Ljubljana,
oš VIČ, 16.2.2018
KONČNO STANJE
Mesto Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Mihelič Vesna WII 1426 2039 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 6.5 24.0
33.0 2.00
(2006) 1B21 1W9 1B6
1W5 =B2 1W8
1B4
2. Vah Denis II 1407 2019 LJU Trnovo ŠD
Vrhnika 5.5 24.0
34.5 0.64
(2003) 1W18 1B10 1W7 1B8
=W1 1B11 0W3
3. Založnik S. Gal 1198 1741 LJU Polje ŠK Komenda 5.5 17.5
25.5 2.47
(2003) 0B0 +*29 1W24 1B19 =W12 1W22 1B2
4. Širaj
Anej II 1587 2045 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 5 21.5
31.0 0.17
(2003) 1B24 1W13 0B8 1W23 1B6
1W5 0W1
5. Škrbec
Leon IV 1527 2045 NOT Anton
Globočnik ŠK Postoj 5 21.5
31.0 0.22
(2007) 1W20 1B22 1W11
0B1 1W7
0B4 1W13
6. Paternoster
Janez III 1289 1915 LJU Zadobrova ŠD
Mengeš-Trzin 5 20.0
29.5 0.62
(2006) 1B27 1W17 0W1 1B12 0W4
1B26 1W14
7. Marinč
Primož 1138 1883 LJU Vrhovci ŠK
Ljubljana 5 20.0
27.5 0.99
(2008) 1W35 1B16 0B2 1W15 0B5
1W23 1W11
8. Zidar
Jernej III 1294 1944 LJU Janka
Modra ŠK Komenda 4.5 21.5
31.0 0.36
(2007) 1W26 1B19 1W4 0W2
1B22 0B1 =W10
9. Kaluža
Dominik 1255 1832 NOT Miroslava
Vilharja ŠK Pos 4.5 17.5
26.0 1.13
(2006) 1W31 0B1 -*18 1B35 =W13 1W12 1B22
10. Kolšek
Meta IV 1268 1797 NOT Anton
Globočnik ŠK Nova G 4.5 17.0
22.5 0.35
(2004) 1B40 0W2 1B33 0W14 1B24 1W25 =B8
11. Lavrenčič
Matic 1213 1965 LJU Kolezija ŠK
Ljubljana 4 21.0
29.0 -0.58
(2008) 1B33 1W23 0B5 1W17 1B14 0W2
0B7
12. Hočevar
Tim 1869 NOT Anton
Globočnik ŠK Postoj 4 20.5
28.5 -0.61
(2008) 1B28 1W15 =B13
0W6 =B3
0B9 1W24
13. Tisaj
Tilen II 1113 1840 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 4 20.5
28.5 0.15
(2009) 1W25 0B4 =W12 1B27 =B9
1W15 0B5
14. Đokić
Pavle 1149 1798 LJU Vodmat ŠK
Komenda 4 18.5
26.0 0.01
(2008) 1B32 0W24 1W20 1B10
0W11 1B19 0B6
15. Hočevar
Nick 1680 NOT Anton
Globočnik ŠK Postoj 4 16.0
23.5 0.31
(2010) 1W30 0B12 1W41
0B7 1W31 0B13 1W25
16. Jelen
Blaž 1698 ZAS Šmartno
pri Litiji 4 15.0 22.5 -0.40
(2004) 1B41 0W7 0B32 1W28 0B25 1W29 1B26
17. Koderman
Maj 1722 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 14.5
21.0 0.03
(2005) 1W38 0B6 1W35 0B11 0W26 1B33 1B27
18. Podgoršek
Žiga 1611 LJU Medvode 4 14.5
20.0 1.10
(2005) 0B2 1W40 -*9
0B31 1W37 1B28 1W23
19. Tavčar
Jaka 1151 1727 LJU Vič ŠK
Komenda 3.5 16.5
23.5 -0.56
(2005) 1B37 0W8 =B27 0W3
1B41 0W14 1B33
20. Žitnik
Aleksander 1636 LJU Toneta
Čufarja 3.5 14.5
21.5 0.12
