9.
CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2010/2011
Komenda, 17.6.2011
Končno stanje
Mesto priimek in ime kat ELO LRat
FED šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1.
Žnidarič Anže II 1638 1928 GOR
Stražišče ŠS Tomo Zupan K 6 24.5
34.0 2.17
1999 1B34 1W32 1B8 1W12 1W3
=B2 =W4
2.
Čop Jaka II 1945 NOT Ig ŠK Ig 6 24.0
34.0 1.46
1998 1W22 1B23 1W10 1B5 1W19 =W1
=B6
3.
Leonardi Caterina
WI 1734 2079 LJU Majde Vrhovnik ŠK Komenda 5.5
21.5 30.5 -0.14
1996 1B36 1W38 1B11 1W20 0B1 =W14 1B9
4. Rozman Monika WII 1518 1933 GOR Stražišče ŠS Tomo
Zupan K 5.5 21.0
30.0 0.70
2000 1W26 0B19 1B17 1W38 1B8 1W20 =B1
5. Brinovec David III 1778 1922 CEL Šempeter ŠK Žalec 5.5
20.5 28.5 0.83
2001 1B60 1W35 1B13 0W2 =B16 1W29 1B14
6. Unuk Laura WII 1783 1925 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5.5 20.0
29.0 0.48
1999 1W49 0B14 1W33 1B39 1W10 1B19 =W2
7. Založnik S. Domen IV
1749 SLO Polje ŠK Komenda
5 20.5 29.0
1.77
1997 1W28 0B15 1W24 1B21 1W22 0W9 1B29
8. Petauer Eva III 1802 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 5
20.5 27.5 1.01
1998 1W64 1B39 0W1 1B25 0W4
1B24 1W31
9. Debeljak Vid II
1873 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
5 20.0 28.5
0.47
1996 1B42 1W47 0B19 1W37 1W13 1B7 0W3
10. Dolinar Matic III
1849 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
5 19.0 28.0
0.45
1999 1B51 1W37 0B2 1W41 0B6
1W32 1B19
11. Markošek Maj III
1862 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
5 19.0 27.5
0.37
2001 1B50 1W27 0W3 0B14 1W33 1B39 1W21
12. Kralj Manca WII 1755 2076 DOL Brinje ŠK
Komenda 5 18.5
27.5 -0.68
1997 1W46 1B21 1W30 0B1 0B20 1W38 1B16
13. Dolinar Jan III 1783 GOR Štražišče
ŠS Tomo Zupan K 5 17.0
23.5 0.66
1999 +*66 1B55 0W5 1W56 0B9
1W37 1B20
14. Petauer
Janez IV 1746 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 4.5
23.5 31.5 2.08
1999 1B53 1W6 0B20 1W11 1W31 =B3 0W5
15. Janželj
Lara WII 1953 NOT Ig ŠK Ig 4.5 20.5
28.5 -0.82
1997 0B37 1W7 =B22 =W17 1W18 =B23 1W30
16. Globevnik Gregor III
1780 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
4.5 19.5 28.0
0.77
2002 1W41 0B18 1W34 1B40 =W5 1B30 0W12
17. Jeranko Rok IV 1763 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 4.5
18.5 25.5 1.16
1996 1W61 =B29 0W4 =B15 1W44 =B31 1W37
18. Dolinar Tomaž 1795 GOR Šk,Loka
mesto ŠS Tomo Zup
4.5 18.0 25.5
0.55
2000 +*48 1W16 =B29 0W19 0B15 1B42 1W38
19. Žunič Gregor IV
1761 LJU Majde Vrhovnik ŠK Komenda
4 25.0 33.0
1.19
2000 1B57 1W4 1W9
1B18 0B2 0W6 0W10
20. Novakovič Julian II
1870 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
4 22.5 31.0
0.12
1999 +*44 1B45 1W14 0B3 1W12 0B4
0W13
