9. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  31.5.2024 na oš MILANA ŠUŠTARŠIČA, snemite razpis, pregled prijav

 

5. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2024, torek 28.5.2024 na oš KOLEZIJA, snemite razpis, pregled prijav

 

I. ŽENSKA LIGA 2024. Moravci, 18.-19. 5. 2024, ekipa je osvojila 2, mesto

I.               

II.            ŠAHOVSKI TURNIR V POČASTITEV PRAZNIKA OBČINE KOMENDA, Komenda, 12.5.2024, zmagal je Leo Glavač, snemite bilten

 

TURNIR MLADIH KOMENDA 2024, Komenda 11.5.2024, zmagal je Jakob KOVAČIČ, snemite bilten

 

LJUBLJANSKI ŠAHOVSKI FESTIVAL, Ljubljana, 27.4.2024-4.5.2024, Aljoša Keber osvojil 15. mesto

 

9. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  31.5.2024 na oš MILANA ŠUŠTARŠIČA, snemite razpis, pregled prijav

 

ZAKLJUČNI TURNIR 76. LJUBLJANSKE LIGE, Komenda, 25.4.2024, zmagala je ekipa ŠK LJUBLJANA – TAJFUN, snemite bilten

 

4. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2024, torek 23.4.2024 na oš NOVE JARŠE, zmagal je Matic LEVAČIČ, snemite bilten

 

8. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  19.4.2024 na oš JANKA MODRA, zmagal je Jakob KOVAČIČ, snemite bilten

 

76. LJUBLJANSKA LIGA 2024, gostovanja od 18.1.2024 do 18.4.2024, zmagala je ekipa ŠK LJUBLJANA - TAJFUN, snemite bilten, snemite partije pgn cbv

 

9. memorial Vesne Rožič, Ig 23.3.2024, snemite bilten

 

Športne igre mladih, Ljubljana, 22.3.2024. 1. mesto Inti Maček, 3. mesto Aljoša Keber

 

3. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2024, torek 19.3.2024 na oš KOLEZIJA, zmagal je Matic LEVAČIČ, snemite bilten

 

7. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  15.3.2024 na oš VIČ, zmagal je David KRSTIĆ, snemite bilten

 

POKALNO PRVENSTVO ŠZS, Zagorje, 8. – 10.3.2024

 

PODROČNO EKIPNO OŠ PC DOMŽALE, Rodica, 7.3.2024, ekipa oš Komenda-Moste osvojila 2. mesto

 

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V POSPEŠENEM ŠAHU, Ankaran od 2.3.2024, 1. mesto je osvojil Fran BABAROVIČ, 2. mesto Inti MAČEK

 

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V STANDARDNEM ŠAHU, Ankaran od 26.2.2024 do 1.3.2024, 3. mesto je osvojil Fran BABAROVIČ

 

6. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  16.2.2024 na oš Milana ŠUŠTARŠIČA, zmagal ja Jakob KOVAČIČ, snemite bilten

 

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2024, torek 13.2.2024 na oš Nove Jarše, zmagal je Matic LEVAČIČ, snemite bilten

 

3. memorial Iveta A. Staniča, Kočevje, 8.2.2024, uspešen nastop mladih igralcev – 2. mesto Fran BABAROVIČ

 

1. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2024, torek 23.1.2024 na oš Kolezija, zmagal je Matic LEVAČIČ, snemite bilten

 

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 2024, Komenda, 20. in 21. 1. 2024, snemite bilten

 

5. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  19.1.2024 na oš Janka MODRA, zmagala je Iva KAMPUŠ, snemite bilten

 

POSPEŠENO IN HITROPOTEZNO POSAMIČNO IN EKIPNO PRVENSTVO ČLANIC IN ČLANOV, Ljubljana, 19. – 21. 1. 2024

 

POSAMIČNO DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL, Marbor, 13.1.2024

 

KLUBSKI NOVOLETNI TURNIR 2023, Komenda, 29.12.2023, zmagal je Tilen LUČOVNIK, snemite bilten

 

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR MLADIH, Komenda, 28.12.2023, zmagal je Aleksandr KONOPATSKYI, snemite bilten

 

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH, Komenda, 27.12.2023, zmagal je Aleksandr KONOPATSKYI, snemite bilten

 

