3.
turnir CIKLUSA TURNIJEV MLADIH 2018/2019
Ljubljana;oš Poljane; 23.11.2018
KONČNO STANJE
Mesto
Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Škrbec Leon
II 1562 2091 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 6.5 24.5 33.5
1.17
(2007) 1B22 1W19 1B5 1W4
=B2 1W3 1B6
2. Bobnar Samo
II 1211 1900 GOR Cvetke Golar
ŠS TZ Prevod
6 22.5 31.0
1.75
(2004) 1B38 1W17 1B13 1W5 =W1
=B10 1B7
3. Lavrenčič Matic II 1249 2029 LJU Kolezija
ŠK Ljubljana 5.5 22.0
32.0 0.79
(2008) 1W21 1B8 1W23 =B10 1W4 0B1
1W14
4. Širaj Svit II
1492 1955 NOT Begunje ŠD Vrhnika 5 21.0
30.0 0.59
(2006)
1W36 1B25 1W16 0B1
0B3 1W17 1W10
5. Perme
Martin II 1221 1863 LJU
Komenda-Moste ŠK Komenda 5 20.5
30.0 0.24
(2007) 1W30 1B20 0W1 0B2
1W22 1B21 1W13
6. Vodnik Val II 1250 1873 NOT Brezovica ŠD Vrhnika 5 20.5
29.0 0.56
(2009) 1W37 0B13 1B11 1W9 1W25 1B15 0W1
7. Uštar Jure II 1113 1762 ZAS Gradec ŠD Domžale 5 19.5
26.0 1.09
(2008) 1W45 0B10 1W37 1B8 1W21 1B11 0W2
8. Cimperman Teo II 1210
1827 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5 18.5
26.0 0.50
(2008) 1B32 0W3 1B28 0W7 1B37 1W16 1W15
9. Hočevar Nick III 1068 1685 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 5 17.5
24.5 1.88
(2010) 1W43 1B15 0W10 0B6 1W42 1B25 1B19
10. Olenik Čampa Rudi II 1406 1964 LJU Montessori ŠD
Domžale 4.5 24.5
33.5 -0.15
(2007) 1B26 1W7 1B9
=W3 =B14 =W2 0B4
11. Filippovsky
Nikita 1064 1724 LJU Danile Kumar ŠK Ljubljana
4.5 20.5 28.5
0.98
(2005) 1W31 =B14 0W6 1B18 1B12 0W7 1W25
12. Kaluža Dominik II
1320 1894 LJU Miroslava Vilharja
ŠK Pos 4.5 18.0
24.5 -0.56
(2006) 1W39 0B16 =W14 1B24 0W11 1B36 1W23
13. Hrnčič Anan 1700 LJU Nove Jarše 4 21.0
30.0 0.73
(2008) 1B33 1W6 0W2
0B15 1W30 1B24 0B5
14. Halilovič Elma 1167 1877 LJU Nove
Jarše ŠD Mengeš-Trzi 4 21.0
29.5 0.04
(2006) 1B28 =W11 =B12 1W17 =W10 =B23 0B3
15. Žličar Jure II 1181 1868 LJU Poljana ŠK Komenda 4 21.0
29.0 -0.92
(2007) 1B34 0W9 1B26 1W13 1B16 0W6 0B8
16. Tavčar Jaka 1151 1740 LJU Vič ŠK
Komenda 4 20.5 28.5
0.42
(2005) 1B27 1W12 0B4 1W20 0W15 0B8 1W28
17. Maček Inti III 1071 1741 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda 4 19.0
28.0 -0.09
(2010)
1W18 0B2 1W27
0B14 1W28 0B4 1W26
18. Premk Simon 1092 1424 LJU Poljane ŠK
Komenda 4 18.0
25.5 2.31
(2006) 0B17 1W22 1B29 0W11 1B20 0W19 1B31
19. Djokič
Pavle III 1133 1828 LJU Vodmat ŠK Komenda 4 16.0
24.5 -0.98
(2008) 1W40 0B1 1W38 0B25 1W39 1B18 0W9
20. Babarovič
Fran 1600 LJU Martina Krpana
4 15.5 21.5 -0.48
(2010) 1B41 0W5 1B40 0B16 0W18 1W27 1B32
21. Belyaletdinov
Leonard 1581 LJU Ljubljana 3.5 19.5
26.0 0.79
(2013) 0B3 1W32 1W41 1B23 0B7 0W5
=B22
22. Novak Lan 1594 LJU Nove Jarše 3.5 18.5
