3.
turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2010/2011
Ljubljana, 17.12.2010
Končno
stanje
Mesto
Priimek ime Kat ELO LRat FED Šola -klub Točke MBuch Buch W-We
1.
Leonardi Caterina
WI 1751 1941 LJU Majde Vrhovnik ŠK Komenda 6
23.5 32.5 1.45
1996 1B42 1W35 1B14 1W8 =W3
=B17 1W7
2.
Brinovec David III 1969 CEL Žalec ŠK Žalec 6 23.5
32.0 1.17
2001 1W50 1B20 0W9 1B34 1W13 1B16 1W4
3.
Vidic Teja WI 1765 1975 LJU
Domžale ŠK Komenda 5.5 24.5
33.0 1.09
1998 1B67 1W22 1B11 1W19 =B1 0W4
1B8
4. Markoja Sebastijan I 1932 2185 LJU Bežigrad ŠK Komenda 5.5
22.0 30.5 -0.31
1997 1B41 1W68 =B18 1W27 1W17 1B3 0B2
5. Debeljak Vid II
1800 GOR Šk.Loka mesto ŠS Tomo Zup 5.5 19.5
27.5 1.23
1996 1B59 1W55 0W7 =B33 1W45 1B19 1W17
6. Dolinar Jan III 1804 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 5.5
19.0 26.5 0.88
1999 1W57 1B31 0W17 1B42 =W41 1B43 1W18
7. Unuk Laura WII 1740 1919 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5 23.0
32.0 0.31
1999 1B48 1W47 1B5 =W9
=B18 1W15 0B1
8. Globevnik Gregor III
1874 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
5 22.5 32.0
0.59
2002 1W28 1B34 1W44 0B1 1W24 1B10 0W3
9. Bratkovič Sham I 1721 1851 LJU Vodmat
ŽŠK Maribor 5 22.0
30.0 1.01
1997 1B75 1W43 1B2 =B7
0W10 =W18 1B30
10. Žnidarič Anže II
1931 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
5 21.0 29.0 -0.18
1999 1W49 0B24 1W30 1B36 1B9 0W8
1W29
11. Markošek Maj III
1861 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
5 20.0 28.5
0.17
2001 1W56 1B36 0W3 1B31 =W43 1B41 =B12
12. Mejak Maj III 1767 1937 LJU Mirana Jarca ŠD dr.Milan 5 19.5
27.5 -0.53
1998 1W33 =B30 0W25 1B54 1W48 1B20 =W11
13. Amon Nejc IV 1575 1800 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
5 19.0 28.0
0.52
2002 1W45 0B44 1W50 1B28 0B2 1W37 1B27
14. Založnik S. Domen IV
1815 LJU Polje ŠK Komenda
5 18.5 26.5
0.10
1997 1B77 1W37 0W1 0B26 1W67 1B31 1B38
15. Tiselj Peter II 1628 1815 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 5 18.0
25.5 -0.04
1996 0W52 1B46 1W67 1B44 1W26 0B7 1W24
16. Novakovič Julian III
1905 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
5 17.5 25.5
0.24
1999 1B70 1W71 1B24 0B17 1W47 0W2 1B25
17. Kralj Manca WII 1748 1935 DOL Brinje ŠK Komenda 4.5
25.5 35.5 0.16
1997 1B32 1W38 1B6 1W16 0B4
=W1 0B5
18. Bratkovič Jakob II
1870 LJU Vodmat ŽŠK Maribor 4.5
24.0 32.5 0.51
2000 1B51 1W23 =W4 1B25 =W7
=B9 0B6
19. Drobnič Milan III
1919 NOT h.J. Hribarja ŠK Loška do
4.5 21.0 29.0 -0.54
1998 1W63 1B69 1W29 0B3 =W20 0W5
1B26
20. Globevnik Miha IV
1770 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