Zaključni turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek  19.12.2023 na oš Kolezija, zmagal je Tadej TOMAŽIN KOŠOROK, snemite bilten, bilten ciklusov

 

PRVI MEMORIAL HRIBAR FRANC 2023, Dobeno, 16.12.2023, zmagal je Janez MEDVEŠEK, snemite bilten

 

4. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  15.12.2023 na oš Nove Jarše, zmagal je Gregor MARKOVČIČ, snemite bilten

 

III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2023, Komenda, 8.12.2023 – 10.12.2023, zmagala je ekipa ŠD KRKA NOVO MESTO, snemite bilten, partije

 

MIKLAVŽEV TURNIR 2023, Komenda, 2.12.2023,  zmagal je Leonard BELYALETDINOV, snemite bilten

 

ZAKLJUČNI TURNIR OSREDNJE SLOVENSKE LIGE, Komenda 30.11.2023, zmagala je ekipa ŠK TAJFUN LJUBLJANA, snemite bilten

 

9. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek  28.11.2023 na oš Milana Šuštaršiča, zmagal je David KRTIČ, snemite bilten

 

II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2023, Komenda, 17.11.2023 – 26.11.2023, zmagala je ekipa ŠK NOVA GORICA,snemite bilten, partije

 

OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2023, gostovanja 14.9.2023 – 23.11.2023, zmagala je ekipa ŠD VRHNIKA, snemite bilten, partije

 

3. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  10.11.2023 na oš Vič, zmagal Gašper SEVER, snemite bilten

 

I. ČLANSKA LIGA ZAHOD, Komenda, 22.9.2023 – 29.10.2023, zmagala je ekipa ŠK IG, snemite bilten, partije

 

8. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek  24.10.2023 na oš Vič, zmagal je David KRSTIČ, snemite bilten

 

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  20.10.2023 na oš Janka Modra, zmagal je Leo GLAVAČ, snemite bilten

 

MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR AJDA BURGERS&MORE OPEN 2023, Ljubljana, Športna dvorana Kašelj, sobota 7. 10. 2023, zmagovalci Rudi OLENIK ČAMPA, Aleksandr KONOPATSKYI, Vojko SREBRNIČ

 

1. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2023/2024, petek  29.9.2023 na oš Milana Šuštaršiča, zmagal je Luka ŽULIČ, snemite bilten

 

7. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek  26.9.2023 na oš Kolezija-Bičevje, zmagal je David KRSTIČ, snemite bilten

 

XXXVII. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE, Komenda, dvorana Prostovoljnega gasilskega društva Komenda, 1.-3.9.2023, zmagal je Aljaž ŽLINDRA, snemite bilten, partije

 

DRŽAVNA MLADINSKA LIGA IN LIGA MLADINK, Radenci, 23. – 27. 8. 2023, osvojili dva 4. mesta

 

POSAMEZNO HITROPOTEZNO DP KADETOV, Rogaška Slatina, 2.7.2023, uspešen nastop mladih igralcev, Jernej Zidar osvojil 4. mesto

 

EKIPNO HITROPOTEZNO DP KADETOV, Rogaška Slatina, 2.7.2023, ekipa ŠK Komenda je osvojila 1. mesto

 

POSAMEZNO POSPEŠENO DP MLADINCEV, Rogaška Slatina, 1.7.2023, Aljoša Keber osvojila 6. mesto

 

EKIPNO POSPEŠENO DP KADETOV, Rogaška Slatina, 30.6.2023, ekipa osvojila 2. mesto

 

ŠAHOVSKI TURNIR OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA, Komenda 23.6.2023, zmagal je Gašper SEVER, snemite bilten

 

6. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek  20.6.2023 na oš Kolezija, zmagal je David KRSTIČ, snemite bilten

 

Zaključni turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, petek 16.6.2023 na oš  JANKA MODRA, zmagal je Leo GLAVAČ, snemite bilten, bilten vseh turnirjev

 

EKIPNO DP ZA FANTE DO 12 LET, Šmarje – Sap, 10.6.2023, uspešen nastop mladih igralcev

 

5. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek  30.5.2023 na oš Prežihov Voranc, zmagal je Matic LEVAČIČ, snemite bilten

 

KADETSKA LIGA, Rogaška Slatina, od 26. do 28. 5. 2023

 