(2005) 0B5 1W36 0B14 1W30 0B23 =W32 1B31
21. Ivanec
Janoš 1628 LJU Bičevje ŠD
Rokada Lendava 3.5 14.0
22.5 -0.03
(2008) 0W1 1B31 0W22 0B25 =W27 1B37 1W32
22. Vodnik
Val 1298 1838 NOT Brezovica
ŠD Vrhnika 3 20.0
27.0 -1.26
(2009) 1B36 0W5 1B21 1W32 0W8
0B3 0W9
23. Halilović
Elma 1119 1783 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 3 20.0
27.0 -0.82
(2006) 1W34 0B11 1W26
0B4 1W20 0B7 0B18
24. Petrušič
Luka 1638 LJU Nove
Jarše 3 19.5
26.5 0.48
(2008) 0W4 1B14 0B3
1W36 0W10 1B35 0B12
25. Lapanje
Ajda 1536 LJU Nove Jarše
ŠK Komenda 3 18.0
24.5 0.61
(2007) 0B13 0W32 1B37 1W21
1W16 0B10 0B15
26. Šraj
Jernej 1593 NOT Stari trg
pri Ložu ŠK Loš 3 17.5
24.0 0.56
(2009) 0B8 1W37 0B23 1W39 1B17 0W6 0W16
27. Vidmar
Jernej 1010 1569 DOL Škofljica
ŠK Ljubljana 3 17.0
23.5 0.53
(2006) 0W6 1B38 =W19 0W13 =B21 1B36 0W17
28. Kuzma
Benjamin 1541 LJU Medvode 3 15.0
21.0 0.03
(2008) 0W12 0B35 1W34 0B16
1B30 0W18 1B38
29. Prevc
Urban 1655 LJU Prežihov
Voranc ŠK Komend 3 14.0
18.0 -0.27
(2010) 0B0 -*3
0W31 1B34 1W40 0B16 1W36
30. Zaman
Žan 1500 ZAS Šmartno
pri Litiji 3 13.0
17.0 -0.44
(2005) 0B15 0W41 +*42 0B20
0W28 1B40 1W35
31. Bavec
Jakob 1500 NOT h. Janeza
Hribarja ŠK Loš 2.5 19.0
26.0 0.33
(2010) 0B9 0W21 1B29 1W18 0B15 =W34 0W20
32. Triller
Jaka 1500 LJU Vič 2.5 17.0
23.5 0.53
(2008) 0W14 1B25 1W16 0B22
0W33 =B20 0B21
33. Istinič
Orson 1604 LJU Toneta
Čufarja 2.5 16.5
23.5 -0.44
(2006) 0W11 1B34 0W10 =B41
1B32 0W17 0W19
34. Petrušič
Špela 1500 LJU Nove
Jarše 2.5 12.0
15.5 -0.75
(2011) 0B23 0W33 0B28 0W29
+*42 =B31 1W40
35. Beštek
Mate 1560 LJU Vič 2 17.0
24.0 -0.67
(2008) 0B7 1W28 0B17 0W9
1B38 0W24 0B30
36. Bogataj
Mark 1508 LJU Medvode 2 14.5
19.5 -0.51
(2008) 0W22 0B20 1W38 0B24
1B39 0W27 0B29
37. Starc
Filip 1500 LJU Valentin
Vodnik 2 14.5
19.0 -0.71
(2007) 0W19 0B26 0W25 1B40
0B18 0W21 1W39
38. Tori
Gašper 1500 ZAS Šmartno
pri Litiji 2 11.5
17.0 -1.47
(2006) 0B17 0W27 0B36 +*42
0W35 1B39 0W28
39. Topolšek
Izak 1500 LJU Vič 1 12.0
16.0 -1.36
(2008) 0B0 -*42 1W40 0B26 0W36 0W38 0B37
40. Ivanec
Sava 1500 LJU
Bičevje 0 14.5
20.5 -2.79
(2010) 0W10 0B18 0B39 0W37
0B29 0W30 0B34
41. Vodičar
Miha 1500 LJU Vič ODSTOPIL -0.07
(2010)
0W16 1B30 0B15 =W33 0W19 19B0 0B0
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana, oš VIČ, Slovenija, 16.2.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 mim Datoteka: C:/lj18ptm6