6.
TURNIR MLADIH 2016/2017
Ljubljana, oš Vič, 17.2.2017
KONČNO STANJE
Mesto Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch
W-We
1. Šubelj Jan MK 1861 2245 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 6.5 24.5
33.5 1.06
(2004) 1B28 1W7 1B6
1W2 1B12 1W3 =B5
2. Marn Jan III 1612 2109 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 6 24.5
34.5 1.23
(2004) 1W27 1B21 1W4 0B1
1W10 1B5 1W6
3. Tisaj Domen II 1751 2168 LJU Mengeš ŠK
Komenda 5.5 22.0
31.5 0.31
(2002) 1W29 1B10 1W12 1B14 =W5 0B1
1W16
4. Sraka Lan 1277 1926 LJU Vič ŠK En
Passant 5.5 20.5
29.5 1.29
(2005) 1B30 1W20 0B2 1W28 =B13 1W11 1W7
5. Urh Zala WFM 1709 2148 GOR Orehek ŠK Stari
Mayr Kran 5 25.0
35.0 0.34
(2002) 1B25 1W17 1B8 1W11 =B3
0W2 =W1
6. Škrbec Leon IV 1324 1967 NOT Anton Globočnik ŠK
Postoj 5 23.0
32.5 0.79
(2007) 1W33 1B19 0W1 1B15 1W14 1B8
0B2
7. Kavčič Bor 1123 1825 PRI Franceta Bevka ŠD
Posočje 5 21.5
30.5 1.47
(2005) 1W24 0B1 1W41 1B29 1W9
1W13 0B4
8. Paternoster Janez III 1249 1923 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 5 21.5
30.0 0.53
(2006) 1W35 1B23 0W5 1B19 1W18 0W6
1B17
9. Petkovič Ana Marija WII 1272 1906 DOL Ob Rinži ŠD Kočevje 5
19.5 26.5 0.39
(2004) 1B45 =W26 1B16 =W13 0B7 1W20 1B15
10. Kaluža Dominik 1094 1864 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 5 19.0
28.0 1.08
(2006) 1B34 0W3 1B25 1W32 0B2
1W28 1B12
11. Mihelič Vesna III 1318 2018 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 20.5
28.5 -0.48
(2006) 1B41 1W15 =B13 0B5 1W22 0B4
1W26
12. Jeršič Aleks II 1447 1947 LJU Vič ŠK Ljubljana -
DUOL 4 21.5
30.5 -0.10
(2006) 1B31 1W42 0B3 1W20 0W1
1B19 0W10
13. Mazzini Katarina III 1456 1866 LJU Vič ŠK Komenda 4 21.5
29.5 -0.06
(2003) 1W37 1B38 =W11 =B9 =W4
0B7 =W22
14. Kolšek Meta IV 1307 1759 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 4 19.5
26.0 0.90
(2004) 1B51 1W16 1B26 0W3 0B6
0W17 1B31
15. Guid Taja 1786 LJU Maksa Pečarja ŠK
Ljubljan 4 19.5
26.0 0.19
(2008) 1W53 0B11 1W39 0W6 1B30 1B18 0W9
16. Vah Denis II 1298 1936 LJU Trnovo ŠD
Vrhnika 4
19.0 27.5 -0.84
(2003) 1W39 0B14 0W9 1B37 1W29 1B23 0B3
17. Sraka Luna 1340 1799 LJU Vič ŠK En
Passant 4 19.0
26.0 -0.04
(2006) 1W50 0B5 1W33 0B18 1W31 1B14 0W8
18. Založnik S. Gal 1199 1672 LJU Polje ŠK Komenda 4 18.5
25.0 1.41
(2003) -*38 1B54 1W27 1W17 0B8 0W15 1B29
19. Perme Martin 1184 1767 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 4 18.0
25.0 0.29
(2007) 1B47 0W6
1B45 0W8 1B35 0W12 1B25
20. Marinč Primož 1756 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana
- DU 4 17.5
25.0 0.15
(2008) 1W49 0B4 1W38 0B12 1W33 0B9 1W30
21. Ocepek Jan III 1306 1808 LJU Mengeš ŠD Mengeš-Trzin 4
16.5 25.5 -0.60
(2002) 1B36 0W2 0B31 1W26 0B25 1W35 1B33
22. Žličar Jure 1799 LJU Poljane ŠK
Komenda 4 16.5
24.0 -0.47
(2007) 0B32 1W34 1B30 1W31 0B11 =W25 =B13
23. Tavčar Jaka 1247 1741 LJU Vič ŠK
Komenda 4 16.0
22.5 -0.40
(2005) 1B43 0W8 0B32 1W34 1B36 0W16 1B37
24. Sirk Gregor 1535 ZAS Šmartno pri
Litiji 4 14.0
20.5 1.21
(2004) 0B7
0W25 1B43 0W30 1B44 1W46 1B28
25. Jelen Luka 1686 NOT Ig ŠK Ig 3.5 21.0
27.5 0.64
(2008) 0W5
1B24 0W10 1B53 1W21 =B22 0W19