ŠAHOVSKI TURNIR V POČASTITEV PRAZNIKA OBČINE KOMENDA 2022, Komenda, 20.5.2022, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

 

TURNIR MLADIH KOMENDA 2023, Komenda, 20.5.2023, zmagal je Žan BAJDA, snemite bilten

 

9. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, petek 19.5.2023 na   JANKA KERSNIKA BRDO, zmagal je Leo Glavač, snemite bilten

 

SVETOVNO SPLETNO ŠOLSKO PRVENSTVO 2023, Ljubljana 6.5.2023, uspešen nastop maldih igralcev

 

PRVOMAJSKI MLADINSKI TURNIR, Komenda, 28.4.2023,  zmagal je Jon KADIVEC, snemite bilten

 

4. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek  25.4.2023 na oš Nove Jarše, zmagal je Nikita KARTASHOV, snemite bilten

 

ODPRTO KLUBSKO PRVENSTVO V POSPEŠENEM ŠAHU, Komenda, 22. in 23. 4. 2023, zmagal je Matej SUŠNIK, snemite bilten

 

8. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, petek 21.4.2023 na   KOLEZIJA, zmagal je Leo GLAVAČ, snemite bilten

 

2. memorial Iveta A. Staniča, Kočevje, 15.4.2023, uspešen nastop mladih igralcev – 3. mesto Teo CIMPERMAN

 

Pokal ŠZS, Zagorje 31.3.2023-2.4.2023, uspešen nastop mlade ekipe

 

ZAKLJUČNI TURNIR 75. LJUBLJANSKE LIGE, Komenda, 30.3.2023, zmagala je ekipa ŠD Domžale, snemite bilten

 

3. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek 28.3.2023 na oš Poljane, zmagal je Benjamin UŠAJ, snemite bilten  

 

7. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, petek 24.3.2023 na oš Janka MODRA,  zmagal je Aljoša KEBER, snemite bilten

 

75. LJUBLJANSKA LIGA 2023, gostovanja od 12.1.2023 do 23.3.2023, zmagala je ekipa ŠK IG, snemite bilten, snemite partije pgn cbv

 

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek 28.2.2023 na oš Kolezija, zmagal je David Krstič, snemite bilten

 

6. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, petek 24.2.2023 na oš Janka Kersnika, zmagal Leo GLAVAČ, snemite bilten

 

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V POSPEŠENEM ŠAHU, Čatež, 11. 2. 2023, Inti MAČEK zmagovalka deklice do 14 let

 

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V STANDARDNEM ŠAHU, Čatež, 4. - 10. 2. 2023, Inti MAČEK zmagovalka deklice do 14 let

 

5. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, petek 27.1.2023 na oš Nove Jarše, zmagal je Leo GLAVAČ, snemite bilten

 

1. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2023, torek 24.1.2023 na oš Milana Šuštaršiča, zmagal je David KRSTIČ, snemite bilten

 

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE, Komenda 21. – 22.1.2023,  snemite bilten

 

ODPRTO KLUBSKO PRVENSTVO 2023, Komenda 13. – 15. 1.2023, zmagal je Miha DIMNIK, snemite bilten, partije

 

POSAMIČNO DP SREDNJIH ŠOL, Ljubljana, 8.1.2023, uspešen nastop naših članov

 

POSAMIČNO DP OSNOVNIH ŠOL, Ljubljana, 7.1.2023, uspešen nastop naših članov, Inti Maček osvojila 2. mesto

 

KLUBSKI NOVOLETNI TURNIR, Komenda 30.12.2022, zmagal je Tilen LUČOVNIK, snemite bilten

 

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR MLADIH, Komenda 29.12.2022, zmagal je Gašper SEVER, snemite bilten

 

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH, Komenda 27.12.2022, zmagal je Cvjetičanin Boljka Svit, snemite bilten

 

4. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, petek 23.12.2022 na oš Vič, zmagal je Leo GLAVAČ, snemite bilten

 

Zaključni turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022, torek 20.12.2022 na oš Kolezija,  zmagal je Leonard Belyaletdinov, snemite bilten, bilten ciklusov

 

III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2022, Komenda, 9.12.2022 - 11.12.2022, zmagala je ekipa ŠK NOVA GORICA, snemite bilten, partije