21. Globevnik Miha IV
1777 GOR Stražišče ŠS Tomo Zupan K
4 20.5
27.5 -0.16
2000 1B59 0W12 1B28 0W7 1B34 1W40 0B11
22. Hreščak Ivana IV
1638 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4
19.5 28.0 1.26
2000 0B2
1W43 =W15 1B45 0B7 1W52 =W23
23. Vidmar Urban IV
1767 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš
4 18.5 26.0
0.23
1996 1B43 0W2 1B44 0W29 1B55 =W15 =B22
24. Flucher Vid IV 1664 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 4
18.0 26.0 0.33
1998 1B40 0W30 0B7 1W50 1B43 0W8
1B44
25. Šket Tilen 1552 CEL Šmarje 4 16.5
23.0 1.90
2003 0B30 1W63 1B35 0W8 0B32 1W47 1W46
26. Unuk Jan IV 1624 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4
15.5 22.5 0.64
2002 0B4
1W57 0B31 0W43 1B62 1W48 1W45
27. Jerič Miha IV 1669 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri Men 4
14.5 21.0 -0.37
2000 1W56 0B11 0W40 0B44 1B61 1W41 1W42
28. Božič Črt 1612 SLO Polje ŠK
Komenda 4 14.0
20.0 0.92
1999 0B7
1W53 0W21 1B64 0B38 1W55 1W39
29. Amon Nejc IV 1623 1943 CEL I.oš Celje ŠD Šentjur
3.5 21.0 30.0 -1.44
2002 1B33 =W17 =W18 1B23 =W30 0B5 0W7
30. Tiselj Peter II 1604 1852 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 3.5 20.5
28.5 -0.35
1996 1W25 1B24 0B12 1W47 =B29 0W16 0B15
31. Drobnič Milan III
1911 NOT h.J.Hribar ŠK Loška dolin 3.5
19.5 25.5 -1.01
1998 -*55 1B66 1W26 1W32 0B14 =W17 0B8
32. Kolšek Jan III 1753 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 3.5
19.0 26.5 -0.38
2000 1W62 0B1 1W42 0B31 1W25 0B10 =W33
33. Suša Maks 1625 NOT Miroslava Vilharja
ŠK Pos
3.5 16.5 24.0
0.68
2003 0W29 1B52 0B6 1W59 0B11 1W57 =B32
34. Devjak Amadej IV 1621 LJU Toneta Čufarja 3.5 15.5
23.0 0.14
1998 0W1
1B61 0B16 1W58 0W21 =B53 1W52
35. Janželj
Nika 1725 NOT Ig ŠK
Ig 3.5 13.5
20.0 -1.28
2002 1W65 0B5 0W25 0B42 1W64 =B54 1W40
36. Rizmanovski
Enej 1648 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
3.5 13.0 19.5 -0.53
2002 0W3
0B41 =W52 0B49 1B66 1W60 1W53
37. Kmetič Val 1639 LJU Trzin ŠS ŠD Loka
pri Meng 3
21.5
28.5 0.40
2003 1W15 0B10 1W48 0B9 1W56 0B13 0B17
38. Urh Zala IV 1775 GOR Orehek ŠK Stari Mayr Kran 3
21.0 28.0 -0.33
2002 1W52 0B3 1W55 0B4
1W28 0B12 0B18
39. Krejič Nik 1698 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 3 19.0
26.0 -0.75
2002 1B63 0W8 1B58 0W6
1B41 0W11 0B28
40. Šubelj Jan 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 3 18.5
24.0 1.08
2004 0W24 1B64 1B27 0W16 1W46 0B21 0B35
41. Hercog Nuša 1500 CEL Hruševec ŠD
Šentjur 3 18.0
25.0 1.18
2003 0B16 1W36 1W45 0B10 0W39 0B27 1W56
42. Flucher Rok IV 1594 CEL Šmarje ŠK Šmarje pri Jelš 3
18.0 24.0 0.61
2001 0W9
1B65 0B32 1W35 1B47 0W18 0B27
43. Lavrih Domen 1500 LJU Vič 3 18.0
