Ljubljana, oš
Poljane; 27.5.2016
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit ELO LRat REG Šola - klub Točke Buch MBuch W-We
1. Marn Jan III 1566 2083 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 6.5 24.0
33.5 1.81
(2004) 1W25 1B11 1W5 1B2 1W7
1B4 =W6
2. Tisaj Domen II 1666 2170 LJU Mengeš ŠK Komenda 6 22.5
32.5 0.26
(2002) 1B22 1W13 1B12 0W1 1W3 1B10 1W8
3. Sraka Lan
1277 1884 LJU Vič ŠK En Passant 5.5 22.5
30.5 2.06
(2005) 1B44 1W20 =B4 1W8 0B2
1B7 1W9
4. Vidmar
Klara IV 1473 1973 LJU Sostro ŠK Komenda 5 22.0
32.0 0.75
(2002) 1W24 1B14 =W3 =B7
1W12 0W1 1B13
5. Jeršič Aleks III
1448 1969 LJU Vič ŠK En Passant 5 20.5
31.0 0.27
(2006) 1B19 1W21 0B1 1W16 0B9 1W15 1B12
6. Paternoster
Janez III
1226 1934 LJU Zadobrova ŠK Komenda 5 20.5
30.0 0.39
(2006) 1W30 =B17 =W8 1B26 1W15 =B9 =B1
7. Mihelič
Vesna WII 1317 2024 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4.5 22.5
31.0 -0.20
(2006) 1B41 1W28 1B10 =W4 0B1 0W3
1W14
8. Zidar
Jernej 1174 1861 LJU Janka Modra ŠK Komenda 4.5 22.0 31.0
0.48
(2007) 1B29 1W18 =B6 0B3 1W20 1W22 0B2
9. Trplan Filip
IV 1299 1877 LJU Poljane ŠK Komenda 4.5 21.5 29.0
0.53
(2004) 1W37 =B23 =W17 1B14
1W5 =W6 0B3
10. Mlakar
Matej IV 1367 1934 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda 4.5 21.0 30.0
0.27
(2003) 1B31 1W16 0W7 1B17 1W18
0W2 =B11
11. Štruklec Jakob Vid III 1251 1842
LJU Mengeš ŠD Mengeš-Trzin 4.5 17.5
26.0 0.03
(2003) 1B32 0W1 0B22 1W39 1B24
1W33 =W10
12. Olenik
Čampa Rudi IV 1891 LJU Montessori ŠD Domžale 4 21.0 30.0 -0.05
(2007) 1W27 1B33 0W2 1B24 0B4 1W18 0W5
13. Halilovič
Elma 1070 1859 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 4 20.0
29.0 -0.05
(2006) 1W35 0B2 1W23 0B15 1W25
1B17 0W4
14. Vah
Denis IV 1322 1836 LJU Vič ŠD Vrhnika 4 19.5
26.5 -0.22
(2003) 1B38 0W4 1B19 0W9 1B30 1W26 0B7
15. Žličar
Jure 1717 LJU Poljane 4 19.0
27.0 0.85
(2007) 0W23 1B26 1W29 1W13
0B6 0B5 1W30
15. Sraka Luna
1340 1798 LJU Vič ŠK En Passant 4 19.0
27.0 -0.35
(2006) 1W36 0B10 1W31 0B5 =W27 1B19 =W20
17. Ocepek Jan
III 1290 1821 LJU Mengeš ŠD Mengeš-Trzin 4 19.0 26.0 -0.11
(2002) 1B43 =W6 =B9 0W10 1B31 0W13 1B34
18. Založnik S. Gal
1216 1703 SLO ŠK Komenda 4 18.5
26.0 0.74
(2003) 1W34 0B8 1W32 1W21 0B10
0B12 1W31
19. Markovič Anže 1587 LJU Milana
Šuštaršiča 4 18.0
25.0 1.84
(2007) 0W5 1B40 0W14 1B32 1B21 0W16 1B33
20. Đokić
Pavle 1751 LJU Vodmat ŠK Komenda 4 17.5
25.0 0.16
(2008) 1W42 0B3 1W37 =B22
0B8 1W23 =B16
21. Marinč Primož 1822 LJU Ledina
ŠK Ljubljana - DUO 4 16.5 23.5 -0.96
(2008) 1W40 0B5 1W30 0B18 0W19
1B37 1B22
22. Lajovic Maks IV 1029 1635 LJU Trzin
ŠD Mengeš-Trzin
3.5 20.5 29.5
1.39
(2005) 0W2 1B35 1W11 =W20 1B23 0B8 0W21
