2.
turnir CIKLUSA TURNIJEV MLADIH 2018/2019
Ljubljana;oš Nove Jarše; 18.10.2018
KONČNO STANJE
Mesto Priimek in ime Kat ELO LRat reg
šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Mihelič Vesna WI 1657 2089 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 6 21.5
29.0 0.34
(2006) 1B49 1W24 1B5 1W27 0B3 1W15 1W9
2. Paternoster Janez II 1443 2016 LJU Zadobrova ŠD Mengeš-Trzin 6 21.0
29.5 0.67
(2006) 1B32 0W8 1B33 1W18 1W13 1B12
1W3
3. Lavrenčič Matic II
1210 1990 LJU Kolezija ŠK Ljubljana 5.5 25.0
34.0 1.31
(2008) 1W33 1B15 1W11 =B12
1W1 1W4 0B2
4. Škrbec Leon
II 1551 2037 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 5.5 23.0 31.0
0.44
(2007) 1W43 1B7 =W13 1B6 1W12 0B3
1W16
5. Zidar
Jernej II 1359 1837 LJU Janka Modra ŠK Komenda 5 21.5
31.0 1.35
(2007) 1W30 1B20 0W1 =B10 1B14 =W16
1B15
6. Marinč
Primož II 1144 1888 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana 5 21.5
30.0 0.52
(2008) 1B37 1W18 1B8 0W4 0B7
1W32 1W13
7. Markošek Bine II 1143 1822 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 5 20.5
28.0 0.73
(2008) 1B46 0W4 1B23 1W35 1W6 0B9
1B20
8. Halilovič
Elma 1135 1813 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 5 20.0
27.5 1.32
(2006) 1W54 1B2 0W6 1B20 =B27 =W28 1B22
9. Kolšek Meta
WII 1243 1827 NOT Anton Globočnik ŠK Nova
G 5 19.5
27.5 1.13
(2004) 1W47 1B38 0W12 1B34
1W17 1W7 0B1
10. Đokić
Pavle III 1133 1828 LJu Vodmat ŠK Komenda 5 19.5
27.0 1.32
(2008) 1B35 1W14 =B28 =W5 0B16 1B17 1W27
11. Cimperman Teo II 1210 1836 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 5 19.0
25.0 0.12
(2008) 1B41 1W55 0B3 1W22 0B15 1W19
1B18
12. Širaj Svit II 1424 1940 NOT Begunje ŠD Vrhnika 4.5 23.5
33.0 0.38
(2006) 1B29 1W21 1B9 =W3 0B4
0W2 1B28
13. Vodnik Val
II 1250 1844 NOT Brezovica ŠD Vrhnika 4.5 22.0 31.5
1.02
(2009) 1B19 1W22 =B4 1W28 0B2 1W27 0B6
14. Kaluža Dominik II 1322 1906 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos 4.5 18.5
26.0 -0.83
(2006) 1W23 0B10 1W32 =B36
0W5 1W43 1B29
15. Širaj Vita
WI 1325 1803 NOT Begunje ŠD Vrhnika 4 22.5 31.5
0.49
(2004) 1B42 0W3 1B39 1W24 1W11 0B1 0W5
16. Žličar
Jure II 1181 1868 LJU
Poljane ŠK Komenda 4 21.5 30.0 -0.48
(2007) 1B40 0W17 =B29 1W21
1W10 =B5 0B4
17. Drevenšek Gašper II 1231 1703 MAR Angela Besednjaka ŽŠK Mar
4 19.5 26.0
0.42
(2008) 1W50 1B16 0B27 1W25
0B9 0W10 1B41
18. Petrušič Luka 1705 LJU Nove Jarše 4 19.0
27.5 0.61
(2008) 1W45 0B6 1W41 0B2 1W37 1B36 0W11
19. Ivanec Janoš
III 1392 1538 LJU Bičevje ŠD Rokada Lendava 4 18.0
24.5 1.81
(2008) 0W13 1B50 1B21 0W29
1W38 0B11 1B34
20. Filippovsky Nikita 1064 1704 LJU Danile
Kumar ŠK Ljubljana 4 18.0 24.5
0.05
(2005) 1B51 0W5 1B47 0W8 1B39 1B33 0W7
21. Maček
Inti III 1071 1741 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda 4 18.0
24.5 -0.43
(2010) 1W25 0B12 0W19 0B16
1W52 1B40 1W39
22. Hrnčič Anan 1668 LJU Nove Jarše 4 17.5
23.5 0.63
(2008) 1W53 0B13 1W43 0B11
1B35 1W34 0W8
23. Perme Stanko IV 1568 LJU Komenda-Moste
ŠK Komenda 4 16.0
23.0 1.57
(2009) 0B14 1W52 0W7 1B40 0W34 1B35
1W36
24. Uštar
Jure II 1113 1783 ZAS Gradec ŠD Domžale 4 15.5
23.0 -0.62
(2008) 1W48 0B1 1W40 0B15 0W33
1B47 1W31
25. Petrušič Špela
1489 LJU Nove Jarše 4 15.5
20.0 1.21
(2011) 0B21 1W37 1B55 0B17
1W49 0W31 1B32
26. Bahlen Dogbats Etsey Taras 1197 LJU Nove
Jarše 4 14.0
19.0 3.26
(2011) 0W38 0B30 1W48 1W47
0B32 1B37 1W33
