5.
TURNIR MLADIH 2010/2011
Ljubljana, 18.2.2011
Končno stanje
Mesto
Priimek in ime Tit ELO LRat FED šola - Klub Točke MBuch Buch W-We
1.
Čop Jaka II 1945 NOT Ig ŠK Ig 6.5 25.0
34.0 1.81
1998 1W45 1B14 1W9 =B5
1B8 1W13 1B6
2.
Stanič Urban I 1893 2004 LJU Vodmat ŠD Vrhnika 6
24.0 32.0 0.93
1996 1W18 1B15 =W17 1B53 =W5 1B4
1B7
3.
Drobnič Milan III 1911 NOT h.J.Hribarja
ŠK Loška dol 6 20.5
28.0 0.87
1998 1W69 1B24 0B4 1W38 1B20 1W15 1W19
4. Žnidarič Anže II 1644 1928 GOR Stražišče ŠS Tomo
Zupan K 5.5 25.5
35.5 1.65
1999 1W30 1B23 1W3 1B6
1B7 0W2 =B5
5. Mejak Maj III 1767 1966 LJU Mirana Jarca ŠD
dr.Milan
5.5 25.0 34.5
0.99
1998 1B43 1W19 1B10 =W1 =B2
1B21 =W4
6. Kralj Manca WII 1755 2076 DOL Brinje ŠK
Komenda 5 23.5
33.0 -0.59
1997 1B31 1W37 1B21 0W4 1B12 1B9
0W1
7. Brinovec David III 1778 1922 CEL Šempeter ŠK
Žalec 5
23.5 32.5 0.59
2001 1B34 1W38 1B12 1B16 0W4 1B8
0W2
8. Dolinar Jan III 1783 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 5
22.0 29.5 1.30
1999 1B66 1W29 1B20 1B17 0W1 0W7
1B32
9. Dolinar Tomaž 1795 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
5 20.5 30.0
1.05
2000 1W46 1B27 0B1 1W33 1B22 0W6
1W23
10. Dolinar Matic III 1849 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 5
20.5 26.0 0.12
1999 1B68 1W26 0W5 1B24 0W15 1B25 1B22
11. Urh Zala 1775 GOR Orehek ŠK
Stari Mayr Kran 5
19.5 26.0 0.04
2002 1W44 1B59 0W16 0B18 1W29 1B27 1W28
12. Globevnik Gregor III
1780 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
5 19.0 24.5
0.79
2002 1W65 1B57 0W7 1B25 0W6
1B24 1W26
13. Kolšek Jan III 1753 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 5
17.0 25.5 0.91
2000 1B39 1W41 0W53 1B55 1W16 0B1 1W21
14. Rizmanovski
Enej 1648 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
5 13.0 21.5
0.73
2002 1B40 0W1 0B54 1W60 1W41 1W56 1B43
15. Jarc Žan IV 1735 LJU Venclja Perka ŠS ŠD Loka 4.5
23.0 31.0 1.33
1997 1B61 0W2 1B45 1W26 1B10 0B3 =W16
16. Rozman Monika WII 1490 1933 GOR Stražišče ŠS Tomo
Zupan K 4.5 22.5
31.0 -0.68
2000 1B28 1W22 1B11 0W7 0B13 1W35 =B15
17. Tiselj Peter II 1601 1852 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 4.5 22.0
29.0 -0.47
1996 1W67 1B25 =B2 0W8
1W18 0B19 1W30
18. Drobnič Simona III 1564 NOT h.J.Hribarja
ŠK Loška dol 4.5 20.0
29.0 2.33
2000 0B2
1W39 1B41 1W11 0B17 =W20 1B37
19. Novšak Noah III 1721 LJU Poljane ŠK Komenda 4.5
20.0 28.0 0.78
1998 1W70 0B5 1W28 =B36 1W53 1W17 0B3
20. Globevnik Miha IV 1777 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 4.5
19.0 27.0 -0.03
2000 1B55 1W54 0W8 1B27 0W3
=B18 1W35
21. Debeljak Vid II 1873 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
4 20.5 28.0 -0.33
