4. TURNIR
NAJMLAJŠIH 2018
Ljubljana, oš Kolezija, 24.4.2018
Končno stanje
Mesto Priimek in ime Tit ELO
LRat REG šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Cimperman Teo II 1167 1850 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 5 10.5
15.5 1.23
(2008) 1B47 1W23 1B8 1W5
1W9
2. Guid Taja WI 1259 1935 LJU Maksa Pečarja
ŠK Ljubljan 4.5 10.0
16.5 0.57
(2008) 1B37 1W12 1B6 1W11 =B3
3. Lavrenčič Matic II 1189 1897 LJU Kolezija ŠK
Ljubljana 4.5 10.0
16.5 0.93
(2008) 1B34 1W18 1B15 1W4 =W2
4. Vodnik Val II 1287 1852 NOT Brezovica ŠD
Vrhnika 4 10.0
16.5 0.35
(2009) 1W33 1B13 1W7 0B3
1W11
5. Đokić Pavle III 1133 1774 LJU Vodmat ŠK
Komenda 4 9.0
16.0 0.80
(2008) 1B35 1W19 1B14 0B1 1W18
6. Markošek Bine II 1099 1784 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 9.0
15.5 0.49
(2008) 1W22 1B30 0W2 1B13 1W12
7. Despotovič Pavle III
1710 LJU Prežihov Voranc ŠK Ljublj
4 8.0 14.0
0.89
(2010) 1B38 1W31 0B4 1W15 1B20
8. Ivanec Janoš III 1642 LJU Bičevje ŠD Rokada Lendava 4
7.0 13.0 1.30
(2008) 1B43 1W46 0W1 1B19 1B14
9. Maček Inti III 1087 1756 LJU Frana Albrehta
ŠK Komenda 3.5 8.5
14.5 -0.07
(2010) 1W51 =B21 1W17 1W25 0B1
10. Kotnik Filip IV 1037 1691 CEL Ljubečna Celjski
ŠK 3.5 8.5
13.5 -0.07
(2008) 1W20 =B26 0B11 1W32 1B16
11. Zorko Lana III 1070 1632 GOR Predoslje ŠS TZ
Prevodi D 3 10.0
16.5 0.86
(2009) 1W29 1B28 1W10 0B2 0B4
12. Habinc Niko 1569 LJU Oskar
Kovačič 3 9.0
15.5 0.88
(2009) 1W36 0B2 1W22 1B31 0B6
13. Timagina Sofia 1556 LJU Mengeš ŠD
Mengeš-Trzin 3 9.0
15.0 0.90
(2011) 1B16 0W4 1B35 0W6
1B33
14. Marinč Primož II 1144 1902 LJU Vrhovci ŠK
Ljubljana 3 9.0
15.0 -1.16
(2008) 1W32 1B17 0W5 1B30 0W8
15. Markus David III 1146 1713 DOL Brinje ŠK En
Passant 3 8.5
14.0 -0.01
(2010) 1W40 1B45 0W3 0B7
1B25
16. Višček Val 1500 LJU Janka Modra 3 8.0
13.5 0.84
(2009) 0W13 1B33 1W28 1B26 0W10
17. Prevc Urban 1602 LJU Prežihov Voranc
ŠK Komend 3 8.0
13.5 0.64
(2010) 1B39 0W14 0B9 1W21 1W34
18. Babarovič Fran 1524 LJU Martina Krpana 3 8.0
13.5 0.73
(2010) 1W49 0B3 1W38 1B34 0B5
19. Jasnič Žak 1506 LJU Kolezija 3 8.0
13.0 0.57
(2009) 1W48 0B5 1W29 0W8
1B39
20. Ognjenovič Val 1500 LJU Kolezija 3 7.5
12.5 0.64
(2009) 0B10 1W44 1W45 1B23 0W7
21. Vodičar Miha 1500 LJU Vič 3 7.5
12.0 1.02
(1985) =B25 =W9 1W32 0B17 1W47
22. Kampuš Iva 1500 LJU Janka Modra ŠK
Žalec 3 7.0
12.5 0.98
(2010) 0B6
1W41 0B12 1W35 1W30
23. Baksa Maša 1512 LJU Kolezija 3 6.5
12.5 0.40
(2008) 1W42 0B1 1W43 0W20 1B29
24. Tavčar Gal 1000 LJU Vrtec Rožna
dolina 3 6.0
9.5 2.18
(2012) 0W28 0B29 1W49 1B37 1W31
25. Perme Stanko IV 1550 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 2.5
8.5 14.5 0.29