23. Ferenc Tinka
1733 LJU Polje ŠK Komenda 3.5 19.0
25.5 -0.14
(2006) 1B15 =W9 0B13 1W27 0W22
0B20 1W41
24. Jelen
Blaž 1604 ZAS Šmartno pri Litiji 3.5 17.5
24.5 1.21
(2004) 0B4 1W38 1B28 0W12 0W11 1B39 =B26
25. Nograšek Lev 1614 LJU Kolezija 3.5 16.5
25.0 0.54
(2007) 0B1 0W32 1W42 1B35 0B13 1W29 =B28
26. Matičič Benjamin
IV 1681 LJU Trzin ŠD Mengeš-Trzin 3.5 16.5
22.0 -0.16
(2007) 1B46 0W15 1B39 0W6 1B29 0B14 =W24
27. Premk
Simon 1571 LJU Poljane ŠK Komenda 3.5 16.0
20.5 1.35
(2006) 0B12 1W45 1W33 0B23 =B16 0W28 1W37
28. Guid Taja
1840 LJU Maksa Pečarja
ŠK Ljubljan 3.5 15.5 22.0 -1.76
(2008) 1W39 0B7 0W24 0B29 1W38
1B27 =W25
29. Omladič Klanjš Filip 1552 LJU Prežihov
Voranc
3 17.5 24.0
0.56
(2009) 0W8 1B34 0B15 1W28 0W26 0B25 1W38
30. Grad Gaj Anton
1581 LJU Kolezija 3 17.0
24.0 0.38
(2007) 0B6 1W43 0B21 1W40 0W14 1B36 0B15
31. Kepa Evgen 1574 ZAS Šmartno pri Litiji 3 17.0
23.5 0.51
(2000) 0W10 1B36 0B16 1W42
0W17 1B41 0B18
32. Maček Inti
1530 LJU Kamnik ŠK Komenda 3 16.5
23.0 0.18
(2010) 0W11 1B25 0B18 0W19 0W36 1B42 1W43
33. Tavčar Jaka
1247 1772 LJU Vič ŠK En Passant 3 15.5
20.5 -1.64
(2005) 1B45 0W12 0B27 1W38
1B37 0B11 0W19
34. Šefman Vid 1500 LJU Kolezija 3 14.0
18.5 0.38
(2007) 0B18 0W29 0B38 1W44
1B45 1B35 0W17
35. Brdnik Gaj 1545 LJU Medvode 3 14.0
18.5 -0.13
(2005) 0B13 0W22 1B45 0W25
1B43 0W34 1W40
36. Bauk Urban 1500 LJU Koseze 3 13.0
19.0 0.37
(2004) 0B16 0W31 1B44 0W41
1B32 0W30 1B39
37. Josifovič Emil 1566 LJU Koseze 2 16.5
21.5 -0.49
(2005) 0B9 1W46 0B20 1B43 0W33 0W21 0B27
38. Zalokar Maj 1519 LJU Smlednik 2 16.0
20.5 -0.34
(2005) 0W14 0B24 1W34 0B33
0B28 1W46 0B29
39. Podgoršek Žiga 1520 LJU Medvode 2 15.5
22.0 -0.37
(2005) 0B28 1W41 0W26 0B11
1B42 0W24 0W36
40. Križnič Tina 1516 LJU Smlednik 2 14.0
18.5 -0.74
(2007) 0B21 0W19 1B46 0B30
0W41 1W44 0B35
41. Paternoster
David 1607 LJU Zadobrova ŠK Komenda 2 13.5
20.0 -1.49
(2008) 0W7 0B39 0W43 1B36 1B40 0W31 0B23
42. Mareev Timofei 1500 LJU Poljana 2 13.5
18.0 -0.77
(2007) 0B20 1W44 0B25 0B31
0W39 0W32 1B46
43. Fonda Enej
1506 LJU Koseze 2 13.0
17.5 -0.75
(2004) 0W17 0B30 1B41 0W37
0W35 1B45 0B32
44. Premk
Jasna 1567 LJU Poljane
ŠK Komenda
2 10.5 16.5 -1.65
(2008) 0W3 0B42 0W36 0B34 1W46 0B40 1W45
45. Križnič Lovro 1500 LJU Smlednik 0.5 13.0
17.0 -2.41
(2009) 0W33 0B27 0W35 =B46
0W34 0W43 0B44
46. Šuštar Maša Milena 1500 LJU Smlednik 0.5 10.0
14.0 -2.53
(2008) 0W26 0B37 0W40 =W45 0B44 0B38 0W42
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.00.01 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana, Slovenija,
27.5.2016, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka:
C:/lj16p8tm