 

MIKLAVŽEV TURNIR, Komenda 3.12.2022, zmagal je Maks VESELIČ, snemite bilten

 

6. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022, torek 29.11.2022 na oš Kolezija, zmagal je David KRSTIČ, snemite bilten

 

II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2022, Komenda, 19.11.2022 - 27.11.2022, zmagala je ekipa ŠD SIJ ACRONI JESENICE, snemite bilten, partije

 

3. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, 25.11.2022, oš Janka Modra, zmagal je Aljoša KEBER, snemite bilten

 

Zaključni turnir 23. OSREDNJE SLOVENSKE LIGE, Komenda, 24.11.2022, zmagala je ekipa ŠD DOMŽALE, snemite bilten

 

23. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA – 2022, 15.9.2022 – 17.11.2022, zmagala je ekipa ŠK TRZIN BUSCOTRADE, snemite bilten, partije

 

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, petek 28.10.2022 na oš Vič, zmagal je Leo GLAVAČ, snemite bilten

 

5. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022, torek 25.10.2022 na oš Milana Šuštaršiča, zmagal je David KRSTIČ, snemite bilten

 

I. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2022, Ljubljana 7.10.2022-23.10.2022, uspešen nastop članske ekipe

 

POSAMEZNO HITROPOTEZNO DP KADETOV, Zreče 2.10.2022

 

EKIPNO HITROPOTEZNO DP KADETOV, Zreče 2.10.2022, ekipa kadetov osvojila 2. mesto

 

POSAMEZNO POSPEŠENO DP MLADINCEV, Zreče 1.10.2022, Aljoša Keber osvojila 6. mesto

 

EKIPNO POSPEŠENO DP KADETINJ IN KADETOV, Zreče 30.9.2022, ekipi osvojili dve 2. mesti

 

4. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022, torek 27.9.2022 na oš Kolezija, zmagal je David KRSTIČ, snemite bilten

 

1. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022-2023, petek 23.9.2022 na oš Janka Modra, zmagal je Maks VESELIČ, snemite bilten

 

XXXVI. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE, Komenda 2. – 4. 9. 2022, zmagal je Aljoša KEBER, snemite bilten partije

 

I. MLADINSKA LIGA, Rogaška Slatina 278. in 28. 8. 2022. Ekipa ŠK Komenda je osvojila 2. mesto

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANOV, ČLANIC, VETERANOV, VETERANK, MLADINCEV IN MLADINK; Radenci 3. do 10. 7. 2022

 

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V POSPEŠENEM ŠAHU 2022, Radenci 2. 7. 2022, Fran BABAROVIČ je osvojil 3. mesto

 

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V STANDARDNEM ŠAHU 2022, Radenci od 25. 6. 2022 do 1. 7. 2022

 

ŠAHOVSKI TURNIR OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA LETA, Komenda, 24.6.2022,  zmagala je Elyzaveta Kuznetsova, snemite bilten

 

3. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022, torek 21.6.2022 na oš Kolezija,  zmagal je Jakob KOVAČIČ, snemite bilten

 

3. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022, petek 17.6.2022 na oš VIČ,  zmagal je Leo GLAVAČ, snemite bilten

 

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO DO 12 LET. Dekleta osvojile 5. mesto

 

MEMORIAL IVETA STANIČA 2022, Kočevje 4.6.2022. Jernej ZIDAR je osvojil 2. mesto

 

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022, torek 31.5.2022 na oš Milana Šuštaršiča, zmagal je Jakob KOVAČIČ, snemite bilten

 

KADETSKA LIGA 2022, Rogla 27. – 29. 5. 2022, uspešen nastop mladih igralcev

 

1. ŽENSKA LIGA 2022, Rogaška Slatina od 21. do 22. 5 2022, uspešen nastop mladih ekip deklet

 

2. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022, petek 20.5.2022 na oš Janka Modra,  zmagal je Aljoša KEBER, snemite bilten

 

ŠAHOVSKI TURNIR V POČASTITEV PRAZNIKA OBČINE KOMENDA 2022, Komenda, 8.5.2022, zmagal je Jan ŠUBELJ, snemite bilten

 

TURNIR MLADIH KOMENDA 2022, Komenda, 7.5.2022, zmagal je Martin PERME, snemite bilten

 