1996 1B64 1W33 0W6 1B23 1B37 0W5
0B13
22. Bojko Filip IV 1714 LJU Trzin ŠS ŠD Loka pri Meng 4 20.5
27.5 0.11
2000 1W58 0B16 1W30 1B29 0W9 1B44 0W10
23. Jelen Miha 1712 NOT Ig ŠK Ig 4 19.5
27.0 0.28
2002 1B60 0W4 1B34 0W21 1B31 1W50 0B9
24. Slapničar Tine III 1640 ZAS Šmartno ŠK Litija 4
19.0 28.0 0.53
1998 1B49 0W3 1B40 0W10 1B47 0W12 1B46
25. Fras Pečlin Asej
1635 MAR Selnica ob Dravi
4 18.5 26.5
0.52
2000 1B52 0W17 1B49 0W12 1B48 0W10 1B44
26. Kmetič Val 1639 LJU Trzin 4 18.5
26.0 0.33
2003 1W51 0B10 1W47 0B15 1W40 1B53 0B12
27. Suša Maks 1625 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
4 18.5 25.5
0.44
2003 1B48 0W9 1B59 0W20 1B42 0W11 1B39
28. Urbančič Rok 1523 DOL Mirna ŠK Trebnje
BMP 4 18.5
25.5 1.42
2002 0W16 1B58 0B19 1W49 1W45 1W42 0B11
29. Ojsteršek Peter 1600 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 4
18.0 25.0 0.85
2002 1W42 0B8 1W48 0W22 0B11 1B54 1W38
30. Štruklec Jakob
Vid 1513 LJU Mengeš 4 16.5
24.0 2.04
2003 0B4
1W60 0B22 1W59 1B38 1W37 0B17
31. Ocepek Jan 1569 LJU Mengeš ŠS ŠD
Loka pri Men 4 14.0
21.0 0.79
2002 0W6
1B56 0W42 1B70 0W23 1B57 1B50
32. Stanič Veronika III
1700 LJU Vodmat ŠD Vrhnika 4
12.0 19.0 -0.77
2000 0B54 0W53 1B56 1W58 1B55 1W33 0W8
33. Čop Maruša 1642 NOT Ig ŠK Ig 3.5 16.5
23.5 -0.18
2001 1W47 0B21 1W57 0B9 1W54 0B32 =W34
34. Ponebšek
Nik 1505 ZAS Šmartno
pri Litiji 3.5 15.5
22.5 0.80
2000 0W7
1B62 0W23 0B47 1W49 1W55 =B33
35. Šivavec
Jaka III 1715 LJU Domžale ŠK Komenda 3.5
15.5 22.0 -0.65
2000 =B53 0W50 1B69 1W54 1W36 0B16 0B20
36. Hostnik Miha 1626 ZAS Šmartno ŠK
Litija 3.5 15.5
22.0 -0.52
1996 0W59 1B44 1W51 =W19 0B35 0B43 1W40
37. Založnik S. Domen IV
1749 LJU Polje ŠK Komenda
3 18.5 25.5 -1.37
1997 1W56 0B6 1W43 1B42 0W21 0B30 0W18
38. Batič Jan 1703 NOT Anton Globočnik
ŠK Postoj 3 18.0
26.0 -1.12
1998 1W62 0B7 1W46 0B3
0W30 1B61 0B29
39. Kovačič Tim 1500 LJU Vita Kraiger ŠK Komenda
3 17.5 25.5
0.27
2003 0W13 0B18 1W52 1B46 0B50 1W48 0W27
40. Smole Matic 1500 DOL Mokronog 3 17.5
24.5 0.33
2002 0W14 1B69 0W24 1B43 0B26 1W47 0B36
41. Savič David 1500 LJU Domžale 3 17.0
24.0 0.10
2003 1B63 0B13 0W18 1W64 0B14 0W46 1W57
42. Šubelj Jan 1500 LJU Komenda-Moste šK Komenda
3 17.0 21.0
0.25
2004 0B29 1W68 1B31 0W37 0W27 0B28 1W54
43. Čehič Limoni
Benjamin IV 1560 LJU Domžale 3 16.5
24.0 0.11
2001 0W5
1B70 0B37 0W40 1B58 1W36 0W14
44. Koprivc Anita 1500 DOL Mirna 3 16.5
22.5 0.45
2001 0B11 0W36 1B62 1W66 1B51 0W22 0W25
45. Skvarča Anže III 1559 LJU Mengeš ŠK Komenda 3
16.0 24.5 0.33
1996 0B1
1W61 0W15 -*57 0B28 1W62 1B53
46. Hlade Rok 1500 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 3
16.0 23.0 0.30
2003 0B9
