7. TURNIR
NAJMLAJŠIH 2018
Ljubljana; oš Kolezija 25.692018
Končno stanje
Mesto Priimek
in ime Tit
ELO LRat REG
šola - klub Točke MBuch Buch W-We
1. Markošek Bine II 1129 1797 LJU Nove
Jarše ŠK Komenda 4.5 10.0
16.0 1.63
(2008) 1W27 1B13 1W4 =W3
1B10
2. Lavrenčič Matic II 1210
1971 LJU Kolezija ŠK Ljubljana 4.5 10.0
16.0 0.79
(2008) 1B23 1W11 1B5 1W10 =B3
3. Marinč Primož II 1144 1901 LJU Vrhovci
ŠK Ljubljana 4 10.0
15.5 0.56
(2008) 1W34 1B22 1W9 =B1
=W2
4. Hočevar Tim II 1229 1853 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 4
9.5 16.0 0.27
(2008) 1B24 1W14 0B1 1W7
1B9
5. Cimperman Teo II 1201
1834 LJU Nove Jarše ŠK
Komenda 4 8.0 14.5
0.54
(2008) 1W32 1B17 0W2 1B25 1W11
6. đokić Pavle III 1133 1838 LJU Vodmat ŠK Komenda 4 8.0 13.5
0.08
(2008) 1B28 1W26 0B7 1W14 1B15
7. Belyaletdinov
Leonard 1514 LJU Ljubljana 3.5 10.0
17.0 2.68
(2013) 1W18 1B15 1W6 0B4
=W12
8. Babarovič
Fran 1556 LJU Martina Krpana
3.5 6.5 10.0
0.86
(2010) 1W38 0B9 1W33 =B12 1W21
9. Maček Inti III 1080 1753 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda 3 10.5
15.0 0.00
(2010) 1B39 1W8 0B3
1W13 0W4
10. Vodnik Val II 1250 1849 NOT Brezovica ŠD Vrhnika 3 10.0
16.5 -0.21
(2009) 1W21 1B25 1W12 0B2 0W1
11. Kotnik Filip IV 1037 1684 CEL Ljubečna Celjski ŠK 3 10.0
16.5 0.47
(2008) 1W19 0B2 1W24 1B17 0B5
12. Markus David III 1146 1743 DOL Brinje ŠK En Passant 3
9.5 16.0
-0.48
(2010) 1W20 1B16 0B10 =W8 =B7
13. Grmek Andrej 1536 LJU Polje 3 8.0 13.5
0.60
(2009) 1B33 0W1 1W16 0B9 1W29
14. Glavač Leo 1650 LJU Riharda Jakopiča 3 8.0 12.5
0.39
(2009) 1W37 0B4 1W28 0B6 1W27
15. Želj Lan III 1031 1728 CEL 3. oš Celje
Celjski ŠK
3 7.5 12.5 -0.43
(2010) 1B30 0W7 1B34 1W23 0W6
16. Vodičar
Miha 1509 LJU Vič 3 7.0 12.0
0.38
(2010) +*40 0W12 0B13 1B28 1W23
17. Perme Stanko
IV 1602 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda
3 6.0 10.5
0.22
(2009) 1B36 0W5 1B35 0W11 1B31
17. Despotovič
Pavle III
1830 LJU Prežihov Voranc
ŠK Ljublj
3 6.0 10.5 -1.38
(2010) 0B7 1W30 0B23 1W35 1B24
19. Beber Anja 1488 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 3
5.0 8.5 0.86
(2011) 0B11 0W24 1B36 1W34 1B26
20. Kampuš Vid 1500 LJU Janka Modra ŠK Žalec
3 4.5 8.0 0.78
(2011) 0B12 0W23 1B37 1B38 1W25
21. Intihar Dolina
Gal 1520 LJU Prežihov Voranc 2.5 7.5 13.0
0.49
(2010) 0B10 1W29 =W22 1B27 0B8
22. Prevc Urban 1667 LJU Prežihov Voranc ŠK Komend 2.5 6.5 11.5 -0.42
(2010) 1B31 0W3 =B21 0W26 1B34
23. Levstik Taja 1533 DOL Zbora odposlancev ŠD Koče 2 9.0 16.0
0.44
(2010) 0W2 1B20 1W18 0B15 0B16
24. Timagina Sofia 1525 LJU Mengeš
ŠD Mengeš-Trzin 2
9.0 14.0 0.08
(2011) 0W4 1B19 0B11 1W33 0W18
25. Ivanec Janoš III 1392 1618 LJU Bičevje ŠD Rokada Lendava 2 8.0 14.0 -0.47
(2008) 1B29 0W10 1B32 0W5 0B20
26. Hočevar Nick III 1122 1606 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 2
7.5 12.5
-0.66
(2010) 1W35 0B6 0W27 1B22 0W19
27. Kuzmin Mavricij Mark 1507 LJU Vič 2 7.5 12.5
0.18
(2008) 0B1 1W39 1B26 0W21 0B14
28. Kampuš Iva 1520 LJU Janka Modra ŠK Žalec
2 6.5 11.0 -0.17
(2010) 0W6 1B37 0B14 0W16 1B35
29. Šefman Bor 1435 LJU Kolezija 2 6.5 10.0
0.17
(2010) 0W25 0B21 1B30 1W39 0B13
30. Marn Evelina 1490 LJU Nove Jarše ŠD Mengeš-Trzi 2
5.5 9.0 -0.09
(2010) 0W15 0B18 0W29 1W37 1B36
31. Višček Val 1487 LJU Janka Modra 2 5.5 9.0 0.01
(2009) 0W22 0B34 1B39 1W32 0W17
32. Jenček Gašper IV
1183 1518 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj 2
4.5 9.0 -0.42
(2010) 0B5 1W36 0W25 0B31 1B38
33. Perme Lojze
1278 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda 1.5
6.5 10.5
-0.26
(2011) 0W13 +*40 0B8 0B24 =W39
34. Ferenc Martin 1526 LJU Polje
ŠK Komenda 1 8.5 14.5 -0.74
(2009) 0B3 1W31 0W15 0B19 0W22
35. Kmet Blaž 1429 LJU Kolezija 1 7.0 11.0 -0.59
(2010) 0B26 1W38 0W17 0B18 0W28
36. Srebrnič Kučer
Patrik 1375 DOL Brinje ŠK En Passant 1
7.0 10.5
-1.21
(2011) 0W17 0B32 0W19 +*40 0W30
37. Ognjenovič
Val 1466 LJU Kolezija 1 7.0 10.0 -1.60
(2009) 0B14 0W28 0W20 0B30 +*40
38. Lapanje Aneja 1367 LJU Nove
Jarše ŠK Komenda 1
6.0 10.5
-1.28
(2009) 0B8 0B35 +*40 0W20 0W32
39. Bursač
Marko 1500 LJU Kolezija
0.5 6.0 10.0 -2.07
(2010) 0W9 0B27 0W31 0B29 =B33
Arbiter:
Poglajen Franc
WinSvicar verzija
3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana,
Slovenija, 25.9.2018, 5 kol
svicar
Igralni cas:
15 minut Datoteka: C:/lj18p7tn