27. Perme Martin
II 1207 1881 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 3.5 21.5
30.5 -0.69
(2007) 1W39 1B36 1W17 0B1 =W8 0B13 0B10
28. Hočevar
Tim II 1229 1860 NOT
Anton Globočnik ŠK Postoj 3.5 20.5
28.5 -0.68
(2008) 1W31 1B34 =W10 0B13
=W36 =B8 0W12
29. Belyaletdinov Leonard 1581 LJU Ljubljana 3.5 17.5
23.5 0.81
(2013) 0W12 1B48 =W16 1B19
0B43 1B44 0W14
30. Širaj Brin 1522 NOT Begunje ŠD Vrhnika 3.5 15.0
21.0 0.01
(2010) 0B5 1W26 0W34 0B32 =W44 1B53 1W43
31. Lavrinc Nik 1546 LJU Nove Jarše ŠS TD Dol pri 3.5 14.5
19.0 0.36
(2009) 0B28 1W51 0W36 =B43
1W55 1B25 0B24
32. Volčanšek Maks 1066 1623 LJU Rodica ŠD Domžale 3 21.0
28.5 -0.33
(2008) 0W2 1B54 0B14 1W30 1W26 0B6 0W25
33. Babarovič Fran 1591 LJU Martina Krpana
3 20.5 27.0 -0.22
(2010) 0B3 1W42 0W2 1B55 1B24 0W20 0B26
34. Kosanovič Aleksander 1047 1734 LJU Rodica
SD Domžale 3 19.0 26.5 -1.38
(2006) 1B44 0W28 1B30 0W9 1B23 0B22 0W19
35. Žitnik Aleksander 1584 LJu
Toneta Čufarja 3 18.5
25.5 -0.24
(2005) 0W10 +*56 1B38 0B7 0W22 0W23 1B47
36. Tavčar
Jaka 1151 1768 LJU Vič
ŠK Komenda 3 18.5 25.0 -0.99
(2005) 1B52 0W27 1B31 =W14
=B28 0W18 0B23
37. Istinič Orson 1562 LJU Toneta Čufarja 3 17.5
24.0 -0.78
(2006) 0W6 0B25 1W44 1B42 0B18 0W26 1B48
38. Novak
Lan 1702 LJU Nove Jarše 3 17.0
24.5 -1.88
(2008) 1B26 0W9 0W35 1B41 0B19
0W39 1W45
39. Hočevar
Nick III 1122 1559 NOT
Anton Globočnik ŠK Postoj 3 17.0 22.5
0.42
(2010) 0B27 1W44 0W15 1B51
0W20 1B38 0B21
40. Lapanje
Ajda 1548 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 3 16.5
22.0 0.01
(2007) 0W16 1B45 0B24 0W23
1B46 0W21 1B50
41. Ašič Nik 1520 POS Artiče ŠK Brežice 3 14.5
20.5 0.16
(2011) 0W11 1B53 0B18 0W38
1W51 1B49 0W17
42. Mijovski Lan 1500 LJU Nove Jarše 3 12.0
16.5 -0.42
(2008)
0W15 0B33 1W50 0W37 0B45 1B55 1W49
43. Grošelj Jerneja
IV 1076 1626 LJU Rodica ŠD Domžale 2.5 19.0
27.0 -0.66
(2007) 0B4 1W46 0B22 =W31 1W29 0B14 0B30
44. Novak
Vid 1442 LJU Nove Jarše 2.5 15.0
20.0 0.04
(2010) 0W34 0B39 0B37 1W45
=B30 0W29 1B54
45. Marn Evelina 1435 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 2.5 14.0
19.5 0.08
(2010) 0B18 0W40 =B46 0B44
1W42 1W54 0B38
46. Hadžović Leon 1500 LJU Nove Jarše 2.5 10.5
16.5 -1.40
(2011) 0W7 0B43 =W45 0B54 0W40 +*56 1W53
47. Beber Anja 1515 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 2 16.5
23.5 -0.85
(2011) 0B9 1W49 0W20 0B26 1B50 0W24 0W35
48. Siladi Stipe 1500 LJU Nove Jarše 2 14.5
19.5 -1.95
(2011) 0B24 0W29 0B26 0B52
+*56 1W51 0W37
49. Smaka Matic 1627 MAR Angela Besednjaka
2 14.0 21.0 -2.33
(2009) 0W1 0B47 1W52 1B53 0B25 0W41 0B42
50. Krum
Matevž 1393 LJU Nove Jarše 2 14.0
19.5 -0.77
(2008) 0B17 0W19 0B42 +*56
0W47 1B52 0W40
51. Bajrič Tarik 1403 LJU Nove Jarše 2 13.0
18.0 -0.83
(2009) 0W20 0B31 1W54 0W39
0B41 0B48 +*56
52. Stanišič Aleksander 1500 LJU Nove Jarše
2 13.0 17.5 -1.18
(2010) 0W36 0B23 0B49 1W48
0B21 0W50 1W55
53. Nešovič Jovan 1000 LJU Mengeš
1.5 12.5 18.0
0.02
(2010) 0B22 0W41 +*56 0W49
=B54 0W30 0B46
54. Lazarević Dario 1500 LJU Nove Jarše 1.5 11.5
18.0 -2.19
(2011) 0B8 0W32 0B51 1W46 =W53 0B45 0W44
55. Zabukovec Sara 1000 LJU Nove Jarše 1 16.5
23.5 -0.48
(2009) +*56 0B11 0W25 0W33
0B31 0W42 0B52
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc
Poglajen
Ljubljana, OŠ Nove Jarše, Slovenija, 19.10.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 minut Datoteka: C:/lj18p2tm