6.
TURNIR MLADIH 2010/2011
Ljubljana, 25.3.2011
Končno stanje
Mesto
Priimek in ime Kat ELO LRat REG šola -
klub Točke MBuch Buch W-We
1.
Leonardi Caterina WI 1730 2079 LJU Majde Vrhovnik ŠK
Komenda 6 25.5
34.0 0.52
1996 1B66
1W15 1B18 =W7
=B6 1W9 1B16
2.
Čop Jaka II 1945 NOT Ig ŠK Ig 6 23.0
31.5 1.12
1998 1B83
1W27 1B28 1W29
1B10 1W5 0B4
3.
Žnidarič Anže II 1644 1928 GOR
Stražišče ŠS Tomo Zupan K 6 23.0
31.0 0.90
1999 1W69
1B34 1W30 0B12
1W21 1B10 1W11
4. Rozman Monika WII 1490 1933 GOR Stražišče ŠS Tomo
Zupan K 6 21.5
30.5 0.99
2000 1B64
1W37 1B14 0W10
1B51 1W28 1W2
5. Amon Nejc IV 1576 1943 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
5.5 24.5 33.5
0.72
2002 1W65
1B40 1W20 1B11
1W12 0B2 =W6
6. Unuk Laura WII 1735 1925 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5.5 23.0
32.5 0.87
1999 1B45
1W38 1B24 =B51
=W1 1W14 =B5
7. Drobnič Milan III 1911 NOT J. Hribarja ŠK Loška doli 5.5
23.0 32.0 0.83
1998 1W62
1B42 1W23 =B1
0W9 1B15 1W25
8. Markošek Maj III 1862 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 5.5
20.5 28.0 0.72
2001 1W73
1B31 0W51 1B42
=W24 1B26 1B22
9. Mejak Maj III 1767 1966 LJU Mirana Jarca ŠD
dr.Milan
5 24.5 34.0
0.40
1998 1W63
=B17 1W26 1W22
1B7 0B1 =W13
10. Markočič Tine IV
1800 PRI Ivana Roba ŠK Nova Gorica
5 24.5 33.0
1.17
1999 1B86
1W55 1B25 1B4
0W2 0W3 1B23
11. Dolinar Matic III 1849 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 5
22.5 30.5 0.56
1999 1B88
1W33 1B35 0W5
1B29 1W20 0B3
12. Dolinar Jan III 1783 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 5
22.0 31.5 1.16
1999 1B56
1W36 1B52 1W3
0B5 0B16 1W29
13. Tiselj Peter II 1601 1852 NOT AntonGloobčnik ŠK Postojn 5
22.0 30.5 0.77
1996 =B22
1W47 =B17 1W38
=B23 1W51 =B9
15. Straže Matija 1767 LJU Vodice ŠD
Šentjur 5 21.0
28.5 0.82
2002 1W87
1B96 0W4 1B34
1W19 0B6 1W38
14. Novšak Noah III 1721 LJU Poljane ŠK Komenda 5
21.0 28.5 1.59
1998 1W101 0B1 1W64
1B52 1B18 0W7
1B28
16. Debeljak Vid II 1873 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
5 20.0 29.0
0.41
1996 1B71
1W61 0B29 1W37
1B30 1W12 0W1
17. Pridigar Lovro 1722 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
5 20.0 28.0
1.57
2001 1B79
=W9 =W13 1B70
0B28 1W33 1B46
18. Urh Zala 1775 GOR Orehek ŠK
Stari Mayr Kran 5
19.5 28.5 0.69
2002 1W72
1B54 0W1 1B59
0W15 1B36 1W40
19. Amon Jan 1572 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
5 19.5 27.0
2.10
2003 1W84
0B23 1W68 1W41
0B14 1B34 1W30
20. Vidmar Urban IV 1767 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 5
