5.
TURNIR MLADIH 2014/2015
Ljubljana; 16. 1. 2015
KONČNO STANJE
Mesto Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola
- klub Točke MBuch Buch W-We
1. Markošek Maj II 1780 2182 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6 23.0
33.0 0.22
(2001) 1B17 1W22 =B12 1W13 1B8 1B2
=W3
2. Vasiljevič Jan II 1507 1968 PRI Franceta Bevka ŠD
Posočje 6 22.5
31.5 2.02
(2000) 1B40 1W28 1B24 1W5 1B7
0W1 1B6
3. Tisaj Domen III 1682 2070 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 5.5 24.0
33.0 0.88
(2002) 1B34 1W16 1B6 0W7
1B9 1W5 =B1
4. Lavrih Domen IV 1535 1944 LJU Vič ŠK Litija 5.5
21.0 27.5 1.05
(2002) 1B52 1W21 0B5 1W28 1B16 =W11 1B8
5. Šubelj Jan II 1776 2188 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 5 25.0
35.0 -0.68
(2004) 1W18 1B10 1W4 0B2
1W14 0B3 1B11
6. Trplan Filip IV 1285 1899 LJU Poljane ŠK
Komenda 5 22.5
30.0 0.56
(2004) 1B49 1W20 0W3 1B26 1W17 1B7
0W2
7. Piciga Aleksander IV 1416 1973 LJU Vič ŠK Litija 5 21.5
30.5 0.06
(2001) 1W33 1B19 1W32 1B3 0W2
0W6 1B16
8. Širaj Anej III 1410 1889 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 5 21.5
30.5 1.31
(2003) 1W36 1B41 1B11 1W12 0W1 1B13 0W4
9. Paternoster Janez III 1232 1836 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 5 19.5
28.5 0.56
(2006) 1W30 0B13 1B29 1W21 0W3 1B25 1W19
10. Mlakar Matej IV 1402 1827 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 5 19.5
26.5 0.87
(2003) 1B47 0W5 1B34 1W20 0B11 1W17 1B18
11. Marn Jan III 1446 2007 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 23.5
32.5 -0.30
(2004) 1W27 1B15 0W8 1B19 1W10 =B4
0W5
12. Jelen Miha IV 1564 1988 NOT Ig ŠK Ig 4.5 21.0
30.0 -0.61
(2002) 1W37 1B25 =W1 0B8
1W29 0B14 1W23
13. Lozar Denis 1750 PRI Dobravje ŠD Čaven Ajdovšč 4.5
21.0 30.0 1.08
(2001) +*56 1W9 =B14 0B1
1W32 0W8 1B28
14. Mazzini Katarina IV 1253 1858 LJU Vič ŠK Komenda 4.5 20.5
28.5 0.42
(2003) 1B42 =W29 =W13 1B27 0B5 1W12 =W15
15. Bogataj Gašper 1371 1790 GOR Šk.Loka
mesto ŠS T. Zupan 4.5
18.5 25.5 0.26
(2000) 1B44 0W11 1B33 0W16 1B34 1W20 =B14
16. Knap Jaša 1745 LJU Maksa
Pečarja 4 21.0
28.5 0.72
(2002) 1W48 0B3 1W40 1B15 0W4
1B32 0W7
17. Kavčič Bor 1647 PRI Franceta Bevka ŠD
Posočje 4 20.0
28.5 0.93
(2005) 0W1
1B50 1W38 1W18 0B6 0B10 1W35
18. Koderman Maj 1688 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 19.5
27.0 0.86
(2005) 0B5
1W45 1W39 0B17 1B24 1W22 0W10
19. Kaluža Dominik 1026 1703 NOT Mirolava
Vilharja ŠK Post 4 19.0
26.5 0.40
(2006) 1B31 0W7 1B37 0W11 1B33 1W39 0B9
20. Založnik S. Gal 1190 1604 LJU Polje ŠK Komenda 4 18.5
24.0 0.99
(2003) 1W55 0B6 1W42 0B10 1W35 0B15 1W36
21. Ponebšek
Nik 1702 ZAS
Šmartno 4 17.5
24.5 0.06
(2000) 1W51 0B4
1W49 0B9 1W36 0B23 1W27
22. Štruklec Jakob Vid 1787 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 4 16.0
24.0 -0.68
(2003) 1W50 0B1 0W27 1B48 1W40 0B18 1W33
23. Skomina Tej IV 1563 PRI Danila Lokarja ŠD Čaven A 4
16.0 22.0 1.03
(2003) =B43 0W32 =B30 1B41 1W52 1W21 0B12
24. Sraka Lan 1782 LJU Vič ŠK En Passant
4 15.5 24.0 -0.81
(2005) 1B45 1W38 0W2 0B32 0W18 1B43 1W40
25. Vah Denis 1229 1702 LJU Trnovo ŠK En Passant
4 15.0 20.5
0.03
(2003) 1B54 0W12 0B36 1W43 1B47 0W9 1B37
26. Čopi Gašper 1651 PRI Franceta Bevka ŠD
Posočje 4 14.0
21.0 -0.16
(2000) 0B38 1W43 1B35 0W6 0B39 1W47 1B32