4.5 20.0 28.0
0.79
2000 1B58 0W2 1B32 1W71 =B19 0W12 1B44
21. Terglav Gašper III
1790 LJU Polje ŠK Komenda
4.5 18.5 26.0 -0.68
1999 1W39 0B29 0W42 1B46 1W32 =B44 1W43
22. Jarc Žan IV 1765 SLO Venclja Perka ŠS ŠD Loka 4.5
16.5 24.0 -0.26
1997 1W79 0B3 1W49 0B43 =W42 1B48 1W41
23. Čop Maruša 1657 NOT Ig ŠK Ig 4.5 15.0
21.5 0.23
2001 1W73 0B18 =W45 0B48 1W76 1B57 1W42
24. Fajdiga Matej IV
1734 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj
4 22.0 29.0
0.85
1998 1B78 1W10 0W16 1B37 0B8 1W55 0B15
25. Rozman Monika WII
1788 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
4 21.5 28.0
0.22
2000 1B81 =W27 1B12 0W18 =B33 1W28 0W16
26. Leskovec Juš 1638 NOT Not.odr. Cerknica ŠD Podp 4
20.5 27.0 1.62
1996 1B83 1W52 0B27 1W14 0B15 1W35 0W19
27. Čop Jaka II 1984 NOT Ig ŠK Ig 4 20.0
28.5 -1.32
1998 1W54 =B25 1W26 0B4 =W30 1B47 0W13
28. Gombač Matevž 1551 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 20.0
26.5 2.04
2001 0B8
1W82 1B38 0W13 1W34 0B25 1W47
29. Žunič Gregor IV
1798 LJU Majde Vrhovnik ŠK Komenda
4 19.0 26.0 -0.34
2000 1B72 1W21 0B19 0W47 1B50 1W33 0B10
30. Batič Jan 1745 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 4 19.0
25.5 0.71
1998 1B84 =W12 0B10 1W70 =B27 1W51 0W9
31. Božič Črt 1666 LJU Polje ŠK
Komenda 4 19.0
25.5 0.29
1999 1B85 0W6 1B59 0W11 1B60 0W14 1B51
32. Kogovšek Krištof IV
1571 LJU n.h. Maksa Pečarja
4 19.0 25.5
1.48
1999 0W17 1B74 0W20 1B39 0B21 1W53 1B55
33. Pridigar Lovro 1572 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 18.5
25.5 1.97
2001 0B12 1W84 1B68 =W5 =W25 0B29 1B65
34. Unuk Jan IV 1689 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4
18.0 27.0 0.08
2002 1B65 0W8 1B51 0W2
0B28 1W59 1B49
35. Dolinar Matic III
1730 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan
K 4
17.0 26.0 -0.55
1999 1W60 0B1 1W63 0B41 1W49 0B26 1W45
36. Ojsteršek Peter 1673 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 4 17.0
25.0 0.08
2002 1B53 0W11 1B52 0W10 0B51 1W58 1B56
37. Hostnik Miha 1633 ZAS Šmartno ŠK
Litija 4 17.0
24.0 0.43
1996 1W80 0B14 1W53 0W24 1B73 0B13 1B52
38. Mundjar
Aleksander IV 1703 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4 15.5
22.5 -0.13
2000 1W74 0B17 0W28 1B72 1W70 1B56 0W14
39. Gavrič
Marko 1500 LJU Vič 4 14.0
20.5 1.13
1996 0B21 0W72 1B74 0W32 1B62 1W73 1W54
40. Hostnik Jakob 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 4 13.5
18.5 1.34
1998 0B68 0W41 0B62 1W83 1B64 1B70 1W50
41. Devjak Amadej IV 1609 LJU Toneta Čufarja 3.5 23.0
31.5 1.19
1998 0W4
1B40 1W64 1W35 =B6 0W11 0B22