19.0 25.5 0.91
1996 1B102 1W60 0B5
1W61 1B31 0B11
1W37
21. Žunič Gregor IV 1761 LJU Majde Vrhovnik ŠK Komenda 5
18.5 26.0 0.41
2000 1B106 0W52 1B65
1W33 0B3 1W35
1B31
22. Stanič Urban I 1893 2004 LJU Vodmat ŠD Vrhnika
4.5 22.5 32.0 -0.79
1996 =W13
1B50 1W39 0B9
1W32 1B24 0W8
23. Kandič Anja IV 1752 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4.5
22.5 31.0 0.61
1998 1B80
1W19 0B7 1W60
=W13 1B27 0W10
24. Založnik S. Domen IV
1749 LJU Polje ŠK Komenda
4.5 21.5 30.0
0.85
1997 1W53
1B59 0W6 1B40
=B8 0W22 1B32
25. Unuk Jan IV 1624 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4.5
21.5 30.0 2.18
2002 1B67
1W46 0W10 =B27
1W39 1B43 0B7
26. Čop Maruša 1642 NOT Ig ŠK Ig 4.5 20.0
27.5 1.45
2001 1B107 =W39 0B9
1W45 1B53 0W8
1B51
27. Batič Jan 1703 NOT Anton Globočnik
ŠK Postoj 4.5 19.0
27.0 0.50
1998 1W94
0B2 1W62 =W25
1B57 0W23 1B54
28. Globevnik Miha IV 1777 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K 4
23.0 32.0 0.04
2000 1B78
1W57 0W2 1B55
1W17 0B4 0W15
29. Fajdiga Matej IV 1747 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 4
23.0 31.0 0.34
1998 1B91
1W32 1W16 0B2
0W11 1B44 0B12
30. Kolšek Jan III 1753 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 4
22.0 31.0 -0.25
2000 1W48
1B44 0B3 1W36
0W16 1B60 0B19
31. Flucher Vid IV 1664 CEL Rogaška Slatina ŠK Šmarje 4
21.5 28.0 0.55
1998 1B98
0W8 1B56 1W43
0W20 1B41 0W21
32. Drobnič Simona III 1564 NOT J. Hribarja ŠK Loška doli 4
20.5 27.5 1.46
2000 1W77
0B29 1W47 1W35
0B22 1B42 0W24
33. Hreščak Ivana 1638 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
4 20.0 27.5
0.31
2000 1W81
0B11 1W72 0B21
1W49 0B17 1W73
34. Stanič Veronika III
1700 LJU Vodmat ŠD Vrhnika 4
19.5 27.5 -0.21
2000 1B95
0W3 1B71 0W14
1B64 0W19 1B63
35. Kmetič Val 1639 LJU Trzin 4 19.5
26.0 0.50
2003 1B58
1W43 0W11 0B32
1W87 0B21 1W62
36. Suša Maks 1625 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
4 19.0 27.0
0.40
2003 1W75
0B12 1W48 0B30
1B74 0W18 1W72
37. Krejič Nik 1698 NOT Anton Globočnik
ŠK Postoj 4 19.0
26.0 0.22
2002 1W104 0B4 1W73
0B16 1W69 1B59
0B20
38. Jerič Miha IV 1669 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri Men 4
19.0 26.0 0.30
2000 1W82
0B6 1W99 0B13
1W73 1W58 0B14
39. Petauer Eva III 1802 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 4
19.0 25.0 -1.04
1998 1W99
=B26 0B22 1W83
0B25 =W45 1B53
40. Šivavec
Jaka III 1715 LJU Domžale ŠK Komenda 4
18.5 25.5 0.01
2000 1B103 0W5 1B69
0W24 1B65 1W70
0B18
41. Tinta Tadej 1500 NOT Borovnica 4 18.0
