.0 22.0 0.27
2001 0W22
=B86 1W73 0W55
=B74 0B67 1W92
77. Janželj
Nika 1595 NOT Ig ŠK
Ig 3 15.0
20.5 -0.99
2002 1B83
0W24 0B70 0W69
1B104 1W92 0B47
78. Ocepek Jan 1500 LJU Mengeš ŠS ŠD
Loka pri Men 3 15.0
19.5 0.13
2002 0B55
0W66 1B108 1W96 0B52
1B82 0W35
79. Petauer Matic IV 1500 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 3
14.5 20.5 -0.08
2001 0B26
0W32 1B99 0W43
0B92 1W86 1B100
80. Gazibarič
Tina 1699 LJU Nove
Jarše 3 14.0
21.0 -1.90
1998 1W92
0B18 0W61 0B58
1W87 0B65 1W95
81. Keber Žiga 1573 LJU Tone Čufar 3 14.0
19.5 -0.64
2001 0W25
0B87 1W101 1B104 0W46 1B95
0W51
82. Zupan Miha 1560 LJU Zadobrova 3 13.0 18.5 -0.57
2000 1W107 0B41 0B63
0W28 1B105 0W78 1B90
83. Trplan Filip 1500 LJU Poljane 3 11.5
16.5 -0.36
2004 0W77
0B43 1W102 0B66 0B90
1W106 1W94
84. Ponebšek
Nik 1500 ZAS Šmartno
pri Litiji 2.5 15.5
22.5 0.12
2000 1B49
0W13 0B62 0W68
1B93 =B85 0W57
85. Matičič Nik 1505 NOT Rakek ŠK
Postojna 2.5 14.5
22.0 -0.30
2001 0B3
0W98 1B103 0W47 1B75
=W84 0B55
86. Smogavec Boris 1500 CEL Rogaška
Slatina 2.5 13.5
18.5 -0.44
1999 0B62
=W76 0W50 0B73
1W108 0B79 1W102
87. Kovačič Tim 1500 LJU Vita Kraiger ŠK Komenda
2 16.5 22.0 -0.52
2003 0B27
1W81 0W54 0B51
0B80 1W105 0W71
88. Klančičar Pika Polonca 1500 DOL Dolenjske Toplice K2M
Dol 2 16.0
20.5 -0.59
2002
0W41 0B59 0W46
1B112 1B107 0W44 0W64
89. Mahmutovič Edin 1513 LJU Nove Jarše 2 15.5
22.0 -0.52
2003 0B15
1W112 0B56 1W98 0B50
0W66 0W75
90. Jerman Petek Lan 1500 LJU Nove Jarše 2 15.0
22.0 -0.66
2001 0W6
0B69 1W112 0B72 1W83
0B60 0W82
91. Turnšek Sergej 1513 CEL Šmarje ŠK Šmarje
pri Jelš 2 15.0
21.0 -0.34
2001 0W18
1B100 0W33 0B46 0W97
-*112 1B104
92. Maver Luka 1500 LJU Mengeš 2 15.0
20.0 -1.01
1998 0B80
0W68 1W94 0B67
1W79 0B77 0B76
93. Jagodič Nika 1500 CEL Šmarje pri
Jelšah 2 14.5
19.0 -0.94
2001 0W38
0B70 1W100 0B35 0W84
1W107 0B74
94. Ivanoš
Tilen 1500 CEL
Rogaška Slatina 2 14.0
19.5 -0.87
2003 0B40 0W74
0B92 1W103 1B98 0W45
0B83
95. Kumelj Manca 1500 DOL Dolenjske
Toplice 2 14.0
19.0 -0.66
2001 0B34
0W72 1B106 0W71 1B96
0W81 0B80
96. Zupanc Soni Raf
1520 CEL Rogaška Slatina
2 13.5 20.5 -0.87
2003 0W7
1B97 0W39 0B78
0W95 0B75 1B103
97. Majcen Jure 1500 CEL Šmarje pri
Jelšah 2 13.0
18.5 -1.01
2002 0B60
0W96 0W58 1B102 1B91
0W72 0W73
98. Poglajen Klemen 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 2 12.5
17.0 -1.01
2002 0W54
1B85 0W57 0B89
0W94 1W104 0B69
99. Mikuš Matic 1500 LJU Mengeš 2 12.0
17.0 -1.70
2004 0W36
0B67 0W79 0W105 0B101 +*114 1B106
100.
Milič Goran 1500 LJU
Zadobrova 2 12.0
16.5 -1.22
1999 0B45
0W91 0B93 1W108 1B106 0B51 0W79
101.
Kralj Domen 1500 DOL
Brinje ŠK Komenda 2 10.5
15.0 -1.01
2001 0B56
0W63 0B81 0W106 1W99
0B102 1B105
102.
Kolar Matjaž 1500 CEL
Šmarje pri Jelšah 1.5 12.5
18.0 -1.44
2001 0B64
0W49 0B83 0W97
=B103 1W101 0B86
103.
Kralj Matej 1500 DOL
Brinje ŠK Komenda 1.5 12.0
16.5 -1.58
2003 0W33
0B48 0W85 0B94
=W102 1B108 0W96
104. Koštič Čižmeši Ida 1500 LJU Nove Jarše 1 14.5
20.5 -1.87
2000 0W42
0B28 1B107 0W81 0W77
0B98 0W91
105.
Korun Nino Toni 1500 LJU
Nove Jarše 1
14.0 19.5 -2.01
2001 0W39
0B71 0W51 1B99
0W82 0B87 0W101
106. De Wolff Laura 1500 LJU Nove Jarše 1 13.0
19.5 -2.08
2002 0W10
0B47 0W95 1B101 0W100 0B83 0W99
107.
Škerl Zala 1500 LJU
Nove Jarše 1 13.0
17.0 -2.40
2002 0B82
0B114 0W104 +*114 0W88 0B93 -*108
108.
Jovanovič Nil 1500 LJU
Poljane 0 15.0 21.5
-2.34
2003 0B21
0W50 0W78 0B100 0B86
0W103 -*107
109.
Vihar Nathan Luka IV
1573 LJU Tone Čufar ODSTOPIL 0.00
2002 -*111 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0
110.
Grubar Žiga 1500 LJU
Tone Čufar
ODSTOPIL 0.00
19 -*37
0B0 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0
111.
Lajevec David 1500 LJU
Polje
ODSTOPIL 0.00
2000 -*109 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0
112.
Novak Domen 1500 LJU
Mengeš
ODSTOPIL -1.72
2002 0W20
0B89 0B90 0W88
+*114 +*91 91 B0
113. Skok
Tom 1500 LJU Nove Jarše ODSTOPIL 0.00
2003 -*57
0B0 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0
114.
Tršan Jan 1500 LJU
Nove Jarše
ODSTOPIL -0.26
2003 0B44
1W107 0W59 -*107 -*112 -*99 99 B0
Arbiter:
Franc Poglajen
WinSvicar verzija 2.0 beta
Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 26.11.2010, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj0ps2cm