2.
TURNIR MLADIH 2014/2015
Mengeš; 24. 10. 2014
KONČNO STANJE
Mesto
Priimek in ime Kat ELO LRat reg šola
- klub Točke MBuch Buch W-We
1. Markošek Maj II 1728 2141 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6 25.5
34.5 0.48
(2001) 1B43 1W11 1B5 1W12 =B2
=W4 1B7
2. Straže Matija III 1599 1964 LJU Vodice Šahovsko
društvo D 6 23.0
32.0 1.82
(2002) 1B36 1W18 1B14 1B3 =W1
=W12 1B13
3. Urh Zala WI 1730 2033 GOR ŠK Stari Mayr Kranj
5.5 24.5 33.5
0.52
(2002) 1B35 1W9 1B7
0W2 1B17 1W6 =B5
4. Brilej Jaka II 1534 2025 CEL III. oš Celje Celjski ŠK
5.5 23.0 32.0
1.04
(2003) 1W44 1B21 =W13 1B6 =W8
=B1 1W12
5. Piciga Aleksander IV 1393 1909 LJU Vič ŠK Litija 5.5 22.5
31.5 1.51
(2001) 1W40 1B22 0W1 1B10 1W35 1B8
=W3
6. Marn Jan III 1447 1946 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5
22.5 31.0 0.45
(2004) 1B39 1W27 1B23 0W4 1B9
0B3 1W18
7. Faganel Kaja III 1395 1924 LJU Mirana Jarca Šahovsko
dru 5 22.0
31.0 0.98
(2003) 1B42 1W30 0W3 1B13 1B18 1W15 0W1
8. Tisaj Domen IV 1578 2081 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 5 22.0
30.5 -0.52
(2002) 1W37 =B29 1B26 1W16 =B4 0W5
1B14
9. Štruklec Jakob Vid 1784 LJU Mengeš ŠD Mengeš-Trzin 5
20.0 28.5 0.88
(2003) 1W34 0B3 1W39 1B19 0W6
1B25 1W17
10. Grošelj Kaja III 1355 1766 LJU Rodica Šahovsko
društvo D 5 18.5
25.0 1.31
(2002) 1B56 1W15 0B12 0W5 1B38 1W41 1B23
11. Pritržnik
Maj IV 1819 CEL Dobrna Celjski ŠK 5
16.5 25.0 0.23
(2004) 1W58 0B1 1W38 0B35 1W36 1B20 1W19
12. Vasiljevič Jan II 1507 1933 PRI Tolmin ŠD Posočje 4.5
24.5 34.0 0.38
(2000) 1W31 1B20 1W10 0B1 1W23 =B2
0B4
13. Ahtik Staš IV 1445 1848 LJU Trzin ŠK
Komenda 4.5 21.5
31.0 0.71
(2001) 1B25 1W32 =B4 0W7
1B30 1W29 0W2
14. Lavrih Domen IV 1564 1841 LJU Vič ŠK Litija 4.5 21.5
30.0 0.79
(2002) 1W45 1B19 0W2 1B20 =B15 1W16 0W8
15. Unuk Jan III 1566 1947 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 20.5
28.5 -0.57
(2002) 1W38 0B10 1W24 1B22 =W14 0B7 1W29
16. Širaj Anej III 1466 1871 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 4.5 19.0
26.0 0.22
(2003) 1W46 =B24 1W29 0B8 1W21 0B14 1W30
17. Mihelič Vesna WII
1875 LJU Nove Jarše ŠK Komenda
4 20.5 29.0 -0.69
(2006) 1B33 0W26 1B36 1W27 0W3 1B22 0B9
18. Trplan Filip IV 1248 1768 LJU Poljane ŠK
Komenda 4 20.0
27.5 0.29
(2004) 1W47 0B2 1W42 1B26 0W7
1B35 0B6
19. Založnik S. Gal 1575 LJU Polje ŠK Komenda 4 19.5
27.5 1.28
(2003) +*60 0W14 1B44 0W9 1B37 1W27 0B11
20. Pibernik Ana WII
1723 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
4 19.0 26.5
0.08
(2004) 1B41 0W12 1B25 0W14 1B42 0W11 1B36
20. Drobnič Rok 1189 1778 NOT h.J. Hribarja ŠK
Loška do 4 19.0
26.5 -0.18
(2005) 1B53 0W4 1B31 =W30 0B16 =W24 1B33
22. Čopi Gašper 1735 PRI Tolmin ŠD
Posočje 4
18.5 26.0 0.20
(2000) 1B49 0W5 1B33 0W15 1B31 0W17 1B35
23. Paternoster Janez III
1823 LJU Zadobrova ŠK Komenda
4 18.5 25.5 -0.38
(2006) 1B50 1W52 0W6 1B37 0B12 1W26 0W10
24. Sraka Lan 1713 LJU Vič ŠK En Passant
4 18.0 25.5
0.37
(2005) +*59 =W16 0B15 1W44 0B29 =B21 1W39
25. Olenik Čampa Rudi 1502 LJU Monte
Sori Ljubljana Šaho 4
18.0 25.0 2.00
(2007) 0W13 1B59 0W20 1B46 1B32 0W9 1W43
26. Bogataj Gašper 1371 1718 GOR Šk.Loka
mesto ŠS T. Zupan 4 18.0
24.5 0.54
(2000) 1W48 1B17 0W8 0W18 1B40 0B23 1W38
27. Jeršič Aleks IV
1755 LJU Vič ŠK En Passant 4
17.0 24.0 -0.39
(2006) 1W54 0B6 1W40 0B17 1W39 0B19 1W37
28. Škrjanc Vito 1500 LJU Poljane 4 13.0
18.5 1.00
(2004) 0B32 1B45 0W37 1B49 1W50 0B31 1W46
29. Mazzini Katarina IV 1265 1816 LJU Vič ŠK Komenda 3.5 20.5
27.5 -0.04
(2003) 1B55 =W8 0B16 1W32 1W24 0B13 0B15
