Ljubljana;
oš NOVE JARŠE 16.3.2018
KONČNO STANJE
Mesto Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Marn
Jan III 1814 2245 LJU Nove
Jarše ŽŠK Maribor 7 23.5
32.0 1.12
(2004) 1B26 1W20 1B6 1W2
1B3 1W14 1W4
2. Mihelič
Vesna WII 1426 2034 LJU Nove Jarše
ŠD Mengeš-Trzi 5.5 23.0
32.0 0.60
(2006) 1W37 1B10 1W9 0B1
1W19 1B5 =B7
3. Vah
Denis II 1407 2021 LJU Trnovo
ŠD Vrhnika 5 23.5
33.0 0.43
(2003) 1B28 1W8 1B17 1W5
0W1 0B4 1B9
4. Širaj Anej II 1587 2061 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 5 22.5
32.5 0.81
(2003) -*13 1W11 1B29 1W8 1B25 1W3
0B1
5. Paternoster Janez III 1289 1881 LJU Zadobrova ŠD
Mengeš-Trzin 5 21.5
30.0 1.12
(2006) 1B31 1W15 1B19 0B3 1W18 0W2
1B16
6. Žličar Jure 1189 1858 LJU Poljane ŠK
Komenda 5 21.0
31.5 1.12
(2007) 1W24 1B23 0W1 1B25 =W7
=W9 1B15
7. Marinč Primož 1138 1867 LJU Vrhovci ŠK
Ljubljana 5 20.5
29.0 1.21
(2008) -*48 1W31 1B21 1W17 =B6 1B24 =W2
8. Založnik S. Gal 1198 1754 LJU Polje ŠK Komenda 5 19.0
27.0 1.53
(2003) 1W27 0B3 1W32 0B4
1W30 1B22 1B14
9. Tisaj Tilen II 1113 1855 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 4.5 21.5
30.0 0.77
(2009) 1B32 1W18 0B2 1W26 1W16 =B6
0W3
10. Cimperman Teo 1131 1781 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4.5 19.5
28.0 0.22
(2008) +*47 0W2 =B24 =B12 1W29 1B18 =W13
11. Mazzini Katarina III 1439 1850 LJU Vič ŠK Komenda 4.5 18.5
25.0 0.48
(2003) -*16 0B4 1W27 1B45 1W26 1B23 =W12
12. Halilovič Elma 1119 1791 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 4.5 18.5
24.5 0.58
(2006) 1B43 =W14 0B20 =W10 1B37 1W21 =B11
13. Širaj Svit 1194 1797 NOT Begunje ŠD
Vrhnika 4.5 17.5
23.5 0.43
(2006) -*4
1B27 1W31 0B15 1W42 1W25 =B10
14. Zidar Jernej III 1294 1955 LJU Janka Modra ŠK
Komenda 4 21.0
31.0 -0.82
(2007) 1W29 =B12 =W25 1B22 1W15 0B1 0W8
15. Tavčar Jaka 1151 1719 LJU Vič ŠK Komenda 4 19.5
26.0 0.84
(2005) 1W44 0B5 1B40 1W13 0B14 1W20 0W6
16. Lavrenčič Matic 1213 1974 LJU Kolezija ŠK
Ljubljana 4 19.0
25.5 -0.58
(2008) -*11 1W43 1B28 1W20 0B9 1B19 0W5
17. Perme Martin IV 1159 1818 LJU Komenda-Moste ŠK
Komenda 4 18.5
27.0 -0.55
(2007) 1W30 1B22 0W3 0B7
0W24 1B27 1W26
18. Jelen Blaž 1688 ZAS Šmartno pri
Litiji 4 18.5
25.5 0.43
(2004) 1W36 0B9 1W39 1B23 0B5
0W10 1W33
19. Đokić Pavle 1149 1798 LJU Vodmat ŠK
Komenda 4 18.5
25.0 0.13
(2008) 1W45 1B21 0W5 1B37 0B2
0W16 1W24
20. Kolšek Meta IV 1268 1781 NOT Anton Globočnik ŠK
Nova G 4 18.0
26.5 0.34
(2004) 1W40 0B1 1W12 0B16 1W28 0B15 1W29
21. Filippovsky Nikita 1050 1678 LJU Danile Kumar ŠK
Ljubljana 4 17.5
23.5 0.18
(2005) 1B46 0W19 0W7 1B36 1W33 0B12 1W30
22. Koderman Maj 1716 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 17.0
24.0 0.03
(2005) 1B38 0W17 1B48 0W14 1B34 0W8 1B35
23. Maček Inti IV 1727 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda 4
16.5 23.0 -0.16
(2010) 1B41 0W6 1B30 0W18 1B38 0W11 1W28