26. Koderman Maj 1721 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3.5 18.0
24.5 0.09
(2005) 1W54 =B9 0W14 0B21 1W41 1W32 0B11
27. Omladič Klanjš Filip 1657 LJU Prežihov Voranc ŠK
Komend 3.5 15.5
23.0 -0.53
(2009) 0B2
0W36 0B18 1W43 1B47 =W34 1B32
28. Vodnik Val 1721 LJU Brezovica 3 20.5
30.0 -0.52
(2009) 0W1
1B37 1W40 0B4 1W39 0B10 0W24
29. Lavrenčič Matic 1688 LJU Kolezija 3 19.5
27.0 -0.23
(2008) 0B3
1W32 1B36 0W7 0B16 1W45 0W18
30. Grad Gaj Anton 1593 LJU Kolezija 3 19.0
26.5 0.41
(2007) 0W4
1B48 0W22 1B24 0W15 1B39 0B20
31. Lavrih Jernej 1597 ZAS Šmartno ŠK Litija 3
19.0 24.5 0.66
(2002) 0W12 1B53 1W21 0B22 0B17 1B40 0W14
32. Filipovski Nikita 1500 LJU Danile Kumar 3 18.0
25.5 1.60
(2005) 1W22 0B29 1W23 0B10 1W42 0B26 0W27
33. Paternoster David 1599 LJU Zadobrova ŠK
Komenda 3 17.0
24.0 0.25
(2008) 0B6
1W47 0B17 1W44 0B20 1W36 0W21
34. Šefman Vid 1536 LJU Kolezija 3 17.0
24.0 0.84
(2007) 0W10 0B22 1W48 0B23 1W38 =B27 =B42
35. Matičič Benjamin IV
1592 LJU Trzin ŠD Mengeš-Trzin
3 17.0 23.5
0.55
(2007) 0B8
1W43 -*42 1B38 0W19 0B21 1W48
36. Fele Dominik 1520 ZAS Šmartno pri Liitji 3
16.0 22.0 0.76
(2006) 0W21 1B27 0W29 1B41 0W23 0B33 1B44
37. Arshinova Rimma 1544 LJU Danile Kumar 3 15.5
20.5 0.93
(2005) 0B13 0W28 1B51 0W16 1B49 1W42 0W23
38. Topolšek Izak 1531 LJU Vič 3 15.0
20.5 -0.24
(2008) +*18 0W13 0B20 0W35 0B34 1B53 1W45
39. Maček Inti 1597 LJU Frana Albrehta ŠK
Komenda 3 14.0
19.0 -0.10
(2010) 0B16 1W51 0B15 1W47 0B28 0W30 1B49
40. Beštek Mate 1525 LJU Vič 3 13.0
18.0 0.76
(2008) 0B0
-*46 0B28 1W51 1B50 0W31 1W43
41. Tisaj Tilen 1639 LJU Mengeš ŠK
Komenda 2.5 15.5
21.5 -0.97
(2009) 0W11 1B50 0B7 0W36 0B26 =W51 1B46
42. Cimperman Teo 1762 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 2.5 15.0
21.0 -1.72
(2008) 1W48 0B12 -*35 1W45 0B32 0B37 =W34
43. Pavšek Tina 1500 LJU Kolezija 2 15.5
20.0 -1.28
(2009) 0W23 0B35 0W24 0B27 1W52 +*54 0B40
44. Gole Miha 1500 LJU Vič 2 15.5
20.0 -0.28
(2008) 0B0
-*52 1W50 0B33 0W24 1B52 0W36
45. Podgoršek Žiga 1568 LJU Medvode 2 14.0
21.0 -0.68
(2005) 0W9
1B49 0W19 0B42 1W48 0B29 0B38
46. Prevc Urban 1500 LJU Prežihov
Voranc 2 13.5
19.0 -0.26
(2010) 0B0
-*40 1B54 0W50 1W53 0B24 0W41
47. Lapanje Ajda 1500 LJU Nove Jarše 2 13.5
18.0 -0.70
(2007)
0W19 0B33 1W49 0B39 0W27 0B48 1B52
48. Nosan Matjaž 1500 LJU Medvode 2 12.5
17.5 -0.78
(2005) 0B42 0W30 0B34 1W54 0B45 1W47 0B35
49. Novak Lan 1500 LJU Nove Jarše 2 12.0
16.5 -0.91
(2008) 0B20 0W45 0B47 1W52 0W37 1B50 0W39
50. Baksa Maša 1500 LJU Kolezija 2 11.5
16.5 -0.93
(2008) 0B17 0W41 0B44 1B46 0W40 0W49 1B51
51. Nosan Urban 1500 LJU Medvode 1.5 13.5
18.5 -1.77
(2007) 0W14 0B39 0W37 0B40 +*54 =B41 0W50
52. Šarec Larisa 1500 LJU Vič 0 11.0
15.0 -2.50
(2009) 0B0
-*44 0W53 0B49 0B43 0W44 0W47
53. Kuzmin Mavricij Mark 1500 LJU Vič ODSTOPIL -1.25
(2008) 0B16 0W31 1B52 0W25 0B46 0W38 38B0
54. Pintarič Sara 1500 LJU Vič ODSTOPIL -1.49
(2007) 0B26 0W18 0W46 0B48 -*51 -*43 0B0
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.02 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
oš VIČ, Slovenija, 17.2.2017, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 min Datoteka: C:/lj17p6tm