4.
turnir CIKLUSA TURNIJEV MLADIH 2018/2019
Ljubljana;oš Maksa Pečarja; 14.12.2018
KONČNO STANJE
Mesto
Priimek in ime Kat ELO
LRat reg šola
- klub Točke MBuch Buch W-We
1. Olenik Čampa Rudi II 1477 2003 LJU Montessori ŠD
Domžale 7 23.0
32.0 2.08
(2007) 1B29 1W10 1B13 1W3 1B2
1W8 1B5
2. Paternoster Janez II 1443 2012 LJU Zadobrova ŠD Mengeš-Trzin 6 22.0
32.5 1.04
(2006) 1W21 1B14 1W6 1B9
0W1 1B12 1B8
3. Cimperman Teo II
1213 1776 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5 20.5
30.5 1.29
(2008) 1B27 1W11 1B7 0B1
0W12 1W18 1W22
4. Kosanovič
Aleksander 1047 1643 LJU Rodica ŠD Domžale 5 20.0
27.5 1.87
(2006) =W32 0B8 1B31 1W11 =W6 1B14 1W12
5. Perme
Martin II 1221 1825 LJU
Komenda-Moste ŠK Komenda 5 19.0
28.0 0.68
(2007) 1B34 0W17 1B21 1W10 1B18 1W13 0W1
6. Tisaj Tilen II 1121 1870 LJU Mengeš ŠD Mengeš-Trzin 5 19.0
26.5 0.02
(2009) 1W37 1B24 0B2 =W12 =B4 1W20 1W19
7. Marinč Primož II 1144 1890 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana 5 19.0
26.0 0.19
(2008) 1W23 1B18 0W3 0B8
1W34 1B17 1W13
8. Lavrenčič
Matic
II 1249 2048 LJU Kolezija ŠK Ljubljana 4.5 24.5
34.0 -0.79
(2008) =B12 1W4 1B32 1W7 1B9
0B1 0W2
9. Halilovič Elma 1167 1890 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 4.5 20.0
29.0 0.30
(2006) 1B26 1W20 1B17 0W2 0W8
1B15 =W10
10. Petrušič
Luka 1769 LJU Nove Jarše 4.5 19.5
27.5 0.56
(2008) 1W38 0B1 1W23 0B5 1B22 1W24 =B9
11. Žličar Jure II 1181 1857 LJU Poljane ŠK
Komenda 4.5 18.5
25.0 -0.59
(2007) 1B15 0B3 =W19 0B4 1W37 1W32 1B20
12. Vidmar Jernej 1024 1635 DOL Škofljica ŠK Ljubljana 4 23.0
31.5 1.48
(2006) =W8 1B33 1W22 =B6 1B3
0W2 0B4
13. Kolšek
Meta WII 1229 1805 NOT
Anton Globočnik ŠK Nova G 4 20.0
30.0 -0.09
(2004)
1W25 1B19 0W1
1B24 1W17 0B5 0B7
14. Filippovsky
Nikita 1064 1766 LJU Danile Kumar ŠK Ljubljana 4 17.5
25.5 -0.76
(2005) 1B35 0W2 1B26 0W17 1B25 0W4 1B27
15. Đokić Pavle III 1133 1839 LJU Vodmat ŠK Komenda 4 17.5
23.5 -0.99
(2008) 0W11 0B37 1B29 1W16 1B26 0W9 1W25
16. Ivanec Janoš III 1392 1653 LJU Bičevje ŠD Rokada Lendava 4 15.0 21.0 -0.35
(2008) =W33 =B22 0W25 0B15 1W35 1B28 1W24
17. Belyaletdinov
Leonard 1637 LJU Ljubljana
ŠK Ljubljana 3.5 21.0
26.5 1.00
(2013) 1W39 1B5 0W9
1B14 0B13 0W7 =W18
18. Tavčar Jaka 1151 1762 LJU Vič ŠK
Komenda 3.5 19.5
26.5 -0.87
(2005) 1B30 0W7 1B34 1W25 0W5 0B3
=B17
19. Jelen Anja III 1089 1641 LJU Ig ŠK Ig 3.5 18.5
26.0 0.15
(2006) 1B31 0W13 =B11 1W32 0B20 1W21 0B6