26.0 1.58
2001 1B70
0W51 1W44 0B19
1W52 0W31 1B59
42. Gombač Matevž 1689 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
4 17.5 24.5 -0.10
2001 1B100 0W7 1B88
0W8 1B62 0W32
1B69
43. Dolinar Tomaž 1795 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
4 17.5 23.0 -1.39
2000 1W105 0B35 1W66
0B31 1B63 0W25
1B65
44. Petauer
Zala IV 1574 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 4
17.0 23.0 0.46
2001 1B90
0W30 0B41 1W67
1B68 0W29 1W74
45. Markočič Špela IV 1515 PRI Ivana Roba ŠK Nova Gorica 4
16.5 24.0 1.52
2001 0W6
=B82 1W94 0B26
1W81 =B39 1W61
46. Globevnik Gregor III
1780 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
4 16.0 23.5 -0.43
2002 1W85
0B25 -*63 1W81
1B66 1B61 0W17
47. Šubelj Jan 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 4 16.0
22.5 1.16
2004 1W50
0B13 0B32 1W100 0W59
1B81 1W82
48. Koštič Čižmešija Ida
1500 LJU Nove Jarše
4 16.0 22.0
1.29
2000 0B30
1W90 0B36 0W63
1B84 1W66 1B60
49. Poglajen Klemen 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 4 14.5
20.0 1.05
2002 0B55
0W88 1B106 1W71 0B33
1W64 1B70
50. Čehič Limoni
Benjamin IV 1560 LJU Domžale 4 14.0
19.5 0.41
2001 0B47
0W22 1B104 0W89 1B91
1W67 1W68
51. Petauer
Janez IV 1746 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 3.5
24.5 32.5 0.01
1999 1W92
1B41 1B8 =W6
0W4 0B13 0W26
52. Kučer Staša 1585 Mar Hoče 3.5 20.5
27.0 0.19
1999 1W68
1B21 0W12 0W15
0B41 1B87 =W58
53. Lavrih Domen 1500 LJU Vič 3.5 18.5
25.5 1.16
2002 0B24
1W76 =B57 1B54
0W26 1B82 0W39
54. Gazibarič
Tina 1610 LJU Nove
Jarše 3.5 17.0
24.0 -0.24
1998 1B89
0W18 =B81 0W53
1B76 1W57 0W27
55. Smogavec Roman 1637 CEL Rogaška Slatina 3.5 17.0
23.5 -0.49
1999 1W49
0B10 1B87 0W28
0B58 1W95 =B56
56. Cizerle Anja 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 3.5 16.5
23.5 0.76
2003 0W12
1B75 0W31 0B62
1B97 1W76 =W55
57. Tisaj Domen 1618 LJU Mengeš 3.5 16.0
22.0 -0.26
2001 1W93
0B28 =W53 1B82
0W27 0B54 1W83
58. Ramadani Adelina 1500 MAR Boris Kidirič ŽŠK Maribor
3.5 15.5 20.5
0.86
2001 0W35
1B105 0B60 1W93 1W55
0B38 =B52
59. Ocepek Jan 1569 LJU Mengeš ŠS ŠD
Loka pri Men 3 19.5
27.0 -0.23
2002 1B76
0W24 1B84 0W18
1B47 0W37 0W41
60. Gazibarič
David 1612 LJU Nove
Jarše 3 19.0
27.0 -0.51
2000 1W74
0B20 1W58 0B23
1B75 0W30 0W48
61. Rizmanovski
Enej 1648 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
3 19.0 26.0 -0.66
2002 1W97
0B16 1W78 0B20
1B72 0W46 0B45
62. Štruklec Jakob
Vid 1513 LJU Mengeš 3 19.0
26.0 0.48
2003 0B7
1W100 0B27 1W56 0W42