42. Jerič Miha IV 1581 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri Men 3.5
22.5 31.5 1.19
2000 0W1
1B60 1B21 0W6 =B22 1W46 0B23
43. Straže Matija 1639 LJU Vodice ŠD Šentjur 3.5
22.0 29.5 0.84
2002 1W64 0B9 1W72 1W22 =B11 0W6 0B21
44. Dolinar Tomaž 1645 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
3.5 22.0 29.0
0.70
2000 1B76 1W13 0B8 0W15 1B53 =W21 0W20
45. Amon Jan 1500 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
3.5 18.5 25.0
1.82
2003 0B13 1W85 =B23 1W61 0B5 1W71 0B35
46. Lavrih Domen 1500 LJU Vič 3.5 16.5
24.0 2.03
2002 =B61 0W15 1B55 0W21 1W69 0B42 1W68
47. Urh Zala 1683 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 3
20.0 28.0 0.06
2002 1W62 0B7 1W56 1B29 0B16 0W27 0B28
48. Kmetič Anej 1563 LJU Trzin 3 20.0
28.0 0.90
1999 0W7
1B62 =B61 1W23 0B12 0W22 =W57
49. Siter Žan 1569 LJU Polje 3 18.5
25.5 0.41
1999 0B10 1W58 0B22 1W62 0B35 1W75 0W34
50. Gril Uroš IV 1594 LJU Venclja Perka ŠD Domžale 3
18.0 25.5 0.06
1998 0B2
1W81 0B13 1W58 0W29 1B77 0B40
51. Krejič Nik 1548 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 3 18.0
24.5 0.62
2002 0W18 1B73 0W34 1B79 1W36 0B30 0W31
52. Drobnič Simona III
1524 GOR h.J. Hribarja ŠK Loška do
3 18.0 24.5
0.34
2000 1B15 0B26 0W36 0B53 1W82 1B66 0W37
53. Straže Jurij 1500 LJU Vodice 3 17.5
23.5 0.27
2003 0W36 1B57 0B37 1W52 0W44 0B32 1B75
54. Kolšek Jan III 1603 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 3
17.0 24.0 0.06
2000 0B27 =W61 1B76 0W12 =B59 1W60 0B39
55. Stanič Veronika III
1717 LJU Vodmat ŠD Vrhnika 3
17.0 22.5 -1.27
2000 1W86 0B5 0W46 1B63 1W68 0B24 0W32
56. Kobetič
Nika IV 1529 LJU Rodica ŠD Domžale 3
16.0 23.0 0.76
2001 0B11 1W65 0B47 1W75 1B71 0W38 0W36
57. Kmetič Val 1501 LJU Trzin 3 16.0
23.0 0.90
2003 0B6
0W53 1B82 =W68 1B61 0W23 =B48
58. Hreščak Ivana 1500 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 3 16.0
22.5 0.41
2000 0W20 0B49 1W66 0B50 1W63 0B36 1W80
59. Rizmanovski
Enej 1501 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
3 15.5 21.0
0.76
2002 0W5
1B86 0W31 =B69 =W54 0B34 1B73
60. Marn Jan 1500 LJU Nove Jarše 3 15.5
19.5 0.55
2004 0B35 0W42 1B86 1W64 0W31 0B54 1B71
61. Viharev
Nadja III 1734 LJU n.h. Maksa Pečarja ŠK Kom 3
15.0 21.0 -2.04
1999 =W46 =B54 =W48 0B45 0W57 1B69 =W67
62. Ponebšek
Nik 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 3 15.0
21.0 0.13
2000 0B47 0W48 1W40 0B49 0W39 1B79 1W70
63. Jelen Miha 1562 NOT Ig ŠK Ig 3 14.0
20.0 0.06
2002 0B19 1W78 0B35 0W55 0B58 1W82 1B74
64. Trplan
Filip 1500 LJU
Poljane 3
14.0 19.5 -0.15
2004 0B43 1W75 0B41 0B60 0W40 1W78 1B81