PRVOMAJSKI MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR, Komenda, 30.4.2022,  zmagal je Maks DEMŠAR, snemite bilten

 

1. turnir CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022, torek 26.4.2022 na oš Kolezija, zmagal Leonard Belyaletdinov, snemite bilten

 

1. turnir CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2022, petek 22.4.2022 na oš Nove Jarše, zmagal je Bine MARKOŠEK, snemite bilten

 

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL, Ptuj, 9.4.2022. Ekipa OŠ Komenda-Moste osvojila 3. mesto

 

PODROČNO EKIPNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL PC DOMŽALE, Rodica 31.3.2022. Ekipa oš Komenda-Moste je osvojila 1. mesto

 

ZAKLJUČNI TURNIR 74. LJUBLJANSKE LIGE 2022, Komenda 24.3.2022, zmagala je ekipa ŠK KOMENDA POPOTNIK, snemite bilten

 

IG OPEN 2022, Ig 19.3.2022, snemite bilten

 

74. LJUBLJANSKA LIGA 2022, gostovanja od 13.1.2022 do 17.3.2022, zmagala je ekipa ŠK IG, snemite bilten, partije

 

POČITNIŠKI TURNIR KOMENDA 2022, sobota 26.2.2022,  zmagal je Miha Dimnik, snemite bilten

 

POSAMIČNO IN EKIPNO POSPEŠENO IN HITROPOTEZNO DP ČLANIC, Zreče, 11. – 13. 2 . 2022. Uspešen nastop članic.

ODPRTO KLUBSKO PRVENSTVO V POSPEŠENEM ŠAHU, Komenda, 5. in 6. 2. 2022, zmagal je Petr Timagin, snemite bilten

MLADINSKI TURNIR KOMENDA 2022, Komenda, 29. 1. 2022,  zmagal je Tilen KOVAČEC, snemite bilten

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE – kvalifikacije za državno prvenstvo mladih, Komenda, 22. in 23. 1. 2022, snemite bilten

KLUBSKI NOVOLETNI TURNIR 2021, Komenda, 30.12.2021, zmagal je Tilen LUČOVNIK, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR MLADIH 2021, Komenda; 28.12.2021, zmagal je Martin PERME, snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR NAJMLAJŠIH 2021, Komenda; 27.12.2021, zmagal je Alen KEBER, snemite bilten

III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2021, Komenda od 10. do 12.12.2021, zmagala je ekipa ŠD GORENJKA LESCE, snemite bilten, partije

MIKLAVŽEV TURNIR 2021, Komenda, 3. 12. 2021, zmagal je Mark DOLŽAN, snemite bilten

 

II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2021, Komenda od 26.11.2021 do 5.12.2021, zmagala je ekipa ŠK LJUBLJANA, snemite bilten, partije

 

ZAKLJUČNI TURNIR OSREDNJE SLOVENSKE LIGE 2021, Komenda, 4.11.2021,  zmagala je ekipa ŠK KOMENDA POPOTNIK, snemite bilten

22. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA – 2021, 16.9.2021 – 28.10.2021, zmagala je ekipa ŠD MENGEŠ – TRZIN, snemite bilten, snemite partije

ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE 2021, Komenda od 22. do 24. 10. 2021, zmagal je Lever Erwan, snemite bilten

POSAMEZNO HITROPOTEZENO DP KADETOVIN KADETINJ, Otočec, 10.10.2021, uspešen nastop mladih igralcev

EKIPNO HITROPOTEZENO DP KADETOV, Otočec, 10.10.2021, ekipa ŠK KOMENDA POPOTNIK je osvojila 3. mesto

POSAMEZNO POSPEŠENO DP MLADIN IN MLADINCEV, Otočec, 9.10.2021, uspešen nastop mladih igralcev

EKIPNO POSPEŠENO DP KADETOV, Otočec, 8.10.2021, ekipa ŠK KOMENDA POPOTNIK je osvojila 2. mesto

I. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2021, Ljubljana 10. – 26. 9.2021, ekipa ŠK Komenda je osvojila 8. mesto

 

XXXV. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE, Komenda 3. – 5. 9. 2021, zmagal je Martin Perme, snemite bilten partije

 