1B75 0B35
63. Zupanc Soni Raf
1557 CEL Rogaška Slatina ŠK Šmarje
3 18.0 25.0
0.64
2003 0B9
1W79 -*46 1B48
0W43 1B92 0W34
64. Gustinčič Ivo 1530 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 3 18.0
25.0 0.20
2003 0W4
1B104 0B15 1W77 0W34
0B49 1W94
65. Koležnik Adam Janko 1532 MAR France Prešeren ŽŠK Marib 3 17.0
24.0 0.62
2004 0B5
1W103 0W21 1B91 0W40
1B94 0W43
66. Skvarča Anže III 1559 LJU Mengeš ŠK Komenda 3
16.5 24.0 0.15
1996 0W1
1B101 0B43 1W84 0W46
0B48 1W92
67. Smogavec Boris 1500 CEL Rogaška Slatina 3 16.5
22.5 0.35
1999 0W25
1B85 -*96 0B44
1W78 0B50 1W87
68. Trplan
Filip 1500 LJU Mirana
Jarca 3 16.5
22.5 -0.10
2004 0B52
1W102 0B19 1B78 0W44
1W88 0B50
69. Marguč Tim 1528 LJU Nove Jarše 3 16.0
24.0 0.44
2003 0B3
1W95 0W40 1B92
0B37 1W89 0W42
70. Flucher Rok IV 1594 NOT Rogaška Slatina ŠK Šmarje 3
16.0 23.0 -0.82
2001 0W41
1B92 1W91 0W17
1B89 0B40 0W49
71. Ponebšek
Nik 1505 ZAS Šmartno
pri Litiji 3 16.0
23.0 0.09
2000 0W16
1B97 0W34 0B49
1W79 0B74 1B95
72. Ivanoš
Tilen 1500 CEL Rogaška
Slatina ŠK Šmarje 3 16.0
23.0 0.39
2003 0B18
1W89 0B33 1B90
0W61 1W77 0B36
73. Jerman Petek Lan 1502 LJU Nove Jarše 3 16.0
22.5 0.54
2001 0B8
1W98 0B37 1W88
0B38 1W90 0B33
75. Straže Jurij 1500 LJU Vodice 3 16.0
22.5 -0.07
2003 0B60
0W78 1B79 1B85
0W36 1W71 0B44
74. Savič David 1500 LJU Domžale 3
14.5 20.0 -0.16
2003 0B36
0W56 1B80 1B99
0W60 0W62 1B88
76. Založnik S. Gal 1500 LJU Polje ŠK Komenda 3 14.0
19.5 -0.25
2003 0W59
0B53 1B95 1W97
0W54 0B56 1B91
77. Šmid Mark Amadej 1500 LJU Nove Jarše 3 14.0
19.5 -0.87
2003 0B32
0W91 +*108 0B64 1W80
0B72 1W99
78. Hlade Rok 1500 LJU Komenda-Moste
ŠK Komenda 3 14.0
19.0 0.03
2003 0W28
1B74 0B61 0W68
0B67 1W98 1B89
79. Marn Jan 1500 LJU Nove
Jarše 3 12.5
18.5 -0.13
2004 0W17
0B63 0W74 1B98
0B71 1W105 1W96
80. Kryeziu Endrit
1500 LJU Nove Jarše
3 11.5 17.0 -0.19
2003 0W23
0B93 0W75 1W104 0B77
1B97 1W90
81. Ramadani Daliah 1500 MAR Boris Kidrič ŽŠK
Maribor 2.5 18.0
23.5 -0.30
2003 0B33
1W86 =W54 0B46
0B45 0W47 1W101
82. Petauer Ana
Marija 1500 CEL Šmarje ŠK
Šmarje pri Jelš 2.5 17.5
24.0 -0.54
2003 0B38
=W45 1B86 0W57
1B83 0W53 0B47
83. Keber Žiga 1543 LJU Toneta
Čufarja 2.5 14.5
22.0 -0.43
2001 0W2
=B94 1W93 0B39
0W82 1B86 0B57
84. Virant Gregor 1500 CEL Rogaška
Slatina 2.5 14.0
20.0 -0.72
2004 0B19
1W106 0W59 0B66 0W48
=B85 1W105
85. Drobnič Rok 1500 NOT Janeza
Hribarja 2.5 12.0
17.0 -0.66
2005 0B46
0W67 1B98 0W74
0B90 =W84 1B100
86. Andrejič Milla
1500 LJU Nove Jarše
2.5 10.5 17.0 -0.59