65. Poglajen Klemen 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 13.0
18.5 0.06
2002 0W34 0B56 0B81 1W84 1W72 1B67 0W33
66. Suša Maks 1500 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
3 11.0 15.5 -0.01
2003 0B71 0W70 0B58 1W78 1B81 0W52 1B77
67. Janželj
Nika 1595 NOT Ig ŠK
Ig 2.5 18.0
25.0 -0.09
2002 0W3
1B79 0B15 1W81 0B14 0W65 =B61
68. Kandič Anja IV 1777 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 2.5
17.5 24.5 -2.40
1998 1W40 0B4 0W33 =B57 0B55 1W83 0B46
69. Bogataj Gašper 1705 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
2.5 13.5 19.5 -1.91
2000 1B82 0W19 0B70 =W59 0B46 0W61 1B76
70. Kosmač Miha 1626 LJU Kolezija 2 18.0
25.5 -1.29
2000 0W16 1B66 1W69 0B30 0B38 0W40 0B62
71. Bojko Filip IV 1672 LJU Trzin ŠS ŠD Loka pri Meng 2 17.0
24.0 -2.20
2000 1W66 0B16 1W77 0B20 0W56 0B45 0W60
72. Furlan Martin 1500 LJU Poljane 2 16.5 22.0 -0.66
1998 0W29 1B39 0B43 0W38 0B65 0W74 1B83
73. Tomažič Aleksej 1500 ZAS Šmartno pri Litiji 2
16.0 22.0 -1.01
1997 0B23 0W51 1B84 1B77 0W37 0B39 0W59
74. Ocepek Jan 1500 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri Men 2
15.0 20.0 -1.01
2002 0B38 0W32 0W39 1B85 0W77 1B72 0W63
75. Marguč Tim 1525 LJU Nove Jarše 2 14.0
20.5 -1.15
2003 0W9
0B64 1W83 0B56 1W79 0B49 0W53
76. Trošt Matej 1500 NOT Anton Gloobčnik ŠK Postoj
2 12.5 18.5 -0.66
2002 0W44 =B83 0W54 1B80 0B23 =W81 0W69
77. Rudolf Boštjan 1510 LJU Kolezija 2
12.0 19.0 -0.80
1999 0W14 1B80 0B71 0W73 1B74 0W50 0W66
78. Marinčič Mai 1500 LJU Kolezija 2 12.0
16.0 -1.08
2000 0W24 0B63 0W80 0B66 1W86 0B64 1B85
79. Kralj Domen 1500 DOL Brinje ŠK
Komenda 2 11.5
16.0 -0.87
2001 0B22 0W67 1B85 0W51 0B75 0W62 1B86
80. Štruklec Jakob
Vid 1500 LJU Mengeš 2 10.5
16.0 -1.29
2003 0B37 0W77 1B78 0W76 0B83 1W84 0B58
81. Hlade Rok 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 1.5 14.5
20.5 -1.37
2003 0W25 0B50 1W65 0B67 0W66 =B76 0W64
82. Mikuš Matic 1500 LJU Mengeš 1.5 13.0
17.0 -1.51
2003 0W69 0B28 0W57 1W86 0B52 0B63 =W84
83. Tršan Jan 1500 LJU Nove Jarše 1.5 12.5
18.5 -1.37
2003 0W26 =W76 0B75 0B40 1W80 0B68 0W72
84. Kralj Matej 1500 DOL Brinje ŠK
Komenda 1.5 12.5
17.5 -1.58
2003 0W30 0B33 0W73 0B65 1W85 0B80 =B82
85. Tkalčič Vito 1500 LJU Kolezija 1 11.0
15.0 -2.29
2002 0W31 0B45 0W79 0W74 0B84 1B86 0W78
86. Čehun Nik 1500 LJU Mengeš 0 11.5
15.5 -3.22
2002 0B55 0W59 0W60 0B82 0B78 0W85 0W79
Arbiter:
POGLAJEN Franc
WinSvicar verzija 2.0 betaLastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 17.12.2010, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj0p3tos