8.
turnir CIKLUSA TURNIJEV MLADIH 2018/2019
Ljubljana; oš Milana Šuštaršiča, 26. 4. 2019
KONČNO STANJE
Mesto
Priimek in ime Kat
ELO LRat reg šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Širaj Svit
II 1513 1966 NOT Begunje ŠD Vrhnika 6.5 24.0 34.0
1.91
(2006) 1B15 1W11 1B5 =W7
1W2 1B4 1W8
2. Cimperman Teo
II 1297 1932 LJU Nove Jarše
ŠK Komenda 6 22.0
31.5 1.35
(2008)
1B24 1W12 1B16 1W13 0B1 1W10 1B5
3. Tavčar
Jaka 1135 1730 LJU
Vič ŠK Komenda 5.5 22.5 30.0
2.38
(2005) 1B34 1W9 =B8
0W4 1B14 1W6 1W7
4. Perme Martin II 1235 1945 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 5.5 22.0 31.5
0.91
(2007) 1W31 =B21 1W9 1B3
1B7 0W1 1W13
5. Tisaj Tilen II 1130 1858 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin
5 21.0 30.5
0.56
(2009) 1W27 1B23 0W1 1B24 1W11 1B8 0W2
6. Perme Stanko IV 1626 LJU Komenda-Moste
ŠK Komenda 5 19.0
26.0 0.94
(2009) 1W38 0B7 1W28 1B15 1W17 0B3 1W22
7. Veber Kolja
Tito II 1093 1899 MAR Pohorskega odreda ŠK Impo 4.5 24.5 34.0 -0.06
(2009) 1B28 1W6 1B10 =B1 0W4
1W16 0B3
8. Lugarič Kotnik
Liam II 1144 1890 MAR Pohorski odred ŠK Impol S 4.5 22.0 31.5 -0.15
(2008) 1W22 1B14 =W3 1B23 1B13 0W5 0B1
9. Marinč Primož II 1180 1924 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana
4.5 21.0 28.5 -1.04
(2008) 1W18 0B3 0B4
1W34 1B31 1W17 =B11
10. Žličar Jure II 1172 1843 LJU Poljane ŠK
Komenda 4.5 20.0
29.0 0.01
(2007) 1B29 1W30 0W7 1B14 1W16 0B2 =B12
11. Kolšek Meta WII 1223 1773 NOT Anton Globočnik ŠK Nova G
4.5 20.0 29.0
0.59
(2004) 1W33 0B1 1W21 1B30 0B5 1W19 =W9
12. Halilovič Elma 1168 1728 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 4.5 18.0 25.5
0.35
(2006) 1W40 0B2 0W24 1B21 1W18 1B23 =W10
13. Belyaletdinov Leonard 1859 LJU Ljubljana ŠK
Ljubljana 4 22.0
31.0 -0.69
(2013) 1B25 1W17 1B19 0B2 0W8
1W15 0B4
14. Filippovsky
Nikita 1123 1723 LJU Danile Kumar ŠK Ljubljana 4 19.5
27.0 -0.17
(2005) 1B37 0W8 1B18 0W10 0W3 1B27 1B21
15. Lapanje Ajda 1520 LJU Nove
Jarše ŠK Komenda 4 19.0
28.0 -0.24
(2007) 0W1 1B33 1W20 0W6 1B29 0B13 1W26
16. Maček Inti III 1117 1783 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda 4 19.0
27.0 -0.51
(2010) 1W26 1B35 0W2 1W19 0B10 0B7 1W24
17. Bahlen Dogbats Etsey Taras 1610 LJU Nove
Jarše ŠD Mengeš-Trzi 4 18.5
26.5 0.01
(2011) 1W20 0B13 1W29 1W31 0B6 0B9
1W28
18. Timagina Sofia 1484 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin
4 17.5 24.0
0.46
(2011) 0B9 1W37 0W14 1B26 0B12 1W29 1W23
19. Žitnik
Aleksander 1571 LJU Toneta Čufarja 4 17.0
23.5 -0.01
(2005) 1B32 1W36 0W13 0B16 1W28 0B11 1W25
20. Meze Ivanič
Ema 1000 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 4