2003 0W10
0B81 0W82 =B101 1B93
0W83 1B103
87. Karner Andraž 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 2 17.0
24.0 -1.19
2004 0B14
+*108 0W55 1W96 0B35
0W52 0B67
88. Adamlje Primož 1500 ZAS Šmartno pri Liitji
2 17.0 23.5 -0.86
2002 0W11
1B49 0W42 0B73
1W103 0B68 0W75
89. Terglav Matic 1500 LJU Polje 2 15.5
21.0 -1.10
2003 0W54
0B72 1W101 1B50 0W70
0B69 0W78
90. Turnšek Marko 1500 CEL Rogaška
Slatina 2 15.5
21.0 -1.40
2003 0W44
0B48 1B103 0W72 1W85
0B73 0B80
91. Lorbek Jan 1500 LJU Nove Jarše 2 15.5
20.5 -0.94
2000 0W29
1B77 0B70 0W65
0W50 1B104 0W76
92. Majcen Jure 1500 CEL Šmarje pri
Jelšah 2 14.5
20.0 -0.86
2002 0B51
0W70 1B107 0W69 1B96
0W63 0B66
93. Čehun Nik 1500 LJU Mengeš 2 14.5
19.5 -1.78
2002 0B57
1W80 0B83 0B58
0W86 0B101 +*108
94. Mihovec Žan 1500 CEL Šmarje pri
Jelšah 2 14.0
19.5 -1.08
2001 0B27
=W83 0B45 =B105 1W99
0W65 0B64
95. Mikuš Matic 1500 LJU Mengeš 2 14.0
19.0 -1.01
2004 0W34
0B69 0W76 1W106 1B105 0B55 0W71
96. Mahmutovič Edin 1500 LJU Nove Jarše 2 13.0
19.5 -0.68
2003 1B108 0W14 -*67
0B87 0W92 1W100 0B79
97. Pibernik Ana 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 2 13.0
17.5 -1.29
2004 0B61
0W71 1B102 0B76 0W56
0W80 1B104
98. Petauer
Maja 1500 CEL Šmarje Šmarje pri Jelšah
1.5 14.5 20.0 -2.28
2003 0W31
0B73 0W85 0W79
+*108 0B78 =W102
99. Adamlje Sabina 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 1.5 13.5
19.0 -1.43
2003 0B39 1W107 0B38
0W75 0B94 =W103 0B77
100. Ogrič Tomaz 1500 LJU Polje 1.5 13.5
18.5 -1.73
2003 0W42
0B62 =W105 0B47 1W101 0B96
0W85
101. Merslavič Špela 1500 LJU Nove Jarše 1.5 11.5
18.0 -1.64
2001 0B15
0W66 0B89 =W86
0B100 1W93 0B81
102.
Jazbec Trpkova Sofija 1500 LJU Nove Jarše 1.5 11.0
17.0 -2.18
2004 0W20
0B68 0W97 0B103 0W104 +*108 =B98
103.
Mihelič Maja 1500 LJU
Nove Jarše 1.5 11.0
16.5 -1.69
2003 0W40
0B65 0W90 1W102 0B88
=B99 0W86
104.
Novak Domen 1500 LJU
Mengeš 1
14.0 19.0 -2.12
2002 0B37
0W64 0W50 0B80
1B102 0W91 0W97
105. Basej Luka 1500 LJU Nove Jarše 1 13.0
18.5 -2.15
2004 0B43
0W58 =B100 =W94 0W95
0B79 0B84
106. Kirasič Peter 1500 LJU Nove Jarše ODSTOPIL -1.68
2004 0W21
0B84 0W49 0B95
0B0 0B0 0B0
107.
Podobnik Anuša 1500 LJU Nove Jarše ODSTOPIL -1.31
2004 0W26
0B99 0W92 0B0 0B0 0B0 0B0
108.
Tomič Mark 1500 LJU
Nove Jarše
ODSTOPIL -0.50
2004 0W96
-*87 -*77 0B0
-*98 -*102 -*93
Arbiter:
Franc Poglajen
WinSvicar verzija 2.00.03 betaLastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 25.3.2011, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj1ps6cs