Ljubljana; 20. 2. 2015
Končno stanje
Mesto Priimek in ime
Kat ELO LRat
reg šola -
klub Točke MBuch Buch W-We
1. Amon Nejc I 2070 2201 CEL I. oš Celje ŠD Šentjur
6.5 24.5 32.0
0.78
(2002)
1B46 1W14 1B5 1W11 1B3 1W7
=B2
2. Urh Zala WI 1800 2034 GOR Orehek ŠK Stari
Mayr Kran 5.5
23.5 33.0 0.78
(2002) 1B36 1W16 1B9 0W12 1B10 1W8
=W1
3. Jelen Miha IV 1564 1978 NOT Ig ŠK Ig 5.5 22.5
32.0 1.09
(2002) 1B29 1W34 =B6 1W13 0W1
1B12 1B9
4. Lavrih Domen IV 1535 1960 LJU Vič ŠK Litija 5 22.5
31.0 0.74
(2002) 1B26 1W32 =B12 1W6 =B7
=W5 =B11
5. Piciga Aleksander IV 1416 1974 LJU Vič ŠK Litija 5 22.0
32.0 0.35
(2001) 1W27 1B15 0W1 1B30 1W16 =B4
=W6
6. Mazzini Katarina IV 1253 1864 LJU Vič ŠK Komenda 5 22.0
30.0 0.93
(2003) 1B41 1W19 =W3 0B4
1W23 1B13 =B5
7. Mihelič Vesna WII 1090 1906 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5 21.5
31.0 0.87
(2006) 1W35 =B23 1B8 1W17 =W4
0B1 1W20
8. Jeršič Aleks IV 1426 1861 LJU Vič ŠK En Passant
5 20.5 28.5
0.39
(2006) 1W44 1B24 0W7 1B35 1W19 0B2
1B21
9. Širaj Anej III 1410 1896 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 5 20.0
28.0 0.73
(2003)
1W39 1B30 0W2 1B24 1W34 1B11 0W3
10. Štruklec Jakob Vid 1795 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 5 19.5
25.0 1.37
(2003) 1B54 0W11 1B37 1W14 0W2 1B29 1W18
11. Vasiljevič Jan II 1507 2002 PRI France Bevk ŠD
Posočje 4.5 23.5
33.0 0.29
(2000) 1W37 1B10 1W18 0B1 1B12 0W9
=W4
12. Marn Jan III 1446 2036 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 22.5
31.5 -0.27
(2004) 1W31 1B20 =W4 1B2
0W11 0W3 1B23
13. Lozar Denis 1759 PRI Dobravje ŠD Čaven Ajdovšč 4.5
20.0 28.5 1.02
(2001) =W25 1B31 1W23 0B3 1W15 0W6
1B34
14. Jereb Lana WII 1354 1834 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
4.5 18.5 27.5
0.00
(2003) 1W42 0B1 1W36 0B10 1W37 =B17 1B24
15. Zlatanovič
Marcus IV 1782 PRI Franceta Bevka ŠD Posočje 4.5
17.5 24.5 -0.26
(2005) 1B50 0W5 =B27 1W40 0B13 1W25 1B26
16. Bogataj Gašper 1371 1794 GOR Šk.Loka
mesto ŠS T. Zupan 4 20.0
27.5 0.28
(2000) 1W47 0B2 1W29 1B18 0B5
=W24 =W17
17. Kaluža Dominik 1026 1725 NOT MiroslavaVilharja
ŠK Post 4 19.5
27.0 0.24
(2006)
=B40 1W22 1B25 0B7 =W27 =W14 =B16
18. Trplan Filip IV 1285 1904 LJU Poljane ŠK
Komenda 4 18.5
25.5 -0.94
(2004) 1B38 1W28 0B11 0W16 1B46 1W32 0B10
19. Širaj Svit 1032 1662 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 4 17.5
23.5 0.65
(2006) 1W48 0B6 1W51 1W28 0B8
0B20 1W38
20. Mlakar Matej IV 1402 1839 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 4 17.0
24.0 -0.40
(2003) 1B49 0W12 1B46 0W34 1B31 1W19 0B7
21. Vidmar Klara IV 1378 1792 LJU Sostro ŠK
Komenda 4 16.0
23.0 0.52
(2002) -*22 -*51 1B47 1B38 1W39 1B34 0W8
22. Založnik S. Gal 1190 1644 LJU Polje ŠK Komenda 4 15.0
22.0 -0.33
(2003) +*21 0B17 0W24 0B26 1W47 1B37 1W36
23. Ponebšek
Nik 1704 ZAS Šmartno
pri Litiji 3.5 21.0
28.5 0.31
(2000) 1B33 =W7 0B13 1W25 0B6
1W40 0W12
24. Ocepek Jan IV 1224 1657 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 3.5 20.0
26.0 0.56
(2002) 1B51 0W8 1B22 0W9
1B35 =B16 0W14
25. Skomina Tej IV 1631 SLO ŠD Čaven Ajdovščina 3.5
18.0 24.5 0.28
(2003)
=B13 1W40 0W17 0B23 1W33 0B15 1B46
26. Lavrih Jernej 1533 ZAS Šmartno pri
Litiji 3.5 18.0
24.0 1.29
(2002) 0W4
1B53 0B34 1W22 =W30 1B27 0W15
27. Sydorchuk
Danil 1548 LJU Daniel