16.0 21.5 2.18
(2010) 0B17 1W25 0B15 1W27 0B21 1W38 1B33
21. Kosanovič
Aleksander 1091 1782 LJU Rodica ŠD Domžale
3.5 20.0 27.5 -1.21
(2006) 1B36 =W4 0B11 0W12 1W20 1B25 0W14
22. Babič Pika 1439 LJU Koseze
3.5 13.5 20.0 -0.77
(2009) 0B8 =W39 0B25 1W40 1B38 1W30 0B6
23. Babarovič
Fran 1625 LJU Martina Krpana ŠK Komenda
3 19.0 25.5 -0.95
(2010) 1B39 0W5 1B27 0W8 1B24 0W12 0B18
24. Jakovac
Anže 1500 LJU Milana Šuštaršiča 3 18.5
26.0 0.28
(2006) 0W2 1B40 1B12 0W5 0W23 1B36 0B16
25. Lapanje Aneja 1209 LJU Nove Jarše ŠK Komenda 3 18.0
24.0 0.87
(2009) 0W13 0B20 1W22 1B36 1W30 0W21 0B19
26. Halilovič Eldin 1063 LJU Nove Jarše
3 17.0 22.5
1.42
(2011) 0B16 1W41 0B30 0W18 1B32 1W31 0B15
27. Siladi Stipe 1109 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 3 16.0 23.0
0.16
(2011) 0B5 1W32 0W23 0B20 1B34 0W14 1B35
28. Istinič
Orson 1472 LJU Toneta Čufarja 3 16.0
22.0 -0.80
(2006) 0W7 1B38 0B6 1W42 0B19 1W35 0B17
29. Stanišič
Aleksander 1105 LJU Nove Jarše 3 16.0
21.5 0.75
(2010) 0W10 1B42 0B17 1W35 0W15 0B18 1B34
30. Marinšek Mitja IV 1523 LJU Anton Globočnik
ŠK Postoj 3 16.0 21.5 -1.56
(2010) 1W42 0B10 1W26 0W11 0B25 0B22 1W36
31. Blaško Maj 1500 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 3 15.5
23.0 -1.19
(2011) 0B4 1W34 1W35 0B17 0W9 0B26 1W37
32. Miljanovič Tijana
1000 LJU Koseze 3 10.5
15.5 0.16
(2009) 0W19 0B27 1B41 0W38 0W26 1B42 1W39
33. Brdar Turk
Gregor 1000 LJU Milana Šuštaršiča 2.5 13.0
19.0 -0.16
(2010) 0B11 0W15 =B38 1W39 0B35 1W40 0W20
34. Cesar Gašper 1000 LJU Koseze 2 15.5
22.5 0.05
(2009) 0W3 0B31 1W37 0B9 0W27 1B39 0W29
35. Zupanič
Maks 1000 LJU Milana Šuštaršiča 2 14.5
20.0 0.05
(2009) 1W41 0W16 0B31 0B29 1W33 0B28 0W27
36. Hribar Maja 1017 LJU Koseze 2 14.0
19.0 0.39
(2009) 0W21 0B19 1B39 0W25 1B42 0W24 0B30
37. Greblo Mark 1000 LJU Milana Šuštaršiča 2 12.0
17.5 -0.24
(2010) 0W14 0B18 0B34 1W41 0W39 1B41 0B31
38. Hadžovič
Leon 1000 LJU Nove Jarše 1.5 16.0
22.5 -0.74
(2011) 0B6 0W28 =W33 1B32 0W22 0B20 0B40
39. Maksimovič
Eva 1000 LJU Nove Jarše 1.5 12.5
18.0 -1.14
(2010) 0W23 =B22 0W36 0B33 1B37 0W34 0B32
40. Furlan Nerad
Jaka 1000 LJU Koseze
1.5 12.0 17.5 -0.74
(2010) 0B12 0W24 0B42 0B22 =W41 0B33 1W38
41. Zajc Veronika 1000 LJU Koseze
1.5 10.5 14.5 -1.91
(2010) 0B35 0B26 0W32 0B37 =B40 0W37 1W42
42. Rihtaršič Maja 1000 LJU Koseze 1 12.5
17.0 -1.50
(2009) 0B30 0W29 1W40 0B28 0W36 0W32 0B41
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija
3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana;
oš Milana Šušt, Slovenija, 26.4.2019, 7 kol svicar
Igralni cas:
15 minut Datoteka: C:/lj19ptm8