1W52 0B38 0W39 1W62 1B41 0W24
47. Tinta Tadej 1500 SLO Borovnica 3 16.0
22.0 0.08
2001 0B33 1W64 0B26 1W34 0W24 0B40 1B55
48. Šmid Mark Amadej 1500 LJU Domžale 3 16.0
20.5 -0.01
2003 0W27 1B65 0B29 1W51 0W25 0B39 1W60
49. Trošt Matej 1500 NOT Anton Globočnik
ŠK Postoj 3 15.5
20.5 -0.09
2002 0W24 1B67 0W25 0B28 0B34 1W64 1B56
50. Furlan Martin 1650 LJU Poljane 3 14.5
20.5 -1.23
1998 0W57 1B35 0W55 1B61 1W39 0B23 0W31
51. Trplan
Filip 1500 LJU
Poljane 3 12.5
17.0 -0.14
2004 0B26 1W66 0B36 0B48 0W44 1B65 1W61
52. Videnšek Podgo
Rok 1500 LJU Mirana
Jarca 3 11.0
15.5 -0.32
2002 0W25 0B46 0B39 1W65 0B56 1W66 1W58
53. Lavrih Domen 1500 LJU Vič 2.5 21.0
30.5 0.78
2002 =W35 1B32 1B13 0W2 0B19 0W26 0W45
54. Pavlin Žan Luka 1500 LJU Mirana Jarca 2 19.5
27.5 -0.11
2002 1W32 0B20 1W14 0B35 0B33 0W29 0B42
55. Karner Andraž 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 2 18.0
25.0 -0.39
2004 0W20 1B63 1B50 0W13 0W32 0B34 0W47
56. Kralj Domen 1500 DOL Brinje ŠK
Komenda 2 17.0
23.0 -0.63
2001 0B37 0W31 0W32 1B67 1W52 0B14 0W49
57. Poglajen Klemen 1500 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 2
16.5 23.5 -0.17
2002 1B50 0W12 0B33 -*45 1W60 0W31 0B41
58. Mikuš Matic 1500 LJU Mengeš 2 16.0
21.0 -0.86
2004 0B22 0W28 1W67 0B32 0W43 1W63 0B52
59. Založnik S. Gal 1500 LJU Polje ŠK Komenda 2 15.5
21.5 -0.81
2003 1B36 0W11 0W27 0B30 0W61 0B60 1B67
60. Novšak Timon 1500 LJU Mirana Jarca 2
15.0 20.5 -1.01
19 0W23 0B30 1W65 0B14 0B57 1W59 0B48
61. Kralj Matej 1500 DOL Brinje ŠK
Komenda 2 14.5
21.0 -0.67
2003 0W15 0B45 1B64 0W50 1B59 0W38 0B51
62. Pavlin Liam 1500 LJU Mirana Jarca 2 13.5
17.0 -1.15
2002 0B38 0W34 0W44 1W68 0B46 0B45 1B66
63. Čehun Nik 1500 LJU Mengeš 2 13.0
16.0 -1.00
2002 0W41 0W55 -*66 +*69 -*70 0B58 1B68
64. Cizerle Anja 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 11.5
15.5 -1.11
2003 0W21 0B47 0W61 0B41 1W68 0B49 1B65
65. Jeločnik Anže 1500 LJU Mengeš 1 14.0
21.0 -2.66
2002 0B12 0W48 0B60 0B52 +*69 0W51 0W64
66. Hočevar Aljaž 1500 LJU Mirana Jarca 1 14.0
20.0 -1.66
2002 0W8
0B51 -*63 0B44 1W67 0B52 0W62
67. Faganel Kaja 1500 LJU Mirana Jarca 1 10.0
14.5 -2.11
2003 0B17 0W49 0B58 0W56 0B66 1B68 0W59
68. Freyer Jaka 1500 LJU Poljane 0 10.5
15.5 -3.11
2004 0W10 0B42 0W70 0B62 0B64 0W67 0W63
69. Cerar Matej 1500 LJU Mirana Jarca ODSTOPIL -0.84
2001 0B3
0W40 0W35 -*63 -*65 0B0 0B0
70. Krapež Anžej 1500 LJU Mirana Jarca ODSTOPIL -0.54
2004 0B19 0W43 1B68 0W31 -*63 63B0 0B0
Arbiter:
Franc Poglajen
WinSvicar verzija 2.00.03 betaLastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 18.2.2011, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj1ps5cm