24. Hrnčić Anan 1563 LJU Nove Jarše 3.5 20.0
28.5 1.60
(2008) 0B6
1W35 =W10 1B32 1B17 0W7 0B19
25. Markošek Bine 1052 1804 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3.5 18.5
25.5 -0.34
(2008) 1B42 1W48 =B14 0W6 0W4
0B13 1W37
26. Petrušič Luka 1652 LJU Nove Jarše 3 18.5
27.5 0.12
(2008) 0W1
1B39 1W34 0B9 0B11 1W38 0B17
28. Morgan Ian 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 3 17.5
24.0 0.93
(2006) 0B8
0W13 0B11 1W44 1B39 0W17 1B40
27. Ivanec Janoš 1629 LJU Bičevje ŠD Rokada
Lendava 3 17.5
24.0 -0.20
(2008) 0W3
1B44 0W16 +*48 0B20 1W36 0B23
29. Novak Lan 1626 LJU Nove Jarše 3 17.0
24.5 0.27
(2008) 0B14 1W38 0W4 1B39 0B10 1W34 0B20
30. Lapanje Ajda 1538 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3 17.0
22.5 0.73
(2007) 0B17 1W46 0W23 1B35 0B8 1W37 0B21
31. Sirk Gregor 1603 ZAS Šmartno pri
Litiji 3 16.5
23.5 -0.02
(2004) 0W5
0B7 0B13 1W43 1W41 0B35 1W39
32. Lavrinc Nik 1540 LJU Nove Jarše ŠS TD Dol
pri 3 15.0
20.5 -0.08
(2009) 0W9
1B36 0B8 0W24 1W46 0B33 1W41
33. Bogataj Mark 1500 LJU Medvode 3 14.5
19.5 0.72
(2008) -*34 1B45 0W37 1W42 0B21 1W32 0B18
34. Kuzma Benjamin 1542 LJU Medvode 3 13.5
19.0 0.32
(2008) -*33 1W42 0B26 1B41 0W22 0B29 1W38
35. Šraj Jernej 1593 NOT Stari tg ŠK Loška
dolina 3 13.0
17.5 -0.82
(2009) 0W39 0B24 1B46 0W30 1B43 1W31 0W22
36. Zaman Žan 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2.5 12.5
18.0 -0.30
(2005) 0B18 0W32 1B43 0W21 1W40 0B28 =W42
37. Perme Stanko IV
1644 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
2 18.5 26.0 -0.99
(2009) 0B2
1W41 1B33 0W19 0W12 0B30 0B25
38. Tori Gašper 1500 ZAS Šmartno pri
Litiji 2 15.5
20.5 -0.50
(2006) 0W22 0B29 1W45 1B40 0W23 0B26 0B34
39. Bavec Jakob 1508 NOT H. Janeza Hribarja
ŠK Loš 2 15.0
20.5 -0.68
(2010) 1B35 0W26 0B18 0W29 0W27 1B42 0B31
40. Marn Evelina 1500 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 2 14.0
19.0 -1.38
(2010) 0B20 +*47 0W15 0W38 0B36 1B45 0W27
41. Petrušič Špela 1500 LJU Nove Jarše 2 13.5
18.0 -1.26
(2011) 0W23 0B37 +*47 0W34 0B31 1W46 0B32
42. Bajrič Tarik 1500 LJU Nove Jarše 1.5 15.0
21.5 -1.22
(2009) 0W25 0B34 1W44 0B33 0B13 0W39 =B36
43. Krum Matevž 1500 LJU Nove Jarše 1.5 14.5
20.0 -0.96
(2008) 0W12 0B16 0W36 0B31 0W35 =B44 1W45
44. Starc Filip 1500 LJU Valentin Vodnik 1.5 9.5
14.0 -1.55
(2007) 0B15 0W28 0B42 0B27 0W45 =W43 1B46
45. Horvat Ana 1500 LJU Nove Jarše 1 12.5
19.0 -1.76
(2008) 0B19 0W33 0B38 0W11 1B44 0W40 0B43
46. Škerl Loti 1500 LJU Nove Jarše 1 12.0
17.5 -2.53
(2009) 0W21 0B30 0W35 +*47 0B32 0B41 0W44
47. Mehle Lina 1500 LJU Mengeš ODSTOPIL 0.00
(2009) -*10 -*40 -*41 -*46 0B0 0B0
0B0
48. Šturm Malovrh Bor 1500 LJU Nove Jarše ODSTOPIL -0.36
(2010) +*7
0B25 0W22 -*28 27B0 0B0 0B0
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana;
oš Nove Jarše, Slovenija, 16.3.2018, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 mim Datoteka: C:/lj178ptm7