23.5 0.87
2002 0W23 0B22 1W49 1B26 0W24 0B46 1B55
44. Drobnič Simona III
1564 NOT h.J.Hribarja ŠK Loška dol 3
17.5 24.0 0.62
2000 -*20 1B54 0W23 1W27 0B17 1B56 0W24
45. Jelen Miha 1712 NOT Ig ŠK Ig 3 15.5 21.5 -1.52
2002 1B58 0W20 0B41 0W22 1B59 1W50 0B26
46. Čop Maruša 1642 NOT Ig ŠK Ig 3 15.0
22.0 -1.15
2001 0B12 1W59 0B56 1W51 0B40 1W43 0B25
47. Bogataj Gašper 1705 GOR Šk.Loka
mesto ŠS Tomo Zup
3 15.0 21.5 -1.21
2000 1W54 0B9 1W62 0B30 0W42 0B25 1W59
48. Založnik S. Gal 1500 SLO Polje ŠK Komenda 3 13.5
18.5 0.53
2003 -*18 1W51 0B37 1W60 0B52 0B26 1W64
49. Gazibarič
Tina 1610 LJU Nove
Jarše 3 13.0
20.0 -0.84
1998 0B6
0W58 0B43 1W36 0B57 1W62 1B54
50. Skvarča Anže III
1559 LJU Mengeš ŠK Komenda
3 13.0
19.5 -0.12
1996 0W11 0B56 1W61 0B24 1W58 0B45 1W57
51. Misja Marko 1521 CEL Šmarje 3 13.0
19.5 -0.12
2000 0W10 0B48 1W53 0B46 0W54 1B61 1W58
52. Kralj Matej 1500 DOL Brinje ŠK
Komenda 2.5 17.0
23.5 0.05
2003 0B38 0W33 =B36 1W54 1W48 0B22 0B34
53. Petauer Ana
Marija 1500 CEL Šmarje ŠK
Šmarje pri Jelš 2.5 16.0
21.5 -0.01
2003 0W14 0B28 0B51 1W66 1B60 =W34 0B36
54. Trplan
Filip 1500 LJU
Poljane 2.5 15.0
19.5 -0.19
2004 0B47 0W44 1W66 0B52 1B51 =W35 0W49
55. Grošelj Kaja 1597 LJU Rodica Šahovsko
društvo D 2 17.0
23.0 -1.55
2002 +*31 0W13 0B38 1B62 0W23 0B28 0W43
56. Zidar Jure 1500 CEL Šmarje ŠK Šmarje
pri Jelš 2 16.5
24.0 -0.39
2002 0B27 1W50 1W46 0B13 0B37 0W44 0B41
57. Malkoč Tilen 1500 NOT Miroslava
Vilharja 2 15.5
20.5 -0.47
2004 0W19 0B26 0B60 1W65 1W49 0B33 0B50
58. Poglajen Klemen 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 2 15.0 19.5 -0.55
2002 0W45 1B49 0W39 0B34 0B50 1W65 0B51
59. Hlade Rok 1500 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 2 14.0
19.0 -0.28
2003 0W21 0B46 1W63 0B33 0W45 1B64 0B47
60. Štravs Lan 1601 CEL Šmarje 2 13.0
19.5 -1.76
2000 0W5
0B62 1W57 0B48 0W53 0B36 1W65
61. Majcen Jure 1500 CEL Šmarje 1.5 15.0
20.5 -1.19
2002 0B17 0W34 0B50 1B63 0W27 0W51 =B66
62. Marn Jan 1500 LJU Nove Jarše 1.5 13.0
18.5 -0.84
2004 0B32 1W60 0B47 0W55 0W26 0B49 =W63
63. Vogrinc Žiga 1500 LJU Komenda-Moste 1.5
9.0 14.0 -1.67
2004 0W39 0B25 0B59 0W61 0B65 1W66 =B62
64. Cizerle Anja 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 1 16.0
22.0 -1.72
2003 0B8
0W40 1B65 0W28 0B35 0W59 0B48
65. Pibernik Ana 1500 LJU Komenda-Moste 1 10.5
15.0 -1.95
2004 0B35 0W42 0W64 0B57 1W63 0B58 0B60
66. Drobnič Rok 1500 NOT h.Janeza
Hribarja 0.5 12.5
18.5 -1.91
2005 -*13 0W31 0B54 0B53 0W36 0B63 =W61
Arbiter:
Franc Poglajen
WinSvicar verzija 2.00.03 betaLastnik: Franc Poglajen
Komenda,
Slovenija, 17.6.2011, 7 kol svicar
Igralni cas: 15
minut Datoteka: C:/ko1ps9cm