(2009) =W21 1B27 1W26 0B9 0W15
26. Barlič Pia 1510 LJU Kolezija 2.5 7.0
11.5 -0.14
(2009) 1B44 =W10 0B25 0W16 1B41
27. Keber Lopez Erik 1505 LJU Kolezija 2.5 4.0 7.5 -1.21
(2009) 0B46 0W25 1B44 =W41 1B42
28. Intihar Dolina Gal 1502 LJU Prežihov Voranc 2 9.0
14.0 -0.24
(2010) 1B24 0W11 0B16 1W40 -*36
29. Srebrnič Kučer Patrik 1500 DOL Brinje ŠK En Passant 2
9.0 13.0 -1.13
(2011) 0B11 1W24 0B19 1B46 0W23
30. Šolmajer Vito 1529 LJU Kolezija 2 8.0
13.5 0.09
(2010) 1B41 0W6 1B40 0W14 0B22
31. Levstik Taja 1505 DOL Zbora odposlancev
ŠD Koče 2 8.0
13.0 -1.00
(2010) 1W50 0B7 1W36 0W12 0B24
32. Habjan Popovič Lukas 1500 NOT Dobrova 2 8.0
12.5 -0.25
(2010) 0B14 1W39 0B21 0B10 1W44
33. Jelenič Jalen 1500 LJU Koseze 2 7.5
12.5 -0.45
(2010) 0B4
0W16 1W42 1B43 0W13
34. Jeglič Brin 1500 LJU Kolezija 2 7.0
12.5 -0.75
(2009) 0W3
1B49 1W46 0W18 0B17
35. Kmet Blaž 1500 LJU Kolezija 2 7.0
12.0 -0.93
(2010) 0W5
1B48 0W13 0B22 1W46
36. Trkman Marcel 1500 LJU Danile Kumar 2 7.0
12.0 0.11
(2011) 0B12 1W37 0B31 1B38 -*28
37. Babič Stanek David 1500 LJU Kolezija 2 6.0
11.5 -0.50
(2010) 0W2
0B36 1B47 0W24 1B43
38. Marn Evelina 1500 LJU Nove Jarše ŠD
Mengeš-Trzi 2 6.0
11.0 -0.60
(2010) 0W7
1B50 0B18 0W36 1W45
39. Tešanovič Maks 1500 LJU Kolezija 2 6.0 10.0 -0.75
(2009) 0W17 0B32 1W48 1B45 0W19
40. Lapanje Aneja 1500 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 2 5.0
8.5 -1.03
(2009) 0B15 1W52 0W30 0B28 1W48
41. Šefman Bor 1500 LJU Kolezija 1.5 7.0
11.0 -1.36
(2010) 0W30 0B22 1W50 =B27 0W26
42. Hribar Maja 1000 LJU Koseze 1.5 5.5
9.0 0.68
(2009) 0B23 =W47 0B33 1W52 0W27
43. Rojac Aleks 1500 LJU Kolezija 1 7.0
12.0 -1.71
(2010) 0W8
1B51 0B23 0W33 0W37
44. Miklavžin Tija 1000 LJU Koseze 1 7.0
11.0 0.18
(2009) 0W26 0B20 0W27 1B49 0B32
45. Brunec Klemen 1513 LJU Kolezija 1 7.0
10.5 -1.72
(2009) 1B52 0W15 0B20 0W39 0B38
46. Miljanovič Tijana 1000 LJU Koseze 1 6.5
12.5 0.60
(2009) 1W27 0B8 0B34 0W29 0B35
47. Jerovšek Gašper 1500 LJU Kolezija 1 6.5 12.5
-1.95
(2009) 0W1
=B42 0W37 =B51 0B21
48. Miklavčič Samo 1000 LJU Koseze 1 6.0
10.0 0.18
(2010) 0B19 0W35 0B39 1W50 0B40
49. Bauk Uroš 1000 LJU Koseze 1 6.0
9.5 -0.66
(2009) 0B18 0W34 0B24 0W44 1B52
50. Rigler Marko 1000 LJU Koseze 1 4.5
7.5 -0.24
(2010) 0B31 0W38 0B41 0B48 1W51
51. Vuga Beršnak Miha 1000 LJU Koseze 1 3.0
7.0 -0.24
(2010) 0B9
0W43 =B52 =W47 0B50
52. Grabner Marko Karol 1000 LJU Koseze 0.5 3.5
6.5 -1.16
(2010) 0W45 0B40 =W51 0B42 0W49
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar
verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana;
oš Kolezija, Slovenija, 24.4.2018, 5 kol svicar
Igralni
cas: 15 mim Datoteka: C:/lj18ptn4