1.
turnir CIKLUSA TURNIJEV MLADIH 2018/2019
Mengeš,oš Mengeš, 21.9.2018
KONČNO STANJE
Mesto Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Paternoster Janez II 1443 1984 LJU Zadobrova ŠD Mengeš-Trzin 6.5 20.5
29.5 2.15
(2006) 1W21 1B19 1W11 =B2 1W3
1B10 1W9
2. Mihelič Vesna WI 1657 2133 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 6 23.0
33.5 0.36
(2006) 1B15 1W10 1B6 =W1
1B9 1W4 =B5
3. Lavrenčič Matic II 1210 1971 LJU Kolezija ŠK
Ljubljana 5 22.5
32.0 0.48
(2008) 1B24 1W4 1B8
1W9 0B1 0W5
1W10
4. Zidar Jernej II 1359 1814 LJU Janka Modra
ŠK Komenda 5 21.5
28.5 1.56
(2007) 1W35 0B3 1W23 1W12 1B6 0B2
1B13
5. Guid Taja WI 1259 1961 LJU Maksa
Pečarja ŠK Ljubljan 5 21.0 29.5
0.47
(2008) 1W28 0B12 1W17 =B7 1W11 1B3 =W2
6. Kaluža Dominik II 1322 1899 NOT Miroslava Vilharja ŠK
Pos 5 20.0
29.0 0.45
(2006) 1W23 1B7 0W2
1B19 0W4 1B21 1W14
7. Kosanovič Aleksander 1047 1689 LJU Rodica ŠD Domžale 4.5
20.5 28.5 1.80
(2006) 1B26 0W6 1B25 =W5 1B8
0W13 1B18
8. Hočevar Tim II 1229 1853 NOT Anton
Globočnik ŠK Postoj 4.5 19.5
25.5 0.20
(2008) 1W20 1B34 0W3 =B11 0W7 1B19 1W16
9. Tisaj Tilen II 1122 1916 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 4 23.0
32.5 -0.14
(2009) 1B27 1W14 1B12 0B3 0W2
1W15 0B1
10. Kolšek Meta WII 1243 1836 NOT Anton
Globočnik ŠK Nova G 4 20.5 29.0
0.24
(2004) 1W31 0B2 1W28 1B14 1W21 0W1 0B3
11. Vodnik Val II 1250 1849 NOT Brezovica
ŠD Vrhnika 4 19.0
28.5 -0.12
(2009) 1B25 1W22 0B1 =W8
0B5 =W18 1B21
12. Maček Inti III 1080 1753 LJU Frana
Albrehta ŠK Komenda 4 19.0 26.0
0.71
(2010) 1B32 1W5 0W9
0B4 1W28 0B14 1W17
13. Perme Martin II 1205 1894 LJU Komenda-Moste
ŠK Komenda 4 18.5
26.5 -0.21
(2007) 0B22 1W18 -*24 1B17 1W24 1B7 0W4
14. Markun Ožbej IV 1115 1748 GOR Franceta
Prešerna ŠS TZ P 4 18.0
24.0 0.23
(2006) 1W33 0B9 1W22 0W10 1B23 1W12 0B6
15. Filippovsky Nikita 1064 1685 LJU Danile Kumar ŠK
Ljubljana 4 17.0
25.0 0.84
(2005) 0W2 1B31 1W16 0W21 1B26 0B9 1W22
16. Marinč Primož II 1144 1901 LJU Vrhovci ŠK
Ljubljana 4 16.5
23.5 -1.45
(2008) 1W30 0B17 0B15 1W27 1W29 1W26 0B8
17. Žličar Jure II 1165 1867 LJU Poljane ŠK Komenda 3.5 19.5
27.5 -0.68
(2007) =B18 1W16 0B5 0W13 1B20 1W24 0B12
18. Đokić Pavle III 1133 1838 LJU Vodmat ŠK
Komenda 3.5 19.0
26.5 -0.75
(2008) =W17 0B13 1W20 1B29 =W19 =B11 0W7
19. Halilovič Elma 1135 1824 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 3.5 18.5
26.0 -0.70
(2006) 1B36 0W1 1B27 0W6 =B18 0W8
1B30
20. Lapanje Ajda 1527 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 3.5 15.5
22.5 0.94
(2007) 0B8 =W29 0B18 1B30 0W17 1W23 1B28
21. Kotnik Filip IV 1037 1684 CEL Ljubečna
Celjski ŠK 3 18.0
25.5 0.06
(2008) 0B1 1W36 1W34 1B15 0B10 0W6 0W11
22. Babarovič Fran 1556 LJU Martina
Krpana 3 18.0
23.5 0.53
(2010) 1W13 0B11 0B14 0W26 1B33 1W27 0B15
23. Istinič Orson 1559 LJU Toneta
Čufarja 3 17.5 23.5
0.12
(2006) 0B6 1W26 0B4 1W33 0W14 0B20 1W32
24. Grošelj Jerneja IV 1076 1610 SLO Rodica ŠD
Domžale 3 17.0
23.0 0.65
(2007) 0W3 1B35 -*13 1W25 0B13 0B17 1W31
25. Timagina Sofia 1525 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 3 15.5
21.0 -0.02
(2011) 0W11 1B30 0W7 0B24 1B34 1W29 0B27
26. Beber Anja 1488 NOT Anton
Globočnik ŠK Postoj 3 15.0 20.5
0.66
(2011) 0W7 0B23 1W35 1B22 0W15 0B16 1B36
27. Perme Stanko IV 1602 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 3 14.5
19.5 0.03
(2009) 0W9 1B33 0W19 0B16 1W35 0B22 1W25
28. Hočevar Nick III 1122 1606 NOT Anton
Globočnik ŠK Postoj 2.5 16.0
22.0 -0.93
(2010) 0B5 1W32 0B10 1W34 0B12 =W30 0W20
29. Žitnik Aleksander 1591 LJU Toneta
Čufarja 2.5 16.0
21.0 -0.27
(2005) -*34 =B20 1W31 0W18 0B16 0B25 1B33
30. Bahlen Dogbats Etsey Taras 1151 LJU Nove Jarše 2.5 14.5
20.5 1.85
(2011) 0B16 0W25 1B32 0W20 1W31 =B28 0W19
31. Vozelj Ajda 1507 POS Šentjanž ŠK Milan Majcen 2 14.5
19.5 -1.05
(2009) 0B10 0W15 0B29 1W32 0B30 1W33 0B24
32. Pavlič Vid 1500 LJU Mengeš 2 11.0
16.0 -1.35
(2009) 0W12 0B28 0W30 0B31 1B36 1W35 0B23
33. Marn Evelina 1490 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 1 14.0
19.0 -1.67
(2010) 0B14 0W27 1B36 0B23 0W22 0B31 0W29
34. Nešović Jovan 1500 LJU Mengeš 1 13.5
19.0 -1.70
(2010) +*29 0W8 0B21 0B28 0W25 0W36 -*35
35. Kovačič Gašper 1500 LJU Mengeš 1 13.0
19.0 -1.37
(2009) 0B4 0W24 0B26 1W36 0B27 0B32 -*34
36. Grčar Vidmar Staš 1500 LJU Mengeš 1 10.0
14.5 -1.92
(2009) 0W19 0B21 0W33 0B35 0W32 1B34 0W26
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Mengeš,
Slovenija, 21.9.2020, 7 kol svicar
Igralni
cas: 15 minut Datoteka: C:/me18ptm1