20. Uštar Jure II 1113 1762 LJU Gradec ŠD Domžale
3.5 18.0 24.5 -0.74
(2008) 1W28 0B9 =W37 1B33 1W19 0B6 0W11
21. Hočevar Draško
Filip 1616 LJU Maksa
Pečarja
3.5 17.0 25.0 -0.12
(2007) 0B2 1W35 0W5 =B23 1W33 0B19 1W32
22. Babarovič
Fran 1600 LJU
Martina Krpana 3.5 17.0
23.0 0.05
(2010) 1B40 =W16 0B12 1B37 0W10 1W26 0B3
23. Žitnik
Aleksander 1572 LJU Toneta Čufraja 3.5 16.0
22.5 -0.06
(2005) 0B7 1W30 0B10 =W21 0B32 1W37 1B33
24. Perme
Stanko
IV 1643 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
3 18.5 25.5 -0.78
(2009) 1B36 0W6 1B27 0W13 1W31 0B10 0B16
25. Istinič
Orson 1506 LJU Toneta Čufraja 3 18.5
24.5 0.43
(2006) 0B13 1W36 1B16 0B18 0W14 1W31 0B15
26. Jelen Luka III 1013 1570 NOT Ig ŠK Ig 3 17.5
25.0 0.01
(2008) 0W9 1B28 0W14 1B27 0W15 0B22 1W30
27. Bertole
Jakob 1500 LJU Prule 3 15.0
21.0 0.38
(2008) 0W3 1B38 0W24 0W26 1B30 1B34 0W14
28. Arh
Lovro 1441 LJU
Maksa Pečarja 3 14.5
19.5 0.70
(2010) 0B20 0W26 0B30 1W29 1B38 0W16 1B34
29. Bola Ujčič
Nace 1600 LJU Maksa Pečarja 3 13.5
21.0 -1.19
(2005) 0W1 0B32 0W15 0B28 1W39 1B36 1B35
30. Marn Evelina 1410 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 3 13.5
18.0 0.17
(2010) 0W18 0B23 1W28 1W40 0W27 1B38 0B26
31. Potisek Fedja 1026 LJU Maksa Pečarja 3 11.5
17.0 1.52
(2009) 0W19 1B40 0W4 1W39 0B24 0B25 1W38
32. Bahlen Dogbats
Etsey Taras 1347 LJU Nove
Jarše 2.5 19.5
27.5 1.46
(2011) =B4 1W29 0W8 0B19 1W23 0B11 0B21
33. Dornik Primož 1401 LJU Prule
2.5 15.5 20.5
0.22
(2007) =B16 0W12 1B38 0W20 0B21 1W40 0W23
34. Lapanje Ajda 1542 LJU Nove
Jarše ŠK Komenda 2 16.5
22.0 -1.20
(2007) 0W5 1B39 0W18 1B35 0B7 0W27 0W28
35. Petrušič
Špela 1480 LJU Nove Jarše 2 14.5
19.0 -1.09
(2011) 0W14 0B21 1W36 0W34 0B16 1B39 0W29
36. Nikolič
Nataša 1351 LJU Maksa Pečarja 2 10.0
13.5 -1.04
(2010) 0W24 0B25 0B35 0W38 1B40 0W29 1B39
37. Cvetrežnik
Merčun Lem 1560 LJU Maksa Pečarja
1.5 19.0 26.5 -0.11
(2008) 0B6 1W15 =B20 0W22 0B11 0B23 -*40
38. Dobravec
Aleksander 1500 LJU Maksa Pečarja 1 14.5
21.0 -3.13
(2011) 0B10 0W27 0W33 1B36 0W28 0W30 0B31
39. Kotnik Čeh
Miklavž 1000 LJU Maksa
Pečarja
0.5 12.0 16.0 -0.89
(2011) 0B17 0W34 =W40 0B31 0B29 0W35 0W36
40. Simič
David 1000 SLO Maksa Pečarja 0.5 12.0
16.0 -0.81
(2010) 0W22 0W31 =B39 0B30 0W36 0B33 -*37
Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana; oš Maksa Pečar, Slovenija, 14.12.2020, 7 kol svicar
Igralni cas:
15 minut Datoteka:
C:/lj18ptm4