I. MLADINSKA LIGA, Hajdoše 28. In 29. 8. 2021. Ekipa ŠK Komenda je osvojila 3. mesto

DRŽAVNO PRVENSTVO ČLANOV, ČLANIC, VETERANOV, VETERANK, MLADINCEV IN MLADINK; Otočec 3. do 10. 7. 2021

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V POSPEŠENEM ŠAHU, Terme Čatež 1.7.2021

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V STANDARDNEM ŠAHU, Terme Čatež od 24.6.2021 do 30.6.2021, Inti MAČEK osvojila 3. mesto

Ekipno državno prvenstvo do 12 let, Šmarje-Sap, 12.6.2021, ekipa ŠK Komenda je osvojila 2. mesto

I. ŽENSKA LIGA 2021, Zreče; 5.-6.6.2021. ekipa ŠK Komenda je osvojila 3. mesto in se uvrstila v državno ligo

KADETSKA LIGA, Otočec; 21. – 23. 5. 2021, ekipa ŠK Komenda je osvojila 3. mesto

21. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2020, zaradi epidemioloških razmer smo ligo končali. Zmagale je ekipa ŠK Komenda Popotnik, snemite bilten, snemite partije

3. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020, oš Kolezija, torek 29.9.2020, zmagala je Iva KAMPUŠ, snemite bilten

1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2020/2021, oš Nove Jarše, 25.9.2020, zmagal je Žiga SMOLEJ, snemite bilten

KADETSKA LIGA 2020, ekipa ŠK Komenda osvojila 2. mesto

XXXIV. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE, Komenda 4. – 6. 9. 2020, zmagal je Teo CIMPERMAN, snemite bilten, partije

CIKLUSI TURNIRJEV MLADIH 2019/2020, zaključeno. Stanje po 6. turnirju z upoštevanjem 5 najboljših uvrstitev. Podelitev bo jeseni na 1. turnirju mladih 2020/2021.

73. LJUBLJANSKA LIGA 2020, Gostovanja, 16.1.2019 – 26.3.2019, liga je končana

MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR HOOD – LJUBLJANA OPEN 2020, Ljubljana, Športna dvorana Kašelj, 7.3.2020, zmagovalci: Zala URH, Tilen KOVAČEC, Dušan Zorko

6. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2019/2020, oš Poljane, 28.2.2020, zmagal je Tim HOČEVAR, snemite bilten

2. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020, oš Janka Modra, 25.2.2020, zmagal je Pavel DESPOTOVIČ, snemite bilten

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V STANDARDNEM ŠAHU, 2. mesto Teo Cimperman, 3. mesto Klara Vidmar

DRŽAVNO PRVENSTVO MLADIH V POSPEŠENEM ŠAHU, 1. mesto Inti Maček in Fran Babarovič, 2. mesto Teo Cimperman, 3. mesto Klara Vidmar

1. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020, oš Kolezija, 21.1.2020, zmagal je Pavle DESPOTOVIČ, snemite bilten

5. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2019/2020, oš Vič, 17.1.2020, zmagal je Val VODNIK, snemite bilten

POSAMEZNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE 2020, Komenda, 18.-19.1.2020,  snemite bilten

BOŽIČNO-NOVOLETNI TURNIR MLADIH 2019, Komenda; 30.12.2019, zmagal je Fran Babarovič, snemite bilten

KLUBSKI NOVOLETNI TURNIR 2019, Komenda; 27.12.2019, zmagala je Caterina Leonardi, snemite bilten

4. TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV MLADIH 2019/2020, oš Nove Jarše, 20.12.2019, zmagal je Val VODNIK, snemite bilten

ZAKLJUČNI TURNIR CIKLUSA TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019, oš Janka Modra, 17.12.2019, zmagal je Leonard BELYALETDINOV, snemite bilten

POSAMEZNO PRVENSTVO OŠ PC DOMŽALE, Rodica 10.12.2019, zmagala sta Inti Maček in Martin Perme

III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2019, Komenda, 6. – 8.12.2019, zmagala je ekipa MATRIKA ZVO STARI TRG OB KOLPI, snemite bilten, partije pgn - cbv

MIKLAVŽEV TURNIR, Komenda, 3.12.2019, zmagal je Jure ŽLIČAR, snemite bilten

II. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2019, Komenda, 15.11.2019 – 1.12.2019, zmagala je ekipa ŠK TRZIN,