27. Mencin Nal 1631 LJU Vič 3.5 19.5
26.0 1.02
(2003) 0B11 1W47 1B22 0W14 =B28 1W29 0B21
28. Parkelj Nejc 1728 LJU Maksa Pečarja 3.5 18.0
25.0 -0.33
(2001) 1W53 0B2 1W52 0B4
=W27 1B30 0W13
29. Knap Matej 1673 LJU Maksa
Pečarja 3.5 18.0
25.0 0.23
(2004)
1W46 =B14 0W9 1W36 0B12 0B27 1B39
30. Mahmutovič Edin 1537 LJU Nove Fužine 3.5 16.5
22.5 0.61
(2003) 0B9
0W35 =W23 1B53 1B31 0W28 1B43
31. Halilović Elma 1500 LJU Nove Jarše 3.5 13.0
18.5 0.40
(2006) 0W19 0B37 1W50 =B52 0W30 1B49 1B45
32. Lajovic Maks 1537 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 3 20.0
28.0 0.91
(2005) 1W35 1B23 0B7 1W24 0B13 0W16 0W26
33. Sraka Luna 1518 LJU Vič ŠK En Passant
3 18.0 25.0
0.80
(2006) 0B7
1W44 0W15 1B46 0W19 1B41 0B22
34. Ocepek Jan IV 1224 1689 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 3 17.5
25.0 -0.75
(2002) 0W3
1B48 0W10 1B38 0W15 0B35 1W51
35. Kovačič David 1500 LJU Trzin 3 17.5
24.5 0.43
(2005) 0B32 1B30 0W26 1W37 0B20 1W34 0B17
36. Jelen Anja WII 1119 1597 NOT Ig ŠK Ig 3 17.5
23.0 -0.02
(2006) 0B8
1W54 1W25 0B29 0B21 1W51 0B20
37. Lavrih Jernej 1527 ZAS Šmartno 3 17.5
22.5 0.22
(2002) 0B12 1W31 0W19 0B35 1B55 1W38 0W25
38. Mićić Nikolina 1500 LJU Nove Jarše 3 17.0
23.0 0.59
(2007) 1W26 0B24 0B17 0W34 1W42 0B37 1B47
39. Đokić Pavle 1521 LJU Vodmat
ŠK Komenda 3 17.0
22.5 -0.12
(2008) 0W41 +*56 0B18 1B49 1W26 0B19 0W29
40. Olenik Čampa Rudi 1607 LJU Montessori
Šahovsko društ
3 16.5 23.5
0.11
(2007) 0W2
1B53 0B16 1W44 0B22 1W48 0B24
41. Pregelj Klemen 1546 PRI Danila Lokarja ŠD
Čaven A 3 15.0
21.5 -0.16
(2004) 1B39 0W8 0B43 0W23 1B44 0W33 1B52
42. Bola Ujčič Nace 1540 LJU Maksa Pečarja 3 13.0
18.0 -0.34
(2005) 0W14 1B46 0B20 0W47 0B38 1W54 1B48
43. Stupar Teo IV 1627 PRI Danila Lokarja ŠD Čaven A 2.5
18.5 25.0 -1.15
(2001) =W23 0B26 1W41 0B25 1B45 0W24 0W30
44. Getov Samardžija Filip 1500 LJU Mengeš ŠS ŠD Loka pri Men 2.5
12.5 17.5 -0.42
(2006) 0W15 0B33 1W55 0B40 0W41 =B46 1B53
45. Bangiev
Matej 1500 LJU Maksa
Pečarja 2.5 12.5
17.0 -0.23
(2006) 0W24 0B18 =W53 1B54 0W43 1B52 0W31
46. Zabukovec Laura 1500 LJU Nove Jarše 2.5 12.5
16.5 -1.18
(2006) 0B29 0W42 +*56 0W33 0B48 =W44 1B54
47. Cizerle Anja 1500 ZAS Šmartno 2 17.5
23.0 -0.43
(2003) 0W10 0B27 1W54 1B42 0W25 0B26 0W38
48. Flisar Martin Alojz 1500 LJU Maksa Pečarja 2 15.0
21.0 -0.40
(2007) 0B16 0W34 1B51 0W22 1W46 0B40 0W42
49. Melkič Mark 1525 LJU Maksa Pečarja 2 13.0
18.5 -1.47
(2006) 0W6
1B55 0B21 0W39 0B51 0W31 +*56
50. Bole Niki Gaber 1500 LJU Maksa Pečarja 2 13.0
17.5 -0.46
(2006) 0B22 0W17 0B31 0W51 1W53 -*55 1B55
51. Kepa Evgen 1501 ZAS Šmartno 2 12.0
17.5 -0.82
(2000) 0B21 0W52 0W48 1B50 1W49 0B36 0B34
52. Matičič Benjamin 1516 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 1.5 16.5
24.0 -1.26
(2007) 0W4
1B51 0B28 =W31 0B23 0W45 0W41
53. Gregorc Tim 1500 LJU Mengeš 1.5 14.0
18.5 -2.01
(2003) 0B28 0W40 =B45 0W30 0B50 +*56 0W44
54. Kralj Luka 1500 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 1 12.5
17.5 -2.55
(2007) 0W25 0B36 0B47 0W45 +*56 0B42 0W46
55. Lapanje Ajda 1500 LJU Nove Jarše 1 12.0
17.5 -2.29
(2007) 0B20 0W49 0B44 +*56 0W37 -*50 0W50
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.11
Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 16.1.2015, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:\lj15p5tm