Kumar ŠK Ljubljana 3.5 18.0
23.0 0.96
(2004) 0B5
1W54 =W15 1B39 =B17 0W26 =B28
28. Jelen Anja WII 1119 1669 NOT Ig ŠK Ig 3.5 17.5
24.5 -0.44
(2006) 1W43 0B18 1W38 0B19 0W29 1B30 =W27
29. Tomac Krištof 1572 LJU Polajana
ŠK Ljubljana 3.5 17.5
24.0 1.09
(2004) 0W3
1B52 0B16 1W51 1B28 0W10 =B32
30. Županič Lekšan Uroš 1665 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 3.5 17.0
24.5 -0.18
(2006) 1B45 0W9 1B41 0W5
=B26 0W28 1B42
31. Čopi Gašper 1647 PRI France Bevk ŠD
Posočje 3.5 16.0
22.5 0.01
(2000) 0B12 0W13 1B50 1W41 0W20 =B42 1B40
32. Kavčič Bor 1706 PRI Franceta Bevka ŠD
Posočje 3.5 16.0
22.0 -0.49
(2005) 1W53 0B4 0W35 1B42 1W36 0B18 =W29
33. Melihen
Žiga 1500 LJU
Sostro 3.5 13.5
19.0 0.46
(2004) 0W23 =B39 0B40 1W44 0B25 1W49 1B41
34. Pibernik Ana WII 1739 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 3
22.0 29.0 -0.31
(2004) 1W52 0B3 1W26 1B20 0B9
0W21 0W13
35. Škrjanc Vito 1523 LJU Poljane ŠK
Ljubljana 3 17.0
24.0 0.78
(2004) 0B7
1W50 1B32 0W8 0W24 0B36 1W48
36. Škrbec Leon 1615 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 3 16.5
24.0 -0.09
(2007) 0W2
1B47 0B14 1W49 0B32 1W35 0B22
37. Uštar Jure 1584 LJU Gradec Šahovsko
društvo D 3 16.5
23.5 0.22
(2008) 0B11 1W49 0W10 1B48 0B14 0W22 1B47
38. Halilović Elma 1522 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3
16.5 22.5 0.75
(2006) 0W18 1B43 0B28 0W21 1B53 1W46 0B19
39. Premk Simon 1514 LJU Poljane 2.5 18.0
25.0 0.23
(2006) 0B9
=W33 1B45 0W27 0B21 1B48 -*43
40. Matičič Benjamin 1500 LJU Trzin ŠD
Mengeš-Trzin 2.5 18.0
25.0 0.26
(2007) =W17 0B25 1W33 0B15 1W45 0B23 0W31
41. Bajc Val 1500 LJU Sostro 2.5 15.5
23.0 -0.18
(2006) 0W6
1B44 0W30 0B31 =W43 1B45 0W33
42. Kepa Evgen 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2.5 13.5
19.0 0.27
(2000) 0B14 0W46 1B53 0W32 1B51 =W31 0W30
43. Mencin Matic 1500 LJU Danila Kumarja 2.5 13.5
17.0 -0.04
(2002) 0B28 0W38 1B54 0W46 =B41 1W44 -*39
44. Getov Samardži
Filip 1500 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 2.5 12.5
17.5 -0.60
(2006) 0B8
0W41 =W48 0B33 1W54 0B43 1B50
45. Pibernik Tilen 1500 LJU Komenda-Moste 2.5 11.0
15.5 -0.76
(2006) 0W30 =B48 0W39 1B52 0B40 0W41 1B53
46. Mencin Nal 1657 LJU Vič 2
17.5 26.5 -1.17
(2003) 0W1
1B42 0W20 1B43 0W18 0B38 0W25
47. Košir Žiga 1500 LJU Sostro 2 15.5
21.5 -0.33
(2003) 0B16 0W36 0W21 1B50 0B22 1W53 0W37
48. Veršnjk
Martin 1500 LJU
Sostro 2 13.5
19.5 -1.12
(2003) 0B19 =W45 =B44 0W37 1B49 0W39 0B35
49. Jereb Leon 1500 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos
2 13.0 17.0 -0.84
(2007) 0W20 0B37 1W52 0B36 0W48 0B33 1W54
50. Lesar David 1500 LJU Sostro 2 12.5
18.0 -0.93
(2003) 0W15 0B35 0W31 0W47 1B52 1B51 0W44
51. Čučulović
Erazem 1500 LJU Sostro 1.5 14.0
19.5 -1.98
(2005) 0W24 +*21 0B19 0B29 0W42 0W50 =B52
52. Markovič Natalija 1500 LJU Sostro 1.5 11.0
14.5 -1.60
(2005) 0B34 0W29 0B49 0W45 0W50 1B54 =W51
53. Melihen
Lara 1500 LJU
Sostro 1 13.5
17.0 -2.16
(2007) 0B32 0W26 0W42 1B54 0W38 0B47 0W45
54. Kotnik Rožle 1500 LJU Sostro 0
12.5 18.5 -3.08
(2007) 0W10 0B27 0W43 0W53 0B44 0W52 0B49
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.11
Lastnik:
Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 20.2.2015, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:\lj15p6tm