30. Paternoster Jošt 1730 LJU Zadobrova ŠK Komenda 3.5
18.5 24.0 -0.20
(2002) 1W57 0B7 1W46 =B21 0W13 1B34 0B16
31. Tomac Kristof 1536 LJU Poljane 3.5 18.0
23.5 1.06
(2004) 0B12 1W56 0W21 1B58 0W22 1W28 =B32
32. Ponebšek
Nik 1709 ZAS Šmartno pri
Litiji 3.5 17.5
23.5 -0.97
(2000) 1W28 0B13 1W58 0B29 0W25 1B47 =W31
33. Lajovic Maks 1508 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 3.5 16.5
22.0 1.14
(2005) 0W17 1B48 0W22 =B34 1W46 1B44 0W21
34. Lavrih Jernej 1500 Zas
Šmartno pri Litiji 3.5 15.0
20.5 0.81
(2002) 0B9
0W35 1B57 =W33 1B45 0W30 1B41
35. Ocepek Jan IV 1318 1623 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 3 22.0
29.0 0.51
(2002) 0W3
1B34 1B51 1W11 0B5 0W18 0W22
36. Širaj Svit 1065 1615 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 3 18.5
26.0 0.16
(2006) 0W2
1B47 0W17 1B45 0B11 1W40 0W20
37. Kavčič Bor 1637 PRI Franceta Bevka ŠD
Posočje 3 17.5
24.0 -0.31
(2005) 0B8
1W50 1B28 0W23 0W19 1B48 0B27
38. Mencin Nal 1544 LJU Vič 3 17.0
23.5 0.58
(2003) 0B15 1W53 0B11 1W47 0W10 1B51 0B26
39. Matičič Benjamin 1536 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 3 16.5
22.0 0.59
(2007) 0W6
1B57 0B9 1W48 0B27 1W58 0B24
40. Zrim Fabiani
Tara 1509 LJU Mengeš ŠS ŠD
Loka pri Men 3 16.0
23.0 0.61
(2005) 0B5
1W41 0B27 1W52 0W26 0B36 1W48
41. Sedej David 1500 LJU Mengeš 3 16.0
23.0 -0.17
(2005)
0W20 0B40 1B53 +*59 1W43 0B10 0W34
42. Izlakar Marcel 1514 ZAS Šmartno pri Litiji 3
15.0 21.5 0.64
(2000) 0W7
1B54 0B18 1W51 0W20 0B43 1B49
43. Grad Danijel 1667 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 3 14.5
22.5 -1.38
(2005) 0W1
0B58 1B52 1W50 0B41 1W42 0B25
44. Zlatanovič
Marcus IV 1619 PRI Franceta Bevka ŠD Posočje 3
14.5 21.5 -0.64
(2005) 0B4
1W55 0W19 0B24 1B49 0W33 1W47
45. Bogataj Neža 1500 GOR Škofja Loka
mesto 2.5 14.0
19.5 -0.46
(2006) 0B14 0W28 1B56 0W36 0W34 =B53 1W51
46. Kepa Evgen 1503 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 17.0
22.0 -0.80
(2000) 0B16 1W49 0B30 0W25 0B33 1W57 0B28
47. Medved Jakob 1500 LJU Mengeš 2 14.5
20.5 -1.02
(2006) 0B18 0W36 +*59 0B38 1W52 0W32 0B44
48. Sicherl Lan 1500 LJU Mengeš 2 14.5
20.5 -1.47
(2007) 0B26 0W33 +*60 0B39 1W53 0W37 0B40
49. Potočnik Vid 1500 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri
Men 2 14.0
20.0 -1.03
(2006) 0W22 0B46 1B55 0W28 0W44 1B50 0W42
50. Gregorc Tim 1500 LJU Mengeš 2 14.0
18.5 -0.73
(2003) 0W23 0B37 1W54 0B43 0B28 0W49 1B57
51. Štiftar Timon 1500 LJU Mengeš 2
13.0 18.0 -1.75
(2005) 0B52 +*60 0W35 0B42 1W54 0W38 0B45
52. Vale Ian 1500 LJU Trzin 2 12.5
18.0 -0.90
(2006) 1W51 0B23 0W43 0B40 0B47 =W55 =W54
53. Markovič Martina 1500 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 2 12.0
17.0 -1.11
(2006) 0W21 0B38 0W41 1B56 0B48 =W45 =B55
54. Potočnik Neža 1500 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 2 11.0
16.0 -1.17
(2007) 0B27 0W42 0B50 =W55 0B51 1W56 =B52
55. Lah Oskar 1500 LJU Mengeš 2 11.0
15.5 -0.97
(2007) 0W29 0B44 0W49 =B54 =W56 =B52 =W53
56. Potočnik Ajda 1500 LJU Mengeš 1.5 12.0
17.5 -2.13
(2007) 0W10 0B31 0W45 0W53 =B55 0B54 +*60
57. Rot Marko 1500 LJU Mengeš 1 13.0
18.0 -2.66
(2005) 0B30 0W39 0W34 +*60 0B58 0B46 0W50
58. Klopčič Klemen 1500 LJU Franceta Bevka ODSTOPIL -0.04
(2003) 0B11 1W43 0B32 0W31 1W57 0B39 39B0
59. Zorko Uroš 1500 LJU Majde Vrhovnik ODSTOPIL -0.50
(2007) -*24 0W25 -*47 -*41 0B0 0B0 0B0
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.08
Lastnik:
Franc Poglajen
Mengeš,
Slovenija, 24.10.2014, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:\me14p2tm