27.5 -0.38
(2008) 0W1 0B18 1W31 +*46 0B5 1B30 =W21
23. Hočevar Tim II 1240 1856 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 3.5 18.0
25.5 -1.02
(2008) 1B44 1W29 0B3 0W21 1B26 =W14 0B12
24. Prevc Urban 1657 LJU Prežihov Voranc ŠK Komend 3.5 14.5 21.0
0.25
(2010) -*46 =B39 1W36 0W12 1B38 0W13 1B37
25. Petrušič
Luka 1760 LJU Nove Jarše 3 21.5
28.5 -0.85
(2008) 1B42 0W4 1B30 1W19 0B6 0W9
0B11
26. Žitnik
Aleksander 1572 LJU Toneta Čufarja 3 17.5
22.5 -0.03
(2005) 0W10 1B45 0W15 1B33 0W23 1B35 0B17
27. Novak Vid 1404 LJU Nove Jarše 3 17.0
22.0 0.12
(2010) 0W16 1B35 0B17 0W29 1W41 0B20 1W34
28. Širaj Brin
1522 NOT Begunje ŠD Vrhnika 3 16.0
22.0 -0.01
(2010) 0W14 1B43 0W8 1B41 0B17 1W42 0B16
29. Perme Stanko
IV 1643 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
3 15.5 22.0 -1.84
(2009) 1W35 0B23 0W18 1B27 0B31 0W34 1W36
30. Istinič
Orson 1506 LJU Toneta Čufarja 3 15.0
22.0 0.17
(2006) 0B5 1W33 0W25 1B38 0B13 0W22 1W43
31. Marn Evelina 1379 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 3 14.0
20.5 0.88
(2010) 0B11 0W38 0B22 1W43 1W29 1B39 0W18
32. Dudič Georgij
1478 LJU Poljane
3 13.5 20.5 -0.40
(2010) 0W8 0B21 1W43 0B39 +*40 1W37 0W20
33. Krum Matevž 1346 LJU Nove Jarše 3 13.0
19.0 1.20
(2008) 0W13 0B30 1B44 0W26 0B34 1W38 1B42
34. Grošelj Adrian 1511 LJU Toneta
Čufarja 3 13.0
17.5 -0.78
(2006) 0W15 0B40 1W45 0B37 1W33 1B29 0B27
35. Nešovič
Jovan 1000 LJU Mengeš 3 12.5
16.0 1.52
(2010) 0B29 0W27 +*46 1B45 0W36 0W26 1B39
36. Lavrinc Nik 1566 LJU Nove Jarše ŠS TD Dol pri 2.5 16.0
23.0 -0.69
(2009) 0B4 =W42 0B24 1W44 1B35 0W12 0B29
37. Triler Nik 1516 LJU Nove Jarše 2 19.5
26.5 -0.33
(2009) 0B6 1W44 0B7 1W34 0W8
0B32 0W24
38. Lapanje Ajda 1556 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 2 17.0
25.0 -1.64
(2007) 0W2 1B31 0B19 0W30
0W24 0B33 1W40
39. Petrušič
Špela 1537 LJU Nove Jarše 2 16.0
22.5 -1.46
(2011) 0B12 =W24 =B42 1W32 0B19 0W31 0W35
40. Stanišič
Aleksander 1030 LJU Nove Jarše 2 14.0
19.5 0.60
(2010) 0B19 1W34 0W20 0B42 -*32 +*46 0B38
41. Siladi Stipe
1000 LJU Nove Jarše 2 14.0
19.0 -0.40
(2011) 0W20 +*46 0B21 0W28 0B27 0B44 +*46
42. Mijovski
Lan 1425 LJU Nove Jarše 2 13.5
20.5 -0.86
(2008) 0W25 =B36 =W39 1W40 0B9 0B28 0W33
43. Bajrič Tarik
1307 LJU Nove Jarše 2 13.5
19.0 0.22
(2009) 0B9 0W28 0B32 0B31 1W44 1W45 0B30
44. Širaj Tisa 1500 NOT Begunje ŠD Vrhnika 2 11.5
15.5 -1.94
(2008) 0W23 0B37 0W33 0B36 0B43 1W41 1B45
45. Krum Tilen 1460 LJU Nove Jarše 1 12.5
18.5 -2.99
(2010) 0B7 0W26 0B34 0W35 +*46 0B43 0W44
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana; oš Poljane, Slovenija,
23.11.2020, 7 kol svicar
Igralni cas:
15 minut Datoteka